Petržalka – Trenčín 0:3 (kon.) | Dunajská Streda – Myjava 0:1 (kon.) | Lučenec – Kremnička 4:0 (kon.)
Nemšová – Šamorín 2:0 (kon.) | Petržalka – Trenčín 0:3 (kon.) | Považská Bystrica – Senica 1:2 (kon.)
FC Petržalka
0:3 (0:2)
AS Trenčín
sk Středa 14.09.2011, 16:30 • Rapid Prievoz v Bratislave • Slovenský pohár - Slovnaft cup

Koniec zápasu. (18:15:41)

90
    posledná minúta riadneho hracieho času hlavný rozhodca pridá k riadnemu hracieho času jednu minútu.

88
    Hlohovský, nie len že dal gól ale oživl útočnú aktivitu hostí, ktorým v závere nevychádza koncovka.

86
    Dohráva sa duel na polovičke domáceho mužstva, ktoré uý nemá sil na zmenu výsledku.

84
    V Bratislave zdá sa, že je rozhodnuté, strtnutie sa už iba dohráva hostia majú dostatočný náskok, o šesť minút je koniec.

81
    Len čo vbehol na trávnik Filip Hlohovský zapísal sa do štatistík gólom, ktorým prekonal domáceho brankára Zaťka, ktorý bol na loptu príliš krátky.

80
    Štefánik dole, hore Filip Hlohovský

78
    Luhový dole, hore Schustrík

77
    Tomáš Malec v akcii z rohu šestnástky trafil iba do bočnej siete domáceho mužstva.

73
    Snahu Petržalčanom nemožno uprieť, snažia sa zaskočiť súpera ale v koncovke sa im nedarí. Luhový je na všetko sám.

69
    Salinasov pokus nenašiel smer brána domáceho mužstva, lopta končí mimo ihriska.

68
    Náznak šance po voľnom kope, ktorý zahrával Kubala vo vápne sa lota dostala k Luhovému, ktorý ju ani na dvakrát dobre netrafil a neposlal za chrbát Volešáka.

65
    Trenčania majú nahrané, nikde sa neponáhľajú, domáci sú viac aktívni smerom dopredu, na stave to ale nie je vidieť.

63
    Striedajúci Malec, ktorý vyčnieva nad všetkých sa dostal do vápna, kde sa rozhodol pre prihrávku, a to bolo zlé rozhodnutie.

59
    Domáci striedajú tiež dole odchádza Brányik,nahradí ho Schranz

59
    Depetris dole, hore Tomáš Malec

58
    Luhový, ktorý videl ŽK sa zdravo nahneval a po získaní lopty sa takmer zapísal do štatistík, no gól sa mu nepodrilo streliť.

57
    Luhový

55
    Baez dlhou loptou našiel na ľavej stranč Mazáňa ten v čase prihrávky stál v postavení mimo hry.

54
    Luhový na trávniku, bez cudzieho zavinenia, rozhodca rozpažil ruky, nič sa nestalo pokračujeme v načatom.