Rytíři Kladno
4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
HC VERVA Litvínov
Čtvrtek 06.10.2011, 18:10 • Městský zimní stadion, Kladno • Tipsport extraliga

Dnešní utkání je u konce. V předehrávce 9. kola extraligy tak Kladno porazilo Litvínov 4:1 a připisuje si do tabulky tři body. Rytíři budou minimálně do zítřka na druhém místě extraligové tabulky. Ode mne to je vše, přeji vám příjemný zbytek pracovního týdne. (20:35:25)

60:00

59:53
    Jenáček ještě minul z dobré pozice vzdálenější tyč.

59:38
    Kladno se brání v klidu.

59:07
    Kubát trefil do helmy Kubinčáka.

58:52
    Další branku mohl přidat Valský. Jeho dorážku ale chytil Franěk. Valský byl dohrán, což se mu nelíbilo a tak si jde odsedět dvě minuty za krosček, protože oplácel.

58:42
    Trávníček minul branku z dobré pozice.

58:07
    Dnes už je nejspíš o vítězi rozhodnuto. Minimálně domácí fanoušci už to tak cítí.

57:40

57:11
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Vteřinu před koncem dvojnásobné výhody dává Kladno branku. Toman zavezl puk do pásma, vyměnil si puk s Bickem a rychle naservíroval na MICHALA DRAGOUNA, jehož tvrdá rána našla recept na Fraňka. Asistence: Milan Toman, Jiří Bicek.

56:50
    Skrbkovu střelu vyrazil Franěk.

56:12
    Hosté se mohli trefit ve třech! Ručinský výborně načasoval nahrávku na Jareše, který trestuhodně přestřelil.

55:51
    Kladno v pásmu.

55:40
    5/3 1:32 pro Kladno, kdy František Lukeš fauloval zbytečně v útočném pásmu a dostává dvě minuty za držení.

55:35
    Tečovaný pokus Hovorky míří nad

55:12
    Hosté jdou znovu do čtyř. Dragoun se dostal ke střele, ale hosté úmyslně posunuli branku. Trest odpyká Pojkar.

54:57
    Ručinský stál v brankovišti a rozhodčí mu to odpískali.

54:36
    Po buly zkusil štěstí Jareš. Chábera zasáhl.

54:31
    Kalla chtěl vyslat do brejku Hovorku, ale jeho přihrávka byla o chlup delší.

Michal Sobotka

Branky a nahrávky: 2. Lukáč (Kuchler, Piskáček), 7. Kalla (Dragoun), 38. Hlaváč (Kalla, Bicek), 58. Dragoun (Toman, Bicek) - 16. Lukeš (Jenáček)

Rytíři Kladno: Chábera (Cikánek) - Růžička, Skrbek, Procházka, Toman, Lepine, Piskáček, Kolafa - Bicek, Patera, Hlaváč - Kalla, Dragoun, Hovorka - Bílek, Lukáč, Kuchler - Valský, Knotek, Kafka - Melka.
    HC VERVA Litvínov: Franěk (Volke) - Pojkar, Kubát, Jareš, Skuhrovec, Kousalík, Gula, Černošek, Brejčák - Kubinčák, Hübl, Lukeš - Trávníček, Hanzl, Ručinský - Frolík, Hujsa, Jenáček - Bojer, Gerhát, Majdan.

Rozhodčí: Hodek, Souček - Kis, Svoboda