Jablonec – Slavia 4:0 (kon.) | Č. Budějovice – Ostrava 0:0 (kon.) | Teplice – Příbram 2:1 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
0:0 (0:0)
FC Baník Ostrava
Neděle 11.09.2011, 17:00 • Střelecký ostrov • Gambrinus liga

Bezbranková remíza znamená, že Dynamo i Baník si připsaly první body do tabulky. Pro Dynamo je to ztráta a pro Baník zisk. Ostrava byla téměř po celý zápas horším týmem a navíc hrála od 60. minuty po vyloučení Malcharka v deseti. Dynamo neproměnilo ani ty největší šance. Čirkin dal v prvním poločase tyč a další pokusy šly mimo. Za Baník nastřelil břevno Kraut. Děkuji za pozornost, na shledanou

90+4
    Už se nic asi nestane... hraje se ve středu pole.

90+3
    Dynamo má míč a chce hrát. Baník vyčkává.

90+2
    Halama totálně propadl a nechal Krauta běžet sám na Křížka. Střelou naštěstí pro Dynamo trefil břevno!

90+1
    Dynamo je v útoku a snaží se o zakončení.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 4 minuty.

90
    Ke střele se dostal Jasanský. Míč končí na protihráči.

90
    Sandro vybojoval roh...

89
    ... je odpískán útočný faul a na hřišti leží opět Pietrzkiewicz.

88
    Dynamo má roh...

87
    Blíží se konec utkání a Ostrava zdržuje, co to jde.

86
    Na hřišti zůstal nepochopitelně zůstat ležet Pietrzkiewicz a publiku se to nelíbí.

85
    Obrovská šance Dynama končí strkanicí a žlutou kartu dostali Ondrášek a Marek.

84
    Dynamo má stále míč a Baník hraje fotbal, jako kdyby hrál o soutěž níž.

83
    Svěrkoš přenechal své místo Ferenčíkovi.

83
    Sandro nahradil dalšího Brazilce Hudsona.

82
    Dynamo je opět v útoku a Baník se jen brání. Droppa sestřelil zezadu Jasanského a může být rád, že vidí jen žlutou kartu!