Třinec – Slavia 4:0 (kon.) | Litvínov – Zlín 1:2 (po s.n.) | Pardubice – Motor ČB 2:1 (po pr.)
Kladno – Mladá Boleslav 1:2 (po s.n.) | Liberec – Kometa Brno 2:1 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
2:1 (0:1, 0:0, 1:0 - 1:0)
Banes Motor České Budějovice
Pátek 30.09.2011, 18:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Tipsport extraliga

58:47
    Přesilová hra pro domácí. Milan Gulaš dostává dvě minuty nedovolené bránění.

55:39
    Přesilovka pro hosty. Aleš Píša dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

46:36
    Tlak hostů nese ovoce. A to přesilovkové, když je za hákování vyloučen Jan Kolář II.

36:08
    Přesilová hra pro HC Mountfield. Dvě minuty za podražení dostává domácí kapitán Petr Koukal.

33:40
    Jakub Marek dostává za zdržování hry dvě minuty a pro hosty to je již třetí oslabení za stejný prohřešek v dnešním duelu.

30:53
    Přesilová hra pro Mountfield. Dvě minuty dostává Václav Kočí za držení.

15:50
    V šanci byl Kousal, který v brejku dva na jednoho napálil pouze dobře postavného Kováře. Následovat bude přesilovka pro domácí. Dvě minuty totiž dostává Mikeska za zdržování hry.

12:59
    První vyloučení zápasu. Přesilovka pro domácí tým, když na dvě minuty odchází Roman Vráblík za zdržování hry.

Martin Mišovec

Branky a nahrávky: 53. Elkins (Benák), 61. Bartek (Sičák) - 9. Květoň (Gulaš, Novák)

HC Dynamo Pardubice: Růžička (Koutský) – Kolář II, Píša, Kočí, Sičák, Borer, Nakládal, Benák – Starý, Koukal, Kolář I – Somík, Elkins, Bartek – Sim, Radil, Buchtele – Rákos, Kousal, Zohorna – Nahodil.

Trenéři: Pavel Hynek a Ladislav Lubina.

Banes Motor České Budějovice: Kovář (Kantor) – Ptáček, Kranjc, Novák, Vydarený, Kolarz, Mikuš, Vráblík – Martynek, Kašpařík, Šimánek – Gulaš, Langhammer, Květoň – Marek, Mikeska, Sailer – Kuchejda, Červený, Pšurný – Burian.

Trenéři: František Výborný a Milan Kupka.

Rozhodčí: Šír, Fraňo - Jindra, Kis