HC Kladno – Slavia 2:1 (po s.n.) | Třinec – Olomouc 3:2 (po s.n.) | HC Litvínov – Chomutov 1:5 (kon.)
Letňany – Mladá Boleslav 3:1 (kon.) | Liberec – Písek 7:2 (kon.) | Kometa Brno – Havířov 5:2 (kon.)
Vsetín – Jihlava 4:3 (kon.) | Plzeň – PZ Kladno 9:4 (kon.) | Zlín – Vítkovice 1:2 (kon.)
Pardubice – Motor ČB 2:5 (kon.) | Hr. Králové – Havlíčkův Brod 2:3 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
7:2 (2:1, 2:1, 3:0)
IHC Králové Písek
Čtvrtek 13.10.2011, 16:00Extraliga staršího dorostu

Přestože třetí třetina byla pro diváka nejspíše nejméně pohledná, tak i ona končí třemi brankami. Tentokrát padly všechny do sítě hostí a domácí si po dobrém výkonu připisují vysokou výhru 7:2. (18:15:47)

60:00

59:38
    Za hrubost jdou pykat Návrat (LIB) a Ciboch (PÍS).

59:08
    Do velké šance se v závěru utkání dostává hostující Banci, který však z bezprostřední blízkosti trefil gólmana do hrudi.

58:12
    Liberec právě vstřelil branku!

Sedmý gól domácích si po střele z mezikruží připisuje FILIP PYROCHTA. Asistence: Klíma, Račický.

57:40
    Do šance se mohl dostat hostující Schwamberger, skákavý kotouč ovšem nezkrotil.

56:00

Domácí MARTIN ŽĎÁRSKÝ využívá přesilovou hru. Asistence: Suska, Havlas.

55:45
    Ihned po vhazování ho doplní dvojice Dudák (PÍS) za krosček a Račický (LIB) za hrubost.

55:41
    Hra v pěti na obou stranách moc dlouho nevydržela. Na trestnou lavici odchází hostující Janásek.

55:13
    Liberec kompletní a hned se pokoušel o protiútok, avšak neúspěšně.

54:36
    Nyní se hostující hráči dostali do ofsajdu.

54:12
    Písecká přesilovka působí dobrým dojmem, ovšem chybí jí častější střelba.

53:10
    Za nedovolené bránění odchází domácí Jan Slavík. Písek tak bude mít další šanci v přesilové hře.

52:30
    Liberec je kompletní.

52:12
    Střela Marka Banciho z levého kruhu končí v lapačce domácího gólmana.

51:09
    Sobotka si připisuje úspěšný zákrok po střele Janáska. To už je Liberec se čtyřmi bruslaři.

50:30
    Liberec bude hrát osmnáct vteřin ve třech. Za vyhození kotouče mimo hřiště dostal dvě minuty brankář Sobotka. Trest odpyká Langhammer.

49:52
    Písečtí se drží v útočné třetině, ovšem kombinují hlavně v rozích a ke střelbě se prakticky zatím nedostali.

48:48
    Přesilová hra pro hosty. Za faul kolenem odchází Havlas.

Martin Zíta

Branky a nahrávky: 6. Belovič (Hrníčko), 8. Suska (Žďárský, Havlas), 31. Suska (Havlas, Pyrochta), 37. Račický (Langhammer), 41. Klíma (Škoda), 56. Žďárský (Suska, Havlas), 59. Pyrochta (Klíma, Račický) - 18. Vlk (Reiniš, Indrák), 40. Indrák (TS)

Bílí Tygři Liberec: Sobotka (Hosnedl) - Návrat, Mrázek, Kalfiřt, Hrníčko, Slavík, Arlt, Klíma, Belovič, Beránek, Zedek, Havlas, Škoda, Langhammer, Žďárský, Račický, Procházka, Pyrochta, Suska, Pálek, Zacha.
    IHC Králové Písek: Havelka (Škuta) - Březina J., Schwamberger, Indrák, Švanda, Banci, Ciboch, Vlk, Žáček, Dudák, Březina P., Hřebíček, Reiniš, Bernard, Volf, Novotný, Paukner, Hanus, Janásek.

Rozhodčí: Wagner - Hejl, Prokop.