Olomouc – Třinec 2:0 (kon.) | Jihlava – Motor ČB 3:2 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 2:8 (kon.)
Zlín – Znojmo 5:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Chomutov 3:2 (kon.) | Plzeň – Liberec 2:3 (kon.)
K. Vary – HC Litvínov 3:2 (kon.) | Pardubice – Slavia 3:2 (po s.n.) | Sparta – HC Kladno 5:4 (kon.)
HC Olomouc
2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
HC Oceláři Třinec
Sobota 01.10.2011, 12:00 • Zimní stadión Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • DHL Extraliga juniorů

Přeji vám hezký zbytek dne a někdy opět na počtenou. (14:07:54)

Často se to říká ve fotbalovém duelu, ale tentokrát to platí i pro tento zápas. O utkání rozhodla jediná gólová trefa Olomouce, druhá branka do opuštěné klece byla už jen pojistkou.

60:00

59:19
    Dvě plus dvě minuty za vysokou hůl dostal Adrian Bumbál (TRI).

58:44
    Olomouc právě vstřelila branku!
    A je zřejmě rozhodnuto! JAKUB LEHEČKA z půlky trefuje prázdnou svatyni! Bez asistence.

58:11
    Oceláři hrají bez brankáře!

58:11
    Oddechový čas pro hosty!

58:11
    Tomáš Smetana (OLO) nabízí hákováním soupeři dvouminutovou přesilovku.

57:46
    I Třinec je už kompletní.

56:24
    Olomouc je v pěti.

55:46
    Dvě minuty za hákování a deset minut za nesportovní chování obdržel David Roupec(TRI). Menší trest odpyká JIří Pargáč. Bude se tedy pokračovat ve čtyřech.

54:24
    Na trestnou odjel Dominik Novotný (OLO) za faul loktem.

52:59
    Hodně nepřesností na obou stranách bylo viděno ve středním pásmu.

50:49
    Hežův projektil byl zblokován do ochranné sítě.

49:57
    Třinec je kompletní.

47:57
    Tomáš Franek (TRI) si odsedí dvě minuty za vysokou hůl.

46:59
    Hosté jsou nyní trochu v útlumu, zřejmě je asi zaskočila inkasovaná branka.

44:56
    Miczek ujížděl sám na třineckého gólmana, avšak jeho zakončení minulo branku Ocelářů!