HC Kladno – Sparta 3:7 (kon.) | HC Litvínov – PZ Kladno 6:2 (kon.) | Letňany – Motor ČB 1:4 (kon.)
Vsetín – Havířov 4:0 (kon.) | Plzeň – Slavia 6:3 (kon.) | Zlín – Olomouc 5:4 (kon.)
K. Vary – Chomutov 5:1 (kon.) | Hr. Králové – Mladá Boleslav 5:2 (kon.) | Pardubice – Písek 5:4 (po s.n.)
Kometa Brno – Vítkovice 4:7 (kon.) | Třinec – Jihlava 6:5 (po s.n.)
Královští lvi Hradec Králové
5:2 (1:0, 3:1, 1:1)
BK Mladá Boleslav
Čtvrtek 22.09.2011, 18:00Extraliga staršího dorostu

56:03
    Poměr hokejistů na ledě se vyrovná po podražení domácího Lukáše Nedvídka.

55:16
    Podsedníček se nyní objevil v trochu jiné roli, to když na poslední chvíli zahákoval zakončujícího hradeckého útočníka. Na trestné si odsedí dvě minuty a to může být ještě hodně rád.

49:02
    Po souboji v hradecké třetině posílá hlavní sudí na trestnou lavici Dominika Rejla na dvě minuty za krosček. Žeby naděje pro hosty?

35:05
    Lukáš Hercig nedovoleně podržel kotouč v rukavici a rozhodčí Třasák byl nekompromisní. Dvě minuty za zdržování hry znamenají další možnost pro domácí tým.

30:04
    Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách. Daniel Klemenc nedovoleně dorážel na hostujícího brankáře a dostává dvě minuty za napadení.

29:37
    No a protože teď hosté hráli v pěti, nabízí se domácímu mužstvu 49 sekund dvojnásobné přeesilovky!

28:26
    Hradecký tlak má logické vyústění v podobě trestu pro Lukáše Herciga. Ten loni nastupoval ještě v dresu hradeckého mladšího dorostu, teď je ale v Boleslavi a bude sledovat, jak se jeho tým brání.

19:32
    Před koncem třetiny vidíme ještě jedno vyloučení. Hostující Václav Dlugoš si vysloužil dvě minuty za hákování.

10:50
    Jakub Šír v poslední chvíli zahákoval Kryštofa Buryho, který se chystal dorazit volný kotouč. Hradecký tlak bude pokračovat.

8:22
    Poměr vyloučených je srovnán na 1:1, zasloužilo se o to vražení na hrazení v podání Patrika Podsedníčka.

3:54
    První přerušení zápasu znamená rovněž první trest. Lukáš Nedvídek (HKR) - 2 minuty za podražení.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 13. Konečný (Půlpán, Nedvídek), 22. Bury (Procházka), 30. Procházka (Nedvídek, Konečný), 39. Nedvídek (Půlpán), 41. Ouzký (Bartoň) - 24. Šulc (Boček), 55. Borovec (Podsedníček)

Královští lvi Hradec Králové: Hejda (Hak) - Skála, Pumr, Konečný, Brida, Rejl, Štědrý, Souček - Ouzký, Půlpán, Pilař, Jebavý, Bury, Kastner, Wolf, Procházka, Šeps, Bartoň "C", Nedvídek, Klemenc.
    BK Mladá Boleslav: Bača (Plíšek) - Nastoupil, Hercig, Kochubej, Serbus, Pokorný, Chmelař - Šír, Bašus, Dlugoš, Podsedníček, Borovec, Šulc, Brzák, Boček "C", Verner.

Rozhodčí: Třasák - Lučan, Svoboda.