HC Kladno – Motor ČB 1:3 (kon.) | Vítkovice – Znojmo 9:1 (kon.) | Chomutov – Plzeň 5:2 (kon.)
Sparta – Pardubice 3:4 (po s.n.) | HC Litvínov – Liberec 2:1 (kon.) | Slavia – Jihlava 1:2 (kon.)

59:46
    Zahrozit ještě mohl Matuš, toho ale vychytal Kašík.

59:27
    A je tady další zakázané uvolnění hostů. Oceláři si asi vítězství nenechají ujít.

59:11
    Icing Zlína, Kašík se vrací do branky.

59:00
    Herman se dostal do mezikruží odkud ale netrefil prázdnou branku!

58:30
    Oceláři se zmocnili puku a vyhodili jej do třetiny Zlína. Icing to nebude, hosté musí projít celé kluziště.

58:23
    Hosté hrají se šesti bruslaři v poli!

58:23
    Oddechový čas pro hosty.

58:07
    Hosté se nakonec nedohodli a poslali puk přes všechny čáry.

57:40
    Zlínským se povedl přechod do útočné třetiny, tam ale přišli o puk. Oceláři jej poslali do pásma PSG.

57:10
    Oceláři se nakonec dostali do tlaku. Hosté teď musí bránit, ačkoli by potřebovali být před Chvostkem.

56:46
    Ižacký s Bumbálem drží puk za hostující brankou a šetří tak čas.

56:14
    Matuš se snažil dorážet Divišovo nahození. Akci domácího forwarda ale zastavil brankář Kašík.

55:35
    Od modré nahazoval Buchta, Chvostek kotouč vyrazil do rohu. Tam jej sebrali Oceláři a vrhají se do útoku.

54:50
    Oceláři se osvobozují jen za cenu icingu.

54:16
    Do šance se dostával Buchta. Než si ale hostující bek srovnal puk, sebrali ho domácí hráči.

53:25
    A Diviš také ztrácí puk. Hosté se pustili do další akce, ta ale končí neúspěchem.

52:50
    Diviš teď zaměstnává hostující obranu. Třinecký forward drží puk za brankou, proti němu ale stojí dvoučlenná hradba.

52:18
    Hosté jsou čím dál tím víc nebezpečnější. Oceláři mohou vděčit Chvostkovi za prozatímní vedení.

Daniel Ježek

Branky a nahrávky: 34. Ižacký (Bajtek), 43. Bajtek (Ižacký), 45. Diviš (Juhász) - 50. Finsterle (Fořt)

HC Oceláři Třinec: Chvostek D. (Carbol) - Burzala, Bezuška, Jonáš, Roupec, Hurtík, Macháček - Matuš, Bajtek, Herman, Ižacký, Kasperlík, Juhász, Bumbál, Diviš, Kajaba
    Berani Zlín: Kašík (Rozum) - Pelc, Janota, Buchta, Kovařík, Merta, Sadil, Sedláček, Zábojník - Kundera, Fořt, Valenta, Strojil, Haloda, Finsterle, Popelka, Janeba, Burša, Doležálek, Kučera

Rozhodčí: Fiala - Gebauer, Lederer