Litoměřice – Beroun 8:1 (kon.) | Vsetín – Brumov 9:2 (kon.) | Znojmo – Füchse 2:3 (kon.)

39:59
    Vyloučen Gotz (LHU) - dvě minuty za hákování.

37:07
    Vyloučen Šeda (ZNO) - sekání.

36:50
    Vyloučen Albrecht (LHU) - dvě minuty za podražení. Hra pokračuje 32 vteřin 5/3.

35:22
    Vyloučen Bartlick (LHU) - dvě minuty za podražení.

30:36
    Vyloučen McKnight (LHU) - hákování.

20:34
    Vyloučen Brenninger (LFU) - dvě minuty za sekání.

16:47
    Danny Albrecht (LFU) vyloučen na 2 minuty za hákování.

11:05
    Markus Sommerfeld (LFU) vyrovnává poměr sil na ledě, poté co ve vlastním pásmu zahákoval domácího hráče.

10:10
    Rychlý brejk hostů hasil nedovoleným zákrokem Stehlík (ZNO), jenž poslal rozjetého McKnighta přímo do domácí branky. Znojemský bek dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

07:39
    Matt McKnight (LFU) vyloučen na 2 minuty za sekání.

02:52
    Pascal Krober (LFU) vyloučen na 2 minuty za sekání.

Jana Šremrová

Vojta Pojer

Branky a nahrávky: 31. Říha (Pláněk, Trojan), 60. Podešva (Kanko, Šeda) - 20. Straube (Albrecht, Sommerfeld), 24. Brenninger (Derlago), 53. Albrecht (Bartlick)

HC LERAM Orli Znojmo: Sáblík (Landsman) - Latner, Pláněk, Bořuta, Vosátko, Stehlík, Hájek - Trojan, Říha, Podešva - Šeda, Kanko, Lattner - Beroun, Havlík, Pucher - Jarůšek, Komínek, Bartoš.
    EHC Lausitzer Füchse: Boutin (Albrecht) - Geiseler, Klenner, Gulda, Kröber, Wartenberg, Bartlick - Sommerfeld, Albrecht, Derlago, Mieszkowski, Bombis, Lehnigk, McKnight, Herm, Baumer, Brenninger, Meier, Straube, Gotz.

Rozhodčí: Čech - Reich, Skopal