Fulham – Everton 1:3 (kon.) | Manchester Utd. – Manchester City 1:6 (kon.) | Arsenal – Stoke 3:1 (kon.)
Blackburn – Tottenham 1:2 (kon.) | Queens Park – Chelsea 1:0 (kon.)
Queens Park Rangers
1:0 (1:0)
Chelsea FC
Neděle 23.10.2011, 17:00Anglická Premier League

Statistiky:
    Střely na branku: 3:2, střely mimo: 5:7, fauly: 20:17, rohy: 0:6, držení míče: 41% - 59%.

Děkuji za pozornost, na shledanou (18:57:52)

Utkání plné zajímavých událostí je u konce. Hráči Queens Park Rangers porazili favorita z Chelsea 1:0. Branka byla vstřelena v prvním poločase z penalty. V 10. minutě se prosadil Helguson. Utkání značně ovlivnily dvě červené karty na straně Chelsea. V prvním poločase byli vyloučení Bosingwa a Drogba.

90+5
    Chelsea ještě měla standardní situaci, kam šel i Čech, ale gól z toho není.

90+5
    Hráči Queens Park Rangers utkání už asi zvládnou a tím dokončí překvapení!

90+4
    Útočný faul Queens Park Rangers, míč pro Chelsea.

90+3
    Domácí tým je na polovině soupeře a to mu vyhovuje.

90+2
    Maloudův centr chytil brankář Kenny a opět šetří čas.

90+1
    Utkání bude nastaveno o 5 minut.

90
    Utkání sleduje 18 050 diváků!

90
    Terry je v konfliktu s brankářem Kennym, který podle něj simuloval při souboji s ním. Terry dostal žlutou kartu.