Litoměřice – Beroun 8:1 (kon.) | Vsetín – Brumov 9:2 (kon.) | Znojmo – Füchse 2:3 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
2:3 (-:-, -:-, -:-)
EHC Lausitzer Füchse
Pondělí 05.09.2011, 19:00Přípravné zápasy

59:36
    Orli právě vstřelili branku!
    Znojmo se postaralo ještě o malé drama na konci zápasu. Petr Kanko se nejprve pokoušel svou střelou ohrozit hostujícího gólmana, dostal se k odraženému puku, nahrál osamocenému Podešvovi, který stál ideálně v mezikruží, a MARTIN PODEŠVA vsítil puk do německé brány. Asistence: Petr Kanko, Jan Šeda.

56:42
    Vyloučen Šeda za podražení.

52:32
    Lausitzer Füchse právě vstřelili branku!
    Hosté již odskočili na rozdíl dvou branek. Nádhernou akci dva na jednoho úspěšně zakočil mezi Landsmanovy betony DANNY ALBRECHT. Asistence: Robert Bartlick.

51:07
    Vyloučen Wartenberg za sekání.

41:22
    Vyloučen McKnight (LFU)za sekání.

39:59
    Vyloučen Gotz (LHU) - dvě minuty za hákování.

37:07
    Vyloučen Šeda (ZNO) - sekání.

36:50
    Vyloučen Albrecht (LHU) - dvě minuty za podražení. Hra pokračuje 32 vteřin 5/3.

35:46
    Pláněk od modré jen o kousek minul tyč!

35:22
    Vyloučen Bartlick (LHU) - dvě minuty za podražení.

30:54
    Po krátké výměně se dostal VLADIMÍR ŘÍHA k puku a střelou od modré překonal Boutina. Asistence: Martin Pláněk, Jan Trojan.

30:36
    Domácího Sáblíka v bráně střídá Landsman.

30:36
    Vyloučen McKnight (LHU) - hákování.

23:57
    Po hře ve středním pásmu se Derlago osvobodil a po přihrávce na FLORIANA BRENNINGERA se druhému zmiňovanému podařilo prostřelit Sáblíka. Asistence: Marc Derlago.

20:34
    Vyloučen Brenninger (LFU) - dvě minuty za sekání.

19:47
    Hosté se po většinu třetiny bránili ve vlastním pásmu, přesto se těsně před první sirénou ujímají vedení po perfektně provedeném přečíslení tři na dva. Albrecht bekhendovou přihrávkou uvolnil spoluhráče a CHRIS STRAUBE z první procedil puk za Sáblíka. Asistence: Danny Albrecht a Markus Sommerfeld.

16:47
    Danny Albrecht (LFU) vyloučen na 2 minuty za hákování.

11:05
    Markus Sommerfeld (LFU) vyrovnává poměr sil na ledě, poté co ve vlastním pásmu zahákoval domácího hráče.

10:10
    Rychlý brejk hostů hasil nedovoleným zákrokem Stehlík (ZNO), jenž poslal rozjetého McKnighta přímo do domácí branky. Znojemský bek dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

07:39
    Matt McKnight (LFU) vyloučen na 2 minuty za sekání.

02:52
    Pascal Krober (LFU) vyloučen na 2 minuty za sekání.

Jana Šremrová

Vojta Pojer

Branky a nahrávky: 31. Říha (Pláněk, Trojan), 60. Podešva (Kanko, Šeda) - 20. Straube (Albrecht, Sommerfeld), 24. Brenninger (Derlago), 53. Albrecht (Bartlick)

HC LERAM Orli Znojmo: Sáblík (Landsman) - Latner, Pláněk, Bořuta, Vosátko, Stehlík, Hájek - Trojan, Říha, Podešva - Šeda, Kanko, Lattner - Beroun, Havlík, Pucher - Jarůšek, Komínek, Bartoš.
    EHC Lausitzer Füchse: Boutin (Albrecht) - Geiseler, Klenner, Gulda, Kröber, Wartenberg, Bartlick - Sommerfeld, Albrecht, Derlago, Mieszkowski, Bombis, Lehnigk, McKnight, Herm, Baumer, Brenninger, Meier, Straube, Gotz.

Rozhodčí: Čech - Reich, Skopal