Hr. Králové – Kobra 7:2 (kon.) | Poruba 2011 – Warriors Brno 6:4 (kon.) | Frýdek-M. – Šumperk 6:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – V.Popovice 5:4 (kon.) | Litoměřice – Klatovy 5:5 (kon.) | Vsetín – Havířov 3:3 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
5:5 (2:2, 2:2, 1:1)
HC Klatovy
Pátek 21.10.2011, 19:00 • Kalich Arena • Liga juniorů

Zápas tak končí zaslouženou remízou. (21:12:30)

60:00

59:40
    Vyloučen hostující Svoboda na 2 minuty za úder loktem. Oddechový čas.

59:06
    Za vzájemnou potyčku vyloučen Novotný a Soupír. Bude se hrát 4na4.

59:06
    Hosté se teď oprávněně zlobí. Jeden z obránců přikryl kotouč na brankovišti.

58:30
    Všichni hráči se teď zdají unavení a navíc hrají velmi opatrně. Vše směřuje k prodloužení.

57:19
    Kolařík se probojoval až před Bursu, ale střílel přesně do středu terče.

56:56
    Další špatná přesilová hra z pohledu domácích.

56:00
    Hosté vyhazují.

54:56
    Vyloučen hostující hráč Mrázek na 2 minuty za podražení. Šance pro domácí. Jejich přesilovka začne za 14 vteřin.

53:50
    Kulhánek vyslal na Bursu tvrdou střelu od modré, ta ovšem mířila přímo doprostřed a Bursa tak s ní neměl žádný problém.

53:10
    Hosté se pokusí znovu získat vedení na svou stranu. Vyloučen hráč domácích David Keltner na 2 minuty za podražení.

52:36
    Litoměřice právě vstřelily branku!

Daniel Opava nahodil, puk se odrazil od hrazení a JAKUB POJEZNÝ dorazil puk do odkryté brány. Vyrovnáno.

51:08
    Vyloučen hostující Farný na 2 minuty za podražení.

50:30
    Domácí zatím nevystřelili na branku.

50:00
    Ani domácím se přesilovka vůbec nedaří.

48:49
    Domácí budou hrát přesilovku. Za sekání vyloučen Mrázek.

47:49
    První jednoduchá střela v podání hostů od vyloučení Náprstka.

Jakub Šperk

Branky a nahrávky: 14. Svatý (Rusý), 15. Racek, 25. Náprstek, 36. Náprstek (Svatý), 53. Pojezný (Opava, Racek) - 4. Malý (Mrázek), 6. Malý (Flek, Kolařík), 35. Kolařík (Flek), 36. Vraný (Nauš), 43. Mrázek (Malý, Svoboda)

HC Stadion Litoměřice: Bursa, Michajlov M. - Hříbal, Michajlov Š., Pojezný, Racek, Gillak, Opava, Beránek, Náprstek, Cerman, Novotný, Svatý, Nenadál, Pavlata, Rusý, Vařečka, Purma, Rosa, Topol
    HC Klatovy: Hubáček, Smejkal - Švihla, Flek, Bastl, Vraný, Svoboda, Mrázek, Šrámek, Nauš, Pitel, Kulhánek, Babka, Kolařík, Soupír, Fait, Malý, Farný