K. Vary – Chomutov 0:1 (kon.) | Olomouc – Znojmo 9:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 4:1 (kon.)
Zlín – Vítkovice 3:5 (kon.) | Kometa Brno – Třinec 5:2 (kon.) | Plzeň – HC Litvínov 3:4 (po pr.)
Pardubice – Motor ČB 5:3 (kon.) | Sparta – Slavia 4:0 (kon.)
HC Kometa Brno
5:2 (1:1, 2:1, 2:0)
HC Oceláři Třinec
Sobota 15.10.2011, 12:30 • KAJOT ARENA • DHL Extraliga juniorů

55:06
    Z ledu se těžce zvedá domácí Jakub Peslar, kterého bodl koncem hole Tadeáš Jaroš a dostal trest na pět minut plus do konce utkání. Zbytek zápasu tak bude patří domácí přesilové hře!

43:54
    Na ledě se svíjí hostující Matuš. Dostal totiž do obličeje holí Jakuba Peslara. Ten si jde na dvě minuty odpočinout.

31:20
    Adam Zbořil dohrál u mantinelu hostujícího Bumbála, jehož hůl vylétla do Zbořilova obličeje a je tak na dvě minuty vyloučen.

28:40
    Třinecká aktivita v útočném pásmu přinesla dílčí úspěch. Ondřej Dlapa je vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

19:17
    Obrovský závar před Barusem se změnil v solidní šarvátku. Vyloučeni jsou hostující Jurij Repe na 2+2 minuty za hrubost. Za Kometu vyloučen Adam Zbořil na dvě minuty za stejný prohřešek.

18:30
    Další přesilovka Třince. Dlapa je vyloučen za vražení na hrazení.

16:26
    Další vysoká hůl v podání hráče Komety. Vyloučen je Jiří Zemánek.

12:28
    Hosté si poprvé zahrají přesilovku. Za vysokou hůl je na dvě minuty vyloučen Adam Zbořil.

5:06
    Kometa se snažila ihned srovnat a v tlaku ji zastavil faul Adriana Bumbála - 2 minuty za sekání.

David Nekvinda

Branky a nahrávky: 15. Novák J. (Káňa), 21. Novák J. (Křivohlávek), 36. Zemánek (Wasserbauer, Jankovič), 43. Jankovič (Zemánek, Wassrbauer), 50. Jankovič (Wasserbauer, Zemánek) - 5. Kasperlík (Juhász), 38. Ižacký (Bumbál, Roupec)

HC Kometa Brno: Barus (Zelenka) - Šidák, Dujsík, Pelsar, Koukal, Dlapa, Dittrich, Bilčík (C) - Fusek, Wasserbauer, Křivohlávek, Novák P., Zemánek, Kozák, Jankovič, Zbořil, Podešva, Novák J., Káňa
    HC Oceláři Třinec: Chvostek (Carbol) - Jonáš, Hurtík, Repe, Roupec (C), Burzala, Bezuška, Macháček - Ižacký, Bajtek, Kasperlík, Juhász, Bumbál, Kajaba, Matuš, Jaroš