Senica – Bardejov 3:7 (kon.) | Michalovce – Detva 0:1 (kon.) | Trebišov – Lipt. Mikuláš 3:2 (kon.)
Spišská N. Ves – Trnava 3:2 (kon.) | Topoľčany – Prešov 4:2 (kon.) | Púchov – Piešťany 0:5 (kon.)
HK STEEL TEAM Trebišov
3:2 (-:-, -:-, -:-)
HK 32 Liptovský Mikuláš
sk Úterý 25.10.2011, 17:00 • Zimný štadión v Trebišove • 1. liga (SR)

Trebišovčania porazili vo veľmi napínavom zápase Liptovský Mikuláš v pomere 3:2 v riadnom hracom čase, čo znamená, že hostia si na Liptov neodvážajú ani bod. (19:12:29)

60:00

59:00
    Prebieha posledná minúta zápasu.

55:57
    Vylúčený hráč Liptákov Peter Bartík- podrazenie.

52:02
    Trebišov dal gól!
    Domáci hráči strhujú vedenie na svoju stranu. Gól zaznamenal RICHARD FICKO. Bez asistencie.

48:31
    Liptovský Mikuláš dal gól!

MICHAL HYBEN vyrovnáva! Asistenciu si pripisuje strelec prvého gólu hostí Dominik Kadura. TRB 2:2 LMI.

46:44
    Oslabenie na strane Trebišova. Vylúčeným hráčom je Róbert Veľk- podrazenie.

Dnešné stretnutie sleduje 350 divákov.

40:01
    Začala tretia tretina.

39:42
    Vylúčenie pre troch hráčov! Za hostí odišiel na "lavicu hanby" Michal Klepáč - napadnutie a Matej Valášek- hákovanie. Vylúčeným hráčom Trebišova je Michal Findura- údery.

Ďalšia tretina začne približne o 18:30.
    V druhej dvadsaťminútovke dokázali obidva tímy streliť po jednom góle. Stav zápasu je 2:1 po druhej tretine.

40:00
    Druhá tretina skončila.

27:32

Na rozdiel jedného gólu znížil DOMINIK KADURA! Asistenciu si pripísal Juraj Kuric. TRB 2:1 LMI.

20:42
    Po 42 sekúndách od začiatku tretiny zvyšuje na 2:0 RADOVAN CÚTT. Asistovali mu František Koky a Michal Findura. TRB 2:0 LMI.

20:01
    Začala druhá tretina.

Ďalšia tretina začne približne o 17:43.
    Prvé dejstvo prinieslo jeden gól domácich a tak Trebišov vedie po 1. tretine v zápase proti Liptovskému Mikulášu v pomere 1:0

20:00
    Prvá tretina skončila.

17:28
    Domáci v 18.minúte využili presilovku! Úvodný gól zápasu strelil MAREK MACH. Asistenciu si pripísali Michal Danko a Richard Ficko.

15:54
    Vylúčenie na strane hostí. Na trestnú lavicu si pôjde sadnúť Peter Klepáč- držanie. Východniarom sa tak naskytla možnosť otvoriť skóre zápasu.