Poprad – Nitra 3:4 (po pr.) | Martin – Žilina 1:0 (kon.) | Banská Bystrica – Košice 2:4 (kon.)
Trenčín – Zvolen 3:2 (kon.) | HC Slovan – Skalica 1:2 (kon.)
HC Slovan Bratislava
1:2 (1:0, 0:0, 0:2)
HK Skalica
sk Úterý 25.10.2011, 18:00 • Slovnaft aréna Bratislava • Tipos Extraliga (SR)

Domáci nastúpili do tretej tretiny aktívne, no hokejisti Skalice prejavili väčšiu vôľu po víťazstve a prerušili víťaznú sériu Slovana. Za aktívnu hru si odvážajú Pálffyovci do Skalice všetky tri body. (20:25:19)

60:00

59:20
    Šatan po buly tesne vedľa.

59:17
    Konrád na striedačke, budeme svedkami power-play.

59:17
    Oddychový čas domácích.

59:17
    Ďatelinka nahodil puk na Lakosila, skúsia domáci hru bez brankára?

58:46
    Domácim sa nedarí založiť útok a dostať hostí pod tlak.

57:03
    Sám pred brankárom z dvoch metrov Šátek nedal, iba do Konrádových betónov.

56:29
    Hokejisti Skalice aj za stavu 2:1 hrajú stále aktívny hokej, domáci pod miernym tlakom.

54:44
    Skalica dala gól! Domáci tlačili, nevyužili dve šance, aby hostia z následného brejku potiahli puk až za Konrádovu bránku, do voľného priestrou nabil Višňovskému Lušňák. TIBOR VIŠŇOVSKÝ vsietil. Asistencia Patrik Lušňák.

53:02
    Hra naberá na tempe, šance na oboch stranách, Bakošovu Lakosil zneškodnil.

51:58
    Bulíkova strela spoza kruhu končí v lapačke Lakosila. Vidíme čoraz viac osobných zákrokov na oboch stranách. Rozhodcovia púšťajú tvrdšiu hru.

51:02
    Hudec bol zasiahnutý hráčom hostí do tváre, reklamoval razantne svoje zranenie a rozhodca mu udelil dvojitý osobný trest 10 minút, ktorý sa automaticky mení na trest do konca zápasu.

49:14
    Strelu od modrej vyslal Kloz, odrazený puk od Konráda spoza kruhu Višňovský netrafil do odkrytej časti bránky.

47:19
    Hostia po vstrelenom góle ožili, uvidíme ešte napínavý záver dnešného duelu.

46:16
    Skalica dala gól! Žigmund Pálffy vystrelil delovku tesne vedľa, odrazený puk dorazil do bránky ONDŘEJ ŠMACH. Asistencie Žigmund Pálffy a René Školiak.

45:15
    Opäť pekná a tvrdá strela Kutálka od modrej bez efektu, Konrád chytá do náručia.