Motor ČB – Jihlava 3:4 (po s.n.) | Liberec – Plzeň 4:5 (kon.) | HC Kladno – Sparta 4:8 (kon.)
Vítkovice – Kometa Brno 1:3 (kon.) | Chomutov – Mladá Boleslav 3:2 (po pr.) | HC Litvínov – K. Vary 2:4 (kon.)
Slavia – Pardubice 4:5 (po pr.) | Znojmo – Zlín 3:8 (kon.) | Třinec – Olomouc 1:2 (kon.)
Piráti Chomutov
3:2 (2:0, 0:0, 0:2 - 1:0)
BK Mladá Boleslav
Čtvrtek 20.10.2011, 17:30 • Pirátská aréna Chomutov • DHL Extraliga juniorů

65:00

Nashledanou u dalšího online přenosu. (19:49:47)

63:06
    Piráti právě vstřelili branku!
    Domácí se přeci jen dočkali bonusového bodu. Branku vstřelil David Klouček, který objel branku a překvapil brankáře.

62:58
    První formace domácích teď zatápěla pod kotlem hostující obraně. Velikou šanci měl Jaroslav Hafenrichter...

61:50
    V prodloužení je více aktivní tým Pirátů Chomutov, který je u puku delší dobu. Vážnější šanci měli ovšem hosté.

61:11
    Domácí brankář podržel tým, když chytil střelu Martina Čečeka.

60:01

Domácí nezvládli poslední třetinu. Mladá Boleslav dokázala vyrovnat brankami Protivného a Soukupa a najednou je s dvoubrankového vedení Pirátů, nerozhodný stav a prodloužení před námi.

60:00

59:40
    Domácí zakládají další útok.

59:05
    Domácí nahazují puk do rohu. Hosté mají problémy.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty, třetí třetiny.

57:21
    Pěkná střela Tomáše Bartejse. Brankář střelu chytil a puk nevyrazil před sebe.

56:09
    Domácí se pokoušejí vyvarovat chyb a zaútočit. To se jim daří, ale hostující brankář dneska chytá opravdu parádně.

54:30
    Domácí mohli inkasovat další branku. Rozjezd hostů dva na jednoho zastavil, až hvizd rozhodčího.

53:11

52:13
    Přesilová hra hostů pokračuje. Domácí mají puk ve své moci.

51:11
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Hosté srovnávají skóre zápasu. Po nedůsledném vyhození kotouče jednoho z domácích, se k puku dostal Jiří Rys, který nahrál a Matěj Soukup vymetl všechny pavouky v domácí bráně. Sraz zápasu 2:2.

Václav Mohelník

Branky a nahrávky: 4. Hafenrichter (Kůs), 16. Lehnert (Hafenrichter, Kůs), 64. Klouček - 47. Protivný (Rys, Lenc), 52. Soukup (Rys, Daráš)

Piráti Chomutov: Strmeň (Matoušek) - Kolář, Pozděna, Korim, Bartejs, Hanták, Kolčava, Klouček, Kůs, Hammerbauer, Račuk, Pesjak, Lehnert, Novák J., Novák L., Škorík, Opalek, Kopáč, Hranáč, Hafenrichter, Deveri.
    BK Mladá Boleslav: Mahdal (Příhoda) - Pánek, Babický, Kulhánek, Marek, Brandejský, Vrba, Protivný, Jankovský, Čeček, Lenc, Rys, Kulich, Vrba, Daráš, Koudela, Mozík, Soukup.

Rozhodčí: Zubzanda - Gerát, Ondráček