Lipt. Mikuláš – Trebišov 4:1 (kon.) | Prešov – Topoľčany 7:2 (kon.) | Trnava – Spišská N. Ves 1:2 (kon.)
Bardejov – Senica 4:2 (kon.) | Detva – Michalovce 4:3 (s.n.) | Piešťany – Púchov 10:1 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
4:1 (0:1, 2:0, 2:0)
HK STEEL TEAM Trebišov
sk Pátek 21.10.2011, 17:00 • Liptovský Mikuláš. • 1. liga (SR)

Pre dnešok sa s vami lúči Tomáš Batiz uvidíme s pri ďalšom domácom stretnutí MHk 32 L. Mikuláš. (20:48:39)

Dnes sme mali možnosť vidieť zaujímavý zápas na oboch stranách. Na začiatku sa hralo zo strany na stranu tými sa oťukávali a sem tam si spravili nejakú významnú šancu. 14. minúta bola pre domáci tým veľkým šokom, keď inkasovali po góle Pisio. Na druhú tretinu prišli hráči z Liptovského Mikuláša ako vymenený dobiehali všetky puky a strieľali z každej možnosti. Snaha a všetko sa nakoniec oplatila a Liptovský Mikuláš vyrovnal po góle Bartíka a o pár minút zvýšil na 2:1 po góle Mravca. Tretia tretina sa skoro celá odohrávala v réžií domáceho týmu, ktorý diktovali hru a o tom svedčí aj výsledok. 46. minúte zvýšil na 3:1 Piatka. Ku koncu zápasu, kde bolo vlastne o všetkom rozhodnuté stanovil na konečný výsledok Beňa, ktorý vystrelil tvrdú strelu od modrej. Liptovský Mikuláš stále ostáva na druhom mieste pretože Bardejov zdolal doma Senicu 4:2. Ďalší zápas odohrá naša "ešká" v Trebišove a všetci dúfame, že to dopadne podobne ako dnes.
    MHk 32 L. Mikuláš - HK Trebišov 4:1

60:00

59:05
    Nitriansky pred koncom dnešného stretnutia si pôjde ešte oddýchnuť na tresnú po tom čo rozhodca videli ako držal protihráča.

58:40
    Bartík teraz nebezpečne vystrelil, keď jeho tvrdá strela skončila iba na betóne Zajdela.

57:20
    Pleva sa už nikde neponáhľa a vrátil sa späť pred svoju bránu.

55:20
    A ďalšie vylúčenie na strane Trebišova. Hráč T.Sax už mieri na tresnú a Liptovský Mikuláš sa už pripravuje na presilovku 5/3.

51:15
    Liptovský Mikuláš bude mať znovu výhodu o jedného hráča uvidíme či sa mu podarí ďalšiu využiť. Horváth - hákovanie.

52:31
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Liptovský Mikuláš využil presilovku 5/4 a vstrelil dnes už štvrtý gól, ktorý zaznamenal pred chvíľou spomínaný ADAM BEŇA z prvej streli to skončilo mimo brány, ale tá ďalšia skončila tam kde mala za chrbtom Zajdela. Liptovský Mikuláš - Trebišov 4:1.

52:20
    Liptovský Mikuláš si prihráva po modrej a skúša niečo vymyslieť, ale skončilo to iba strelou Beňu, ktorý minul.

51:15
    Horváth teraz oslabil svoj tým po tom čo hákoval a mieri na tresnú. Liptovský Mikuláš bude mať šancu zvýšiť dnešný gólový účet.

50:45
    Veľká radosť divákov z Liptovského Mikuláša, ktorý podporujú svoj tým.

49:08
    Ficko sa snažil obhodiť Ďevečku,ale márne a obranca z Liptovského Mikuláša získal puk.

48:26
    Ďurný teraz skúsil vystreliť a strela mierila medzi tyče, ale Zajdel chytil puk lapačkou.

46:59
    Bartík vystrelil z pravej strany, ale puk vyrazil betónom.

45:25
    Liptovský Mikuláš si poistil gólom svoj náskok, keď Piatka vystrelil tvrdú strelu z pravej strany a tá končí za chrbtom Zajdela. Asistencie: Peter Klepáč, Matej Valášek.

44:20
    Veľký moment pre Liptovský Mikuláš a pre všetkých tipérov, ktorý vsadili práve na domáci tým. L. Sax sa ocitol pred bránkou, ale jeho obrovskú šancu zmaril Bruncko a puk chytil lapačkou. Z tribúny už počuť "Miro Bruncko".