Martin – Košice 1:6 (kon.) | Skalica – Žilina 5:1 (kon.) | Nitra – Zvolen 2:3 (kon.)
Banská Bystrica – Poprad 1:3 (kon.)
HK Nitra
2:3 (0:0, 1:1, 1:2)
HKM Zvolen
sk Neděle 02.10.2011, 17:00 • Nitra Aréna • Tipos Extraliga (SR)

Hostia vynikajúco zahrali poslednú tretiu tretinu. Podarilo sa im otočiť stav vo svoj prospech, rozhodujúci gól padol z trestného strieľania, keď Baláž zvyšoval na 3:1 pre hostí, no domáci znížili Ručkayovov krásnou strelou ponad rameno Trenčana. Žiaľ pre domácich to bolo všetko a stav sa už nemenil. Hostia si tak po dlhom čase pripisujú 3 body do tabuľky. Prajeme ešte príjemný zvyšok dňa ! (19:17:13)

60:00

59:30
    Hostia sú vylúčení, Marek Čurilla sedí na trestnej lavici, hostia si berú oddychový čas.

59:16
    Pred bránkou Trenčana fauluje no rozhodca si faul nevšíma. Domáci odvolávajú brankára, hrá sa 6 na 5.

58:00
    2 minúty do konca zápasu, vhadzuje sa pred Penkerom.

56:12
    Hostia v plnom počte.

55:57
    Domáci sa nevedia dostať do útočného pásma, hostia bez problémov bránia.

54:12
    Slovák je vylúčený, domáci si zahrajú presilovú hru.

53:43
    Nitra dala gól!
    HENRICH RUČKAY krásne strieľa ponad rameno Adama Trenčana a znižuje náskok hostí. Asistencia : Chrenko.

52:17
    Arvay a Leskovjanský predviedli pestný súboj. Bezohľadu na to, že Arvay tento súboj vyhráva, obaja hráči dostávajú osobný trest 10 minút.

51:50
    Zvolen dal gól!
    Trestné strieľanie premieňa VLADISLAV BALÁŽ, keď našiel medzeru medzi tičkou a betónom Penkera.

51:50
    Hostia majú výhodu trestného strielania.

51:42
    Hrá sa 5 na 4. Domáci sa snažia dostať do útoku a potešiť svojich fanúšikov vyrovnávajúcim gólom, no zatiaľ sa im to nedarí.

49:21
    Hostia budú hrať v oslabení, Samir Saliji leží na ľade, pre hru s vysokou hokejkou si odsedí trest Lukáš Jurík.

48:47
    Vylučuje sa, Trochta a Arvay sedia na trestnej lavici, hrá sa 4 na 4.

48:20
    Ručkayovi sa nepodarilo prejsť do pásma, keď ho hosťujúci obranca pritlačil na mantinel.

47:28
    Nitra zvyšuje tempo, ich pár striel v priebehu 2 minút Trenčan bez problémov chytá.

43:23
    Peter Zuzin nedáva gól do prázdnej brány po odrazení puku od mantinelu, no MILAN JURÍK predsalen posiela puk za Penkera.