Jablonec – Slavia 4:0 (kon.) | Č. Budějovice – Ostrava 0:0 (kon.) | Teplice – Příbram 2:1 (kon.)
FK Jablonec
4:0 (1:0)
SK Slavia Praha
Neděle 11.09.2011, 17:00 • Chance arena • Gambrinus liga

Rozhodčí nenastavil ve druhém poločase ani minutu a domácí mohou začít slavit. Jablonec byl dnes především ve druhém poločase jednoznačně aktivnější, hostující obrana v dnešním klání několikrát propadla. Čontofalský musel lovit míč ze své sítě hned čtyřikrát. David Lafata přidal do své sbírky další dvě trefy. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (18:53:04)

90
    David Lafata mohl zkompletovat další hattrick! Kovaříkův centr se snažil do sítě usměrnit hlavou, mířil jen těsně vedle.

89
    Slavia se v samém závěru dostala do šance. Po Voráčkově přiťuknutí pálil z hranice šestnácky Hurka, jabloneckou svatyni ale o metr přestřelil.

88
    Zápas se dohrává, domácí kontrolují hru.

86
    Trubila zrychlil ve středu hřiště a centroval na volného spoluhráče na pravé straně hřiště. K míči se však dříve dostali jablonečtí zadáci.

85
    Z rohu Slavia nezahrozila, do protiútoku naopak vystartoval Třešňák. Ale jeho centr do šestnáctky pohodlně stáhl Čontofalský.

84
    Po delší době se hra přesouvá před Špita, hosté vybojovali rohový kop.

83
    Domácí naposledy střídají. Místo Pitáka si zahraje Třešňák.

81
    Jablonec právě vstřelil branku!

DAVID LAFATA - 4:0! Domácí si v závěru se svým soupeřem pohrávají, jablonecký ostrostřelec se dostal do přímého souboje s Čontofalským a uspěl. Hostující brankář sice hbitě vyběhl proti domácímu útočníkovi, ale Lafata jej kličkou obelstil a poté zakončil do prázdné brány.

78
    Žluté napomenutí také na jablonecké straně. Eliáš nedovoleně zastavil Hurku.

74
    Střídání pražského týmu. Dostál nahrazuje Proška.

76
    Frejlach dostává žlutou kartu, domácí ovšem z následného "přímáku" nezahrozili.

74
    Po rohovém kopu se ke střele dostal Jablonský. Jeho parádní pokus z pětadvaceti metrů zaměstnal Čontofalského, který tygřím skokem vytěsnil míč nad.

73
    Baumit má jasnou převahu, hosté se pouze brání. Velkou šanci Pitáka zlikvidoval Hubáček, jenž na poslední chvíli odkopl míč na roh.

70

Přes nepříliš pevnou obranu Slavie se domácí prosazují již potřetí! Piták nalezl na hranici šestnáctky úplně volného JANA KOVAŘÍKA. Ten měl dostatek času na to, aby si míč ideálně zpracoval a vyslal nechytatelnou přízemní střelu k tyči - 3:0.

68
    Dnešní utkání sleduje 5 452 diváků!

67
    Střídání také na straně domácích, Vaněk nahradí na trávníku Marka Jarolíma.

67
    Jablonec zahrával standardní situaci z nadějné pozice, centr za obranu si znovu zpracoval Lafata. Ale zastavuje jej sudí s praporkem - ofsajd.