Liberec – K. Vary 2:6 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 3:2 (po pr.) | HC Kladno – Slavia 3:5 (kon.)
Zlín – Olomouc 4:0 (kon.) | Vítkovice – Třinec 5:2 (kon.) | HC Litvínov – Chomutov 3:4 (po s.n.)
Jihlava – Pardubice 1:3 (kon.) | Motor ČB – Sparta 2:1 (po s.n.) | Znojmo – Kometa Brno 1:7 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
5:2 (2:2, 2:0, 1:0)
HC Oceláři Třinec
Čtvrtek 06.10.2011, 17:00 • MFH Ostrava • DHL Extraliga juniorů

Dnešní zápas začali hosté velice výborně a na Vítkovice by nikdo nevsadil ani zlámanou grešli. Už v polovině první části vedli třinečtí o dvě branky, ale domácí se ještě v téže třetině dokázali zkoncentrovat a srovnat stav na světelné tabuli. Ve druhé části přidali domácí další dvě branky, ale třinečtí byli stále nebezpeční, jejich pokusy se ale dařilo Kubáňovi polapit. V téže části se třinečtí dožadovali uznané branky, při které zazvonila branková konstrukce, ale sudí byl neoblomný. V poslední třetině jsme mohli vidět řadu vyloučení, ale také hry nahoru dolů, kde se oba týmy snažili dobýt soupeřovu klec. To se jim nepovedlo, naopak to byli domácí, kteří ve svém oslabení dopravili kotouč do osamělé klece při hostující power-play. Tři body zůstávají ve Vítkovicích a my Vám přejeme příjemný večer a někdy zase napočtenou. (19:17:37)

60:00

59:59
    Poslední rána třineckého hráče z vlastního obranného pásma...

59:51
    Domácí vyhazují až k třinecké kleci.

59:47
    Chvostek stále otálí ve své kleci, i když připraven vyrazit na střídačku.

59:33
    Trestnou lavici navštíví ještě domácí Šebesta, Třinec má výhodu dvojnásobné přesilovky.

59:03
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Domácí využili laxní rozehrávky hostů, Němec vyslal do pásma NATHANA WALKERA, který do prázdné branky a navíc v oslabení zvyšuje na 5:2. Asistence: Erik Němec.

58:48
    Hosté se drží před Kubáněm, jejich vlastní gólman je na střídačce.

58:22
    Za sekání bude pykat domácí Král.

58:01
    Vítkovičtí si hlídají kotouč a rozjíždějí útok.

57:23
    Hosté se dostali před domácí branku, ale Diviš se prosadit nedokázal.

56:45
    Na led naskakuje Teper, Třinec hraje v plném počtu.

56:32
    Domácí opět usazeni v pásmu.

55:55
    Za nesportovní chování si desetiminutový trest vykoledoval domácí Mareček.

55:34
    Walker se před brankou neprosadil.

55:19
    Klimíček pálil od modré, ale klubko hráčů neprostřelil.

54:51
    Roupec odpaluje kotouč až ke Kubáňovi.

54:51

54:45
    Hosté budou hrát v oslabení za faul kolenem bude pykat Teper.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 15. Pociecha (Šebesta, Máj), 18. Klimíček (Němec, Walker), 36. Němec (Plášek), 39. Němec, 60. Walker (Němec) - 12. Franek (Hegyi), 14. Franek (Burzala)

HC Vítkovice Ridera: Kubáň (Kohn) - bail, Klimíček, Pociecha, Kovář L., Žák,Hawlík, Koziol - Plášek, Král, Šebesta, Němec, Pasker, Máj, Walker, Slováček, Mareček, Tomi, Holý, Hudeček
    HC Oceláři Třinec: Chvostek (Carbol) - Kurzok, Hurtík, Teper, Roupec, Burzala, Bezuška, Ižacký, Franek, Bajtek, Pargáč, Kasperllík, Juhász, Bumbál, hegyi, Diviš, Kajaba, Matuš, Rufer