Žilina – Zvolen 1:4 (kon.) | Martin – Skalica 5:2 (kon.) | Trenčín – Banská Bystrica 3:1 (kon.)
HC Slovan – Poprad 6:2 (kon.) | Košice – Nitra 3:2 (kon.)
HC Slovan Bratislava
6:2 (1:0, 2:0, 3:2)
HK Poprad
sk Pátek 16.09.2011, 18:00 • Slovnaft aréna Bratislava. • Tipos Extraliga (SR)

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 18:00.

00:01
    Stretnutie práve začalo.

00:30
    Balejova strela minula Melicherčíkovu bránu.

04:45
    Vylúčenie na strane Slovana dve minúty dostáva Michal Dobroň za nedovolené bránenie.

07:30
    Strela Novotného od modrej nebola gólová.

07:58
    Vhadzovanie pred Melicherčíkom, vyhral Poprad a rozbieha útočnú akciu, no neprešiel cez modrú čiaru.

10:30
    Kukumbergova strela ale Bulíkovi sa ju nepodarilo stečovať.

11:20
    Libor Hudáček v najväčšej príležitosti Slovana v posledných minútach, ale ani jemu sa nepodarilo Melicherčíka prekonať.

06:48
    Za vrazenie si pôjde na dve minúty oddýchnuť Michal Hudec.

11:07
    Slovan dal gól!
    MIROSLAV ŠATAN vystrelil tesne za modrou čiarou a posiela Slovan do vedenia. Asistencie: Michal Dobroň, Ivan Švarný.

Popradčania sa len ťažko dostanú cez stredné pásmo.

14:18
    Skokan prihral pred bránu, Melicherčík nevedel kde je puk ale gól z toho nebol.

14:45
    Rapáčové zakončenie a pohotový Konrád.

15:02
    Osamotený nájazd Achmetova neskončil gólom.

15:34
    Strela Bohunického ktorá neprekvapila Melicherčíka.

16:22
    Kroták v súboji so Švarným vybojoval puk, prirával na Vaica a ten zakončil nepresne.

18:36
    Bulík zaviezol puk do útočnej tretiny, prihrával na Macha ale tomu sa nepodarilo vystreliť.

19:12
    Snaha Buca ktorý prihral pred bránu Hudáčkovi ale ten neskóroval.

19:40
    Skokanova strela a výborný Melicherčík

20:00
    Prvá tretina skončila.

Druhá tretina začne o 19:00

V 1. tretine HK Poprad nevyužil dve presilové hry, naopak, V 11. minúte bol vylúčený Hellström za sekanie a Miroslav Šatan využil presilovú hru a Slovan vedie 1:0

V 6. minúte stretnutia sa zranil hosťujúci Miroslav Hlinka, ktorý za potlesku divákov opustil ľadovú plochu na nositkách a v dnešnom zápase ho už na ľade neuvidíme

Druhá tretina začala.

22:20
    Hosťujúci Vandas napremenil šancu, keď išiel sám na brankára

22:37
    hráč hostí Vandas, nebezpečná hra vysokou hokejkou

23:29
    Slovan dal gól! Úspešným strelcom MICHAL HUDEC. Asistencia Roman Kukumberg a Michal Dobroň.

34:51
    V priebehu hry puk poskakoval po bránkovej čiare Popradu, rozhodca nechal pokračovať v hre, po prerušení sa radí s videorozhodcom.

37:04
    Slovan dal gól! LIBOR HUDÁČEK doráža do prázdnej brány, Slovan využíva presilovú hru. Asistencie Peter Fruhauf a Tomáš Bulík.

38:27
    Po chybnej rozohrávke Popradu Slovan šancu nevyužil.

40:00
    Druhá tretina skončila.

3. tretina začne 19:55

V 2. tretine Poprad vyrovnal hru, miestami domácich zatlačil a mal prevahu, avšak bez gólového efektu.

40:01
    Začala tretia tretina.

42:17
    Po Štajnochovej strele sa stav nemení, Melicherčík dobre zasiahol.

42:17
    Miroslav Hlinka má vykĺbené rameno, je na RTG v nemocnici.

43:20
    Slovan zatlačil Poprad, bez gólového efektu.

43:50
    Švarný, 2. minúty za narazenie na mantinel. Poprad hrá presilovku.

44:10
    Dnešné stretnutie sleduje 5.281 divákov.

45:25
    Slovan dal gól! ROMAN KUKUMBERG v oslabení premieňa. Asistencia Lukáš Bohunický.

46:45
    Poprad tesne minul bránku.

48:17
    Slovan dal gól! LIBOR HUDÁČEK vymietol ľavý horný roh bránky. Asistencia Miroslav Šatan.

49:57
    Vylúčený hráč hostí Richard Rapáč, 2. minúty, narazenie na mantinel.

50:13
    Melicherčík úspešne zasahuje.

51:32
    Ďatelinka v šanci pred bránou nepremenil.

51:40
    Kuľha v oslabení nepremieňa, Poprad s piatimi hráčmi.

52:28
    Poprad dal gól! ARNE KROTÁK po akcii Martina Kuľhu premieňa. Asistencie Martin Kuľha a Richard Rapáč.

53:06
    Poprad dal gól!
    Gól strelil ARNE KROTÁK. Asistencie Andree Hult a Ľubomír Vaic.

53:45
    Vylúčený domáci Fruhauf, 2. minúty napadnutie.

54:54
    Slovan dal gól! ROMAN KUKUMBERG strieľa dnes svoj druhý gól, opäť v oslabení, v nájazde dvoch na jedného. Asistencia Michal Hudec a Martin Štajnoch.