Šumperk – Třebíč 4:1 (kon.) | Benátky n/J – Kadaň 2:3 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 4:2 (kon.)
Písek – Litoměřice 2:3 (po pr.) | Chomutov – Beroun 3:2 (po s.n.) | Ústí n/L – Olomouc 4:1 (kon.)
Most – Hr. Králové 1:7 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
4:1 (3:1, 0:0, 1:0)
HC Olomouc
Sobota 01.10.2011, 17:30 • Zlatopramen Arena • 1. liga (ČR)

V dnešním utkání potvrzuje Slovan svou roli favorita a Olomouc tak odjíždí domů s první tříbodovou porážkou v této sezóně. Lvi si tak vyřídili s Kohouty účty z minulé sezóny a porazili Hanáky 4:1. Tímto se s vámi ze Zlatopramen Areny loučím a přeji příjemný zbytek večera. (19:43:03)

60:00

59:20
    Týmy střídají, hra je tentokrát přerušena kvůli přihrávce rukou a na ledě je vidět nezáživné střídaní puku jednoho týmu s druhým

58:40
    Utkání se již dohrává, momentálně na zakázané uvolnění vyhodili Lvi. Hra je neustále přerušována a ani jeden tým není schopen souvislejší akce

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a o dnešním vítězi je už nejspíše jasno. Musel by se stát zázrak, aby Olomouc vyrovnala

57:36
    Kohouti v pěti, to samé i domácí, ale Olomouc vyhazuje na zakázané uvolnění a bude se vhazovat po pravici Kašíka

56:20
    U puku jsou momentálně Olomoučtí, ale hned vzápětí o puk přišli, kdy Lev jel s Hamplem na jednoho, ale jejich akce nevyšla.

55:33
    Bude se hrát 4 na 4. Na straně ústecké je vyloučen Boháč na dvě minuty za sekání

55:24
    U mantinelu srazil Lhotský svého protihráče, a tak si půjde svůj čin odpykat na dvě minuty. Slovan má možnost konečně vstřelit vyvolávaného "bůra"

55:00
    U puku byli Olomoučtí, vhazuje se po levici Orcta

53:51
    Ústí momentálně kontroluje utkání, občas zkouší překvapit brankáře Kašíka, ale nikam se už nehrne

52:48
    Hra se přelévá ze strany na stranu, oba týmy si půjčují puk a ani jedno mužstvo není schopno nějaké delší akce

51:42
    Oba týmy jsou v plném počtu a ani na jedné straně nedošlo k nějakým závažnějším akcím. Až teď, kdy jel ústecký Kovář sám přes celé hřiště, ale Kašík jeho střelu vyráží vyražečkou

49:42
    Velký omyl. Hořava pálil od modré, ale jeho branka nebyla uznána a naopak na trestnou lavici odchází David Pazourek za nedovolené bránění, plus deset minut za NESP.

49:08
    Kapitán Olomouce se nyní prohřešil sekáním, a tak si půjde sednout na trestnou lavici na dvě minuty

49:07
    U puku jsou hosté a fanoušci skandují oblíbený pokřik "Slovane, dejte jim bůra." Což se i málem stálo. Rod nahrával Hamplovi a ten kopnutím těsně minul branku hostí.

48:08
    U branky hostí se snažil dostrčit puk mezi tři tyče Boháč, ale s jeho pokusem si Kašík věděl rady

Dnešní utkání sleduje 1822 diváků.

47:18
    Olomouc se opět snaží se stavem něco udělat a usadit se v útočném pásmu, bohužel pro ni marně

Michaela Seifertová

Branky a nahrávky: 8. Roubík (Šagát, Klobouček), 13. Lev (Pazourek), 14. Ludvík (Alinč, Roubík), 47. Poživil (Hořava, Alinč) - 4. Kucharczyk (Dopita, Selinger)

HC Slovan Ústí nad Labem: Orct (Petrásek) - L. Poživil, P. Hořava, Klobouček, Zeman, Gureň, Vobořil, Pavlík, Sklenička - Třetina, Alinč, Pazourek - Šagát, Roubík, do 40. Ludvík - R. Kovář, Pajič, Daniel Boháč - Jakub Lev II, Rod, Hampl. Trenéři: Petr Rosol a Milan Skrbek.
    HC Olomouc: Žigárdy (14. Kašík) - Lhotský, Kotvan, Bartoň, Ondrušek, Staněk, Mikel, Nedbálek – Kucharczyk, do 55. Dopita, Selingr - Pekr, Řípa, Šlahař - M. Pšurný, Haas, Kolouch - M. Hlinka (od 50. Vodný). Trenéři: Petr Fiala a Jan Tomajko.

Rozhodčí: Pavlovič - Jílek, Šperl

Diváci: 1 822