Motor ČB – Jihlava 3:4 (po s.n.) | Liberec – Plzeň 4:5 (kon.) | HC Kladno – Sparta 4:8 (kon.)
Vítkovice – Kometa Brno 1:3 (kon.) | Chomutov – Mladá Boleslav 3:2 (po pr.) | HC Litvínov – K. Vary 2:4 (kon.)
Slavia – Pardubice 4:5 (po pr.) | Znojmo – Zlín 3:8 (kon.) | Třinec – Olomouc 1:2 (kon.)
HC Litvínov
2:4 (0:0, 0:1, 2:3)
HC Energie Karlovy Vary
Čtvrtek 20.10.2011, 18:00 • Zimní stadion Ivana Hlinky • DHL Extraliga juniorů

Hosté tuto výhru vyloženě nečekali, vítězství oslavují hlasitými výkřiky. Zimní stadion v Litvínově teď vypadá spíše jako pavilon opic. Dnešní favorit nehrál vůbec špatně, bohužel jim nepřálo tolik štěstí jako hostujícím. Dnešní prohra je ale nemůže zaskočit, protože už několikrát ukázali jaká je v nich síla.
    Přeji hezký zbytek večera a někdy zase na počtenou.
    (20:08:41)

60:00

59:31
    Karlovy Vary právě vstřelily branku! Hosté potvrzují své vítězství. Rozhodující branku vstřelil FILIP WINKLER!
    Asistence: Vojtěch Tomeček, Jaromír Kverka

58:39
    Domácí se i přes početní nevýhodu snaží v útočném pásmu.

57:20
    Vyloučen Hora na dvě minuty! Domácí se dostávají do prekérní situace, přesně tohle vůbec nepotřebovali!

56:56
    Domácí se nabudili a drží se v útočném pásmu, na vyrovnání jim zbývají necelé tři minuty!

55:55
    Litvínov právě vstřelil branku!
    ONDŘEJ JURČÍK dává naději domácí VERVĚ.
    Bez asistence

55:37
    Karlovy Vary právě vstřelily branku! Branku vstřelil OTO TÁBORSKÝ!
    Asistence: Aleš Půlpán

54:27
    Domácí se drží v útočném pásmu a kombinují.

54:18
    Hora střílí z úhlu, ale Habal neměl žádné problémy.

53:41
    Mackal vystřelil ale puk skončil mimo led.

53:05
    Po přihrávce rukou jednoho z hráčů se vhazuje ve středním pásmu, u puku domácí.

52:10
    Kasal vyvezl puk do středního pásma a puk poslal za branku. Hra přerušena - puk mimo led. Vhazování před Habalem, icing hostí.

50:33
    Konečně domácím přálo více štěstí než v předchozích minutách zápasu. JAKUB ŠRÁMEK zvyšuje šance domácích na výhru. Teď už stačí jen vyrovnat!
    Asistence: Ondřej Jurčík

48:45
    Karlovy Vary právě vstřelily branku! Hosté ještě víc znesnadili šance domácích a zvyšují na 2:0.

46:59
    Domácí u puku, ale nedaří se jim vymyslet žádnou výraznou akci, hrají spíše ve středním pásmu.

45:48
    Nechvátalův další skvělý zákrok. Icing domácích. Vhazování před domácím brankářem.

45:40
    U puku jsou více hosté, domácí by s tím měli začít něco dělat. Ale ještě mají dost času na vyrovnání.

44:48
    Ve velké šanci Zadražil, ale puk skončil mimo branku.

Lucie Lobo

Branky a nahrávky: 51. Šrámek (Jurčík), 56. Jurčík - 29. Kverka (Urbančok), 49. .., 56. Táborský (Půlpán), 60. Winkler (Tomeček , Kverka)

HC Litvínov: Nechvátal (Horák) - Čejka, Havelka, Jurčík, Kokeš, Bittner, Šrámek, Mackal, Zdeněk, Kasal, Písařík, Šalka, Procházka, Průša, Hora, Malec, Ejem, Trübenekr, Švarc, Smolka
    HC Energie Karlovy Vary: Habal (Rauscher) - Urbančok, Tomeček, Vrána, Valeš, Novák, Šik, Kubáč, Troška, Svoboda, Koblasa, Winkler, Korytko, Schusser, Švec, Táborský, Kverka, Funk, Zadražil, Gombár, Půlpán

Rozhodčí: Witerle, Vasjuk, Ruchař