Admira Praha – Jablonec B 3:2 (kon.) | Hodonín – Bohunice 0:2 (kon.) | Kolín – Polepy 2:3 (kon.)
Jirny – Brozany 1:0 (kon.) | Dvůr Králové – Union 2013 0:0 (kon.) | Trutnov – Pardubice B 1:2 (kon.)
SK Viktorie Jirny
1:0 (0:0)
SK Sokol Brozany
Neděle 11.09.2011, 17:00Divize skupina B

Domácí si díky brance v poslední minutě připsali tři body proti soupeři, který celý zápas pouze bránil na své polovině. Hosté ve druhém poločase nevyslali jedinou střelu. (19:05:56)

90
    Jirny právě vstřelily branku!
    Po třinácti rohových kopech a devatenácti střelách ve druhém poločase se trefil ranou z velkého vápna MIROSLAV OBERMAJER.

89
    Hosté naposled střídají. Odešel Mašanský, nastoupil Brožík.

85
    Hosté se celý druhý poločas pouze brání. Jirny zahazují jednu šanci za druhou.

83
    Hosté střídali. Odstoupil Brožík, na trávník vběhl Vacek.

75
    Hosté střídají. Odchází Havrda, nastupuje Gnahoui.

71
    A domácí střídají potřetí. Místo Jindráčka si zahraje Kliment.

58
    Domácí podruhé střídají. Odchází Zoubek, nastupuje Jandzik.

46
    Jirny poprvé střídají. Na hřiště už nevyběhl Smola, nastoupil Bílek.

46

42
    Hostující trenér se tak, jako na jaře, po celý první poločas nechová zrovna sportovně...

40
    Hostující gólman uchránil po dělovce Zoubka a následných dorážkách Kincla a Ibeho, reflexivními zákroky čisté konto.

32
    Kincl si v malém vápně spracoval míč, ale nedokázal už zakončit.

16
    Ibeho střelu z malého vápna hosté tečovali na roh.

12
    První 100% gólovka domácích. Škoda se uvolnil ve vápně a z osmi metrů přestřelil.