Skalica – Nitra 4:2 (kon.) | Martin – Zvolen 1:4 (kon.) | Žilina – Košice 3:1 (kon.)
Trenčín – Poprad 0:1 (kon.) | Banská Bystrica – HC Slovan 3:5 (kon.)
HK VITAR Martin
1:4 (0:1, 1:2, 0:2)
HKM Zvolen
sk Pátek 21.10.2011, 17:00 • Martinské hokejové centrum • Tipos Extraliga (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (19:00:02)

59:39
    Na štadióne už iba asi 400 divákov, Martin dnes nepredviedol takmer nič, okrem malých zábleskov, ktoré sa ale vôbec nedajú klasifikovať ako nejaká veľká snaha MHC v dnešnom zápase. Zvolen bol aktívnejší, lepší, efektívnejší, no dnešné stretnutie bolo aj z ich strany strany iba podpriemerné.

58:40
    Martin iba nahadzuje, zato Zvlen sa pokúsil aj vystreliť, Marek Slovák aktérom strely.

57:31
    Zvolen kontroluje svoje pohodlné vedenie a prihráva si vo vlastnom obrannom pásme.

56:30
    Zostáva posledných 200. sekúnd do konca tretej tretiny, a samozrejme, do konca aj tohto zápasu, je nemožné, aby Martin vo svojej ,, forme " zaznamenal tri rýchle góly, aj keď je pravda v hokeji všetko možné.

54:58
    Zvolen v prečíslení, hostia mohli zaznamenať gól. Po Hriňovej individuálnej chybe, keď nezmyselne stratil puk sa hostia dostali do prečíslenia 2:1, v rozhodujúcej chvíli pomohla Šimkovi pravá žŕdka.

54:28
    Dobrá efektná koncovka Leskovjanského, vystrelil v momente, kedy nechtiac clonil brankárovi Šimkovi domáci Hriňa.

53:12
    Strela Michala Važana, jeho pokus sledoval Škrečko iba očami, bol totižto nepresný.

52:24
    Kriška vystrelil na Škrečka a poriadne ho natiahol, tento zákrok ho asi bolel, pretože musí mrznúť, kedže sa dlhšie nehýbal.

51:48
    Opäť časť hry bez strely a bez šancí, hráči majú nariadené asi povinné korčulovanie.

50:43
    Domáci sú zdá sa už zmierení s prehrou, diváci sú iba ticho a viac ako na ľadovú plochu pozerajú na sveteľnú tabuľu, kedy už skončí tento zápas.

49:57
    Martin je v dnešnom zápase až nezvyčajne laxný a priechodný. Akoby mali v obrannom pásme dnes deň otvorených dverí.

49:00
    Zvolen dal gól!
    LUKAŠ JURIK zaznamenal štvrtý gól Zvolena po nahodení Baláža, Jurík si šikovne položil Šimka a vsietil gól bekhendom. Asistencie: V. Baláž

48:11
    Zvolenčania sa netlačia v tretej tretine príliš k bránke Šimka, ak aj zaútočia tak z proti-útoku.

47:31
    Aktivita - Galamboša a Markoviča, sú rýchli, aktívni, no nie príliš presní a efektívni. Chýba viac kombinácie a dôrazu pred bránkou hostí.

46:55
    Strela Macejku, Škrečko vytesnil puk ramenom.

45:42
    Rozhodca skrotil vášeň dvoch nespratných kohútov už v počiatočnom štádiu. Rúfus - Otčenáš vylúčený na 2. minúty za hrubosť.

45:01
    V posledných troch minútach vidíme hokej bez veľkej šance. Markovič skúšal či trafí bránku, no netrafil. Škoda.

43:21
    Nahodenie Škodu, ideálny výhľad pre brankára Zvolena, a tak Martin nebol vôbec nebezpečný.

42:30
    Prvé šance MHC v tretej tretine. Galamboš a Markovič sršali aktivitou v oblasti bránkoviska hostí. Škrečko chytá spoľahlivo a vôbec nedáva šancu útočníkom Martina, aby sa ako tak dobre prezentovali v dnešnom zápase.

Jozef Čelestiak

Branky a nahrávky: 26. V. ŠKoda (J. Markovič) - 4. V. Baláž (L. Jurík), 29. P. Zuzin (J. Ťavoda, J. Šiška), 37. K. Brabenec (Vantroba, , Ďaloga), 49. L. Jurík (V. Baláž)

HK VITAR Martin: Šimko - Kozák, Rúfus, Markovič - Škoda - Važan, Drgoň - Hriňa, Macejka, - Galamboš - Kriška, Zukal - Výborný, Themár - Zelíska - Škumát, Tupý - Brcko, Šišovský - Vartovník - Ižvolt,
    HKM Zvolen: Škračko, Mucha - Juraško, Leskovjanský - Jurík. L, Baláž, Vantroba - Ďaloga, Slovák - Brabenec - Čurilla, Bronilla - Pokovič, Otčenáš - Jurík. M - Škvaridlo, Ťavoda - Šiška, Zuzin - Puliš - Méry

Rozhodčí: Mullner, Stano, Brath, V. Kontšek