Jihlava – Chomutov 3:2 (kon.) | Třebíč – Písek 2:3 (po s.n.) | Hr. Králové – Šumperk 5:3 (kon.)
Olomouc – Most 5:1 (kon.) | Beroun – Ústí n/L 3:2 (kon.) | Kadaň – Havlíčkův Brod 2:3 (po pr.)
Litoměřice – Benátky n/J 3:4 (kon.)
Medvědi Beroun 1933
3:2 (1:1, 2:1, 0:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
Středa 05.10.2011, 18:00 • ZS Beroun • 1. liga (ČR)

59:30
    Přichází faul Veselého (BER) za hákování.

59:08
    Netaktický faul Roubíka (UNL) v útočném pásmu. Vyfasoval 2 minuty za podražení. Vhazování u Orcta, který se tak vrátil zpět do hry.

55:52
    Exkluzivní semafor předvedl Dominik Furch po střele Hampla.

53:46
    Roubík dostal přihrávku před prázdnou branku, skákající kotouč trefil mimo. Furch se nestačil ani přesunout.

48:57
    Pavlík (UNL) vyloučen za podražení.

37:29
    Jakub Lev měl na hokejce vyrovnání. Do střely si mu však lehl Jebavý a puk odlétá mimo kluziště.

33:03
    Barák (BER) vyloučen za hákování.

31:15
    Beroun právě vstřelil branku!
    Domácí se dostávají do vedení! DAVID ŠVAGROVSKÝ nejprve po nepřesné přihrávce Formana nedokázal přesně zakončit. Díky svému důrazu ale vybojoval znovu puk a po přihrávce Přindiše dává nechytatelnou střelou gól na 3:2! Asistence: Petr Přindiš.

30:04
    Sklenička (UNL) s Haškem dojížděli vyhozený kotouč a prvně jmenovaný zahrál nedovoleně (držení), tudíž počet hráčů na ledě se vyrovná.

29:35
    Veselý (BER) vyloučen dvěma minutami za podražení.

26:04
    První gól ze hry v plném počtu hráčů. Nenápadná střela MIROSLAVA FORMANA letěla přesně mezi betony Orcta. Zpoza branky nahrával Švagrovský. Asistence: David Švagrovský, Jiří Hašek.

23:00
    Forman se Švagrovským v přečíslení 2 na 1. Švagrovský nedostal přihrávku přesně na hůl, přesto se do puku trefuje z první. Orct se rychle přemístil a chytá.

22:06
    Lvi právě vstřelili branku!
    Teď už ROK PAJIČ ze stejného místa trefuje branku. Asistence: Daniel Boháč.

20:21
    Haškovo (BER) vyhození z obranného pásma bez potrestání nezůstane.

17:56
    Ústecká obrana se někde zapomněla a JAROSLAV NEDVĚD si pohrál s Orctem jako kočka s myší a vyrovnává, trefuje se Orctovi pod beton. Asistence: Jiří Hašek, Miroslav Forman.

14:37
    Krvavý šrám v obličeji Klhůfka a jasný trest. 5 minut plus do konce utkání dostává Klobouček (UNL). Trest si odpyká Jakub Lev.

13:04
    JAKUB LEV využívá přesilovou hru tvrdou střelou od modré. Asistence: Lukáš Nahodil.

12:16
    Signalizované vyloučení Stromka (BER) za podražení, Veselý se ale dotýká puku a rozhodčího to vyloženě nezajímá a nechává hru dál plynout, Ústí málem mohlo skórovat. Furch betonem vyráží do rohu, kde už je puk definitivně v moci Berouna.

5:07
    Robin Malý (BER) vyloučen za podražení.

3:30
    Vlček dostal od Klhůfka přihrávku zpoza branky a dostal se do vyložené šance. Orct si klekl a berounský útočník ho trefil přesně do hrudi,

David Havlík

Branky a nahrávky: 18. Nedvěd (Hašek, Forman), 27. Forman (Švagrovský, Hašek), 32. Švagrovský (Přindiš) - 14. Lev, 23. Pajič (Boháč)

Medvědi Beroun 1933: Furch, (Kareš) - Přindiš, Jebavý, Nedvěd, Veselý, Vaněk, Stromko, Forman, Hašek - Khlůfek, Besser, Vlček - Malý, Heřman, Milfait - Kučera, Švagrovský, Poletín - Barák, Doležal
    HC Slovan Ústí nad Labem: Orct, (Petrásek) - Poživil, Hořava, Vobořil, Roubík, Nahodil, Lev, Boháč, Alinč - Klobouček, Sedlák, Gureň - Pazourek, Pavlík, Pajič - Kovář, Handlovský, Hampl - Sklenička, Šagát, Třetina

Rozhodčí: Horák - Arazimová, Čížek