Liberec – K. Vary 2:6 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 3:2 (po pr.) | HC Kladno – Slavia 3:5 (kon.)
Zlín – Olomouc 4:0 (kon.) | Vítkovice – Třinec 5:2 (kon.) | HC Litvínov – Chomutov 3:4 (po s.n.)
Jihlava – Pardubice 1:3 (kon.) | Motor ČB – Sparta 2:1 (po s.n.) | Znojmo – Kometa Brno 1:7 (kon.)

Mountfield právě vstřelil branku!
    Až Tomáš Rousek vyzrál na Bílka, dva body tedy zůstávají na domácí půdě.

Frank Kučera přestřeluje!

Ani Švihálek nedává gól!

Kantor vychytal Doležala!

Jakub Babka za domácí také ne!

Jako první se rozjíždí Vlček ze Sparty a nedává!

Samostatné nájezdy začínají.

A na řadu přijdou samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:20
    Sparta před Kantorem zle zatápí domácímu celku.

63:06
    Puk se po nemastné a neslané střele jednoho z hostů otřel hned o tyč i o břevno, ale z branky naštěstí pro domácí zase vypadl ven.

62:18
    Lukáš Kříž zkusil vypálit od modré, ale Bílek střelu dobře viděl a jeho lapačka zasáhla v pohodě.

61:43
    Rozjetou Spartu brzdí ofsajd.

60:42
    Vladimír Zvoník se uvolnil hostujícím obráncům, ale k zakončení se nedostal.

60:01

Obrovskou šanci pět vteřin před koncem měli na svých holích domácí, ale Švihálek nedokázal puk usměrnit do téměř prázdné branky. Nyní je na řadě pěti minutové prodloužení.