Poprad – Nitra 3:4 (po pr.) | Martin – Žilina 1:0 (kon.) | Banská Bystrica – Košice 2:4 (kon.)
Trenčín – Zvolen 3:2 (kon.) | HC Slovan – Skalica 1:2 (kon.)
HK VITAR Martin
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
MsHK Žilina
sk Úterý 25.10.2011, 17:00 • Martinské hokejové centrum. • Tipos Extraliga (SR)

Hráčom MHC Mountfield gratulujeme k trom vytúženým bodom, hosťom želáme šťastnú cestu domov, a Vám, vážení diváci ďakujeme za sledovanie dnešného zápasu a prajeme príjemný zvyšok večera. (19:02:06)

V tretej tretine sa nič dôležité nestalo, domáci utrpeli víťazstvo, ale vzhľadom na ich finančné trampoty je i tak ich výkon sympatický. Hostia domácich hráčov evidentne podcenili.

60:00

58:40
    Milan Jančuška si berie oddychový čas.

57:00
    Obrovskú šancu spálili domáči hráči!!! Krásna kombinácia, opäť však chýbalo finálne zakončenie.

56:40
    Domáci hráči napádajú hostí už pri rozohrávke tromi hráčmi.

55:00
    Do konca tretej tretiny ostáva necelých 5 minút.

52:30
    Domáci sa snažia ubrániť výsledok za každú cenu, aktuálne vyhadzujú puk do zakázaného uvoľnenia.

50:01
    Hostia len čakajú, čo sa bude diať... Žiadna chuť, žiadna snaha, proste naozaj nič.

47:50
    Zúfalé výkony oboch tímov. Viac sa k tomu skutočne nedá povedať. Bez nápadu, bez akcií, bez streľby.

44:30
    Z domácich hráčov je dnes jasne najlepší kapitán Jaroslav Markovič. Drie, ťahá akcie, snaží sa niečo vymyslieť. Kiežby si z neho viacerí brali príklad.

42:50
    Rišo Huna zaviezol puk do útočnej tretiny, v ľavom kruhu urobil efektnú otočku, prihral nabiehajúcemu Devečkovi, ten však strelou zápästím Šimka ani len nevystrašil.

40:15
    Obrovskú šancu spálil hneď na začiatku tretej tretiny Róbert Huna. Z pravej strany šliapol na plyn, obehol domáceho obrancu, ale Mareka Šimka v domácej bráne neprekonal. Obranca MHC si teraz musel pripadať ako osobný vlak vedľa Pendolina :-).

40:01
    Začala tretia tretina.

Z hokeja v druhej tretine doslova boleli oči, dúfajme, že tretia tretina bude kvalitnejšia. Začne približne o 14 minút.

40:00
    Druhá tretina skončila.

39:11
    Žilinčania sa dostali do prečíslenia 3 na 2, Jakub Drábek však namiesto prihrávky na lepšie postaveného Tomáša Sýkoru volil strelu, a domáci gólman Šimko si dal pozor.

38:15
    Richard Huna hľadal prihrávkou z modrej čiary do ľavého kruhu brata Roba Hunu, ten sa v rozhodujúcej chvíli pošmykol.

38:00
    Do konca druhej tretiny ostávajú dve minúty.

35:55
    Hokej je dnes naozaj len bojovný, v posledných minútach sa nič zaujímavé nedeje. Aj tých pár verných divákov sa musí dnes na zimnom štadióne v Martine nudiť.

Dávid Švec

Branky a nahrávky: 7. Zelíska (Vartovník, Šišovský)

HK VITAR Martin: Šimko (Volentier) - Kozák, Hriňa - Výborný, Zukal - Drgoň, Brcko - Tupý, Ižvolt - Kriška, Markovič, Važan - Škoda, Murček, Sobota - Šišovský, Zeliska, Vartovník - Macejka, Themár, Škumát
    MsHK Žilina: M. Laco (Johanes) – Devečka, Kudělka – Staňo, Dlouhý – Bokroš, Houdek – Niník, Linet – Sivák, Róbert Huna, Richard Huna – Drábek, Hreus, Sýkora - Nemec, Troliga, Smotrila – Kubiš, Mikhailov, Stupka. Kapitán – Hreus, asistenti – Devečka, Dlouhý.

Rozhodčí: Lokšík – Mi. Novák, Brath