Zvolen – Poprad 4:0 (kon.) | Žilina – Trenčín 6:4 (kon.) | HC Slovan – Nitra 7:1 (kon.)
Košice – Skalica 6:1 (kon.) | Banská Bystrica – Martin 4:0 (kon.)
HC Slovan Bratislava
7:1 (1:1,5:0, 1:0)
HK Nitra
sk Úterý 04.10.2011, 18:00 • Slovnaft Aréna Bratislava • Tipos Extraliga (SR)

59:19
    Boli sme svedkami hrubého faulu Štefanku na Štajnocha, ktorý sa zdvihol z ľadovej plochy, dve minúty za hrubosť.

58:57
    Obaja hráči sú vylúčený na dve minúty, Mašlonka aj Švarný za hrubosť.

58:18
    Dve minúty pre Bohunického za držanie hokejky, vhadzovanie v obrannom pásme Slovana.

55:52
    Na dve minúty Bohunický, hrubosť.

54:33
    Strela Švarného opäť do náručia hosťujúceho brankára.

52:21
    Nitrania zastavujú útok Slovana iba faulom, za držanie dve minúty pre Ďuráka.

51:50
    Strelu Bakoša brankár chytá do náručia.

50:22
    Slovan dal gól!
    Gól strelil MIROSLAV PREISINGER, keď ušiel obrane domácich a prestrelil ponad vyrážačku do hornej časti bránky Čiliaka. Asistencia Michal Dobroň.

48:35
    Macho v nájazde blokovaný obrancom nedal.

47:45
    Strela Jassa od modrej končí v náručí Čiliaka.

47:36
    Na dve minúty vylúčený Polák, seknutie.

43:01
    Za seknutie na dve minúty vylúčený Ručkay.

35:39
    Hráč hostí Haščák vylúčený na dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

35:24
    Slovan dal gól! TOMÁŠ BULÍK po samostanej akcii ukázal po blafáku hosťujúcim hráčom kto je pánom na ľade. Dnes je to Bulíkov hattrick. Asistencie Lukáš Bohunický a Miroslav Šatan.

34:01
    Za vrazenie na dve minúty zohreje trestnú lavicu Martin Štajnoch.

32:04
    Gól strelil TOMÁŠ BULíK. Po chybe hostí, ideálne prihrával spoza bránkovej čiary Lipiansky. Asistencie Ján Lipiansky a Libor Hudáček.

30:35
    Gól strelil MARTIN BAKOŠ po ideálnej prihrávke z bránkovej čiary od Andreja Kudrnu. Asistenica Andrej Kudrna.

28:28
    Strelu od modrej Švarného brankár v bránkovisku zaľahol.

26:44
    Gól strelil ANDREJ KUDRNA, ktorý do prázdnej bránky posunul vyrazený puk po strele od kruhu Martina Bakoša. Asistencie Martin Bakoš a Miroslav Preisinger.

25:11
    Po strele Švarného od modrej Hudec do prázdnej bránky nedáva, brankár hostí v ľahu zázračne vyrazil nad bránku.

23:50
    Za držanie na dve minúty vylúčený Polák.

22:46
    Za podrazenie na dve minúty vylúčený Hruška, hra sa nám pritvrdzuje.

22:02
    Na dve minúty vylúčený Dobroň za faul lakťom.

21:42
    Gól strelil TOMÁŠ BULíK. Slovan po menšom kolotoči v útočnom pásme strieľal na brankára, vyrazený puk poľahky dopravil za brankára útočník s číslom 11, Tomáš Bulík. Asistencie Peter Frühauf a Ján Lipiansky.

21:06
    Štefanka dve minúty za hru vysokou hokejkou.

16:06
    Na dve minúty vylúčený Švarný za krosček. Nitra bude hrať presilovku päť na štyroch.

14:34
    Na strane hostí vylúčení Mašlonka na dve minúty, dve plus dve minúty Bača a na dve minúty Haščák, všetci za hrubosť. Na strane domácich na dve minúty Hudec aj Ďatelinka za hrubosť, Miroslav Šatan dve plus dve minúty za hrubosť.

14:34
    Po vyrovnávajúcom góle sa na ľadovej ploche strhla hromadná bitka. Hra sa nám na nejaký čas preruší.

14:34
    Gól strelil MICHAL HUDEC. Asistencia Peter Frühauf.

14:12
    Nitra dala gól!
    Gól strelil TOMÁŠ CHRENKO. Po strele spoza kruhov mal brankár zakrytý výhľad. Asistencia Albín Podstavek.

12:20
    Na dve minúty vylúčený hráč domácich Lipiansky za podrazenie.

9:04
    Za podrazenie vylúčený na dve minúty Hudec.

7:05
    Árvay strelou od modrej do brankára, puk končí v ochrannej sieti.

2:00
    Haščáková strela končí mimo bránky, na dve minúty vylúčený Frühauf za hákovanie.

Vladimír Korduliak

Branky a nahrávky: 15. Hudec (Frühauf), 22. Bulík (Frühauf, Lipiansky), 27. Kudrna (Bakoš, Preisinger), 31. Bakoš (Kudrna), 33. Bulík (Lipiansky, Hudáček), 36. Bulík (Bohunický, Šatan), 51. Preisinger (Dobroň) - 15. Chrenko (Podstavek)

HC Slovan Bratislava: Konrád - Švarný, Štajnoch, Ďatelinka, Frühauf, Bohunický, Dobroň, Buc, Jass - Hudec, Kukumberg, Šatan - Hudáček, Lipiansky, Bulík - Skokan, Macho, Balej - Bakoš, Preisinger, Kudrna
    HK Nitra: Čiliak - Hruška, Bača, Ďurák, Rais, Árvay, Polák, König - G. Saliji, Štefanka, Hrnka - Mašlonka, Chrenko, S. Saliji - Podstavek, Haščák, Ručkay

Rozhodčí: Martin Gašparík, Milan Novák, Vladimír Brath

Diváci: 3.556