Děčín – Klatovy 3:2 (po pr.) | Klášterec nO – Sokolov 11:2 (kon.) | Trutnov – Žďár n/S 2:4 (kon.)
Nymburk – SHK Hodonín 2:7 (kon.) | Vsetín – Val. Meziříčí 0:2 (kon.)

Klášterec právě vstřelil branku!
    Jakub Hofmeister přihrál zpoza branky Petru Miklovičovi a ten trefil skulinku mezi brankařovými betony.

57:23
    Řepík vyslal pas na Polanského a ten se snažil přehodit Makarovičovo beton ale ten ho stačil zvednout.

56:31
    Sopr dostává 2 minuty za hákování.

54:49
    Jakubal dostává 2 minuty za nedovolené bránění a Žižka M. 2 minuty za hrubost.

53:54
    Diblík vyloučen na 2 minuty za podražení.

53:32
    Klášterec teď trochu zamotal Sokolovskou obranu.Problémy vyřešil až Makarovič.

51:46
    Kadlec dostává trest do konce utkání a Žižka M. dostává 2 minuty za podražení.

50:51
    Makarovič vytáhl parádní zákrok po střele Dostála.

50:05
    Sopr vyloučen na 2 minuty za sekání.

49:50
    Řezníček dostal 2 minuty za držení protihráče.

48:30
    Klášterec právě vstřelil branku! Libor Řepík si pohrál se Sokolovskou obranou a přihrál dojíždějcímu Polanskému , který neměl problém skórovat.

47:01
    Kuncl s Hartmanem dostali osobní trest.

46:41
    Martin Hartman zvyšuje už na rozdíl sedmi gólů po asistenci Martina Kadlece.

45:41
    Petr Freiberg ihned využívá přesilovou hru střelou pod víko Makarovičovi branky. Asistence Martin Kocek.

45:33
    Chodounský dostává 2 minuty za zdržování hry.

45:09
    Hartman od modrý vysoko nad.

43:42
    Žižka přihrál Miklovičovi před Makaroviče a tomu v nejdůležitějším momentu sjel puk z hole.

42:39
    Řepík si v oslabení vypracoval nádhernou šanci ,ale branku minul.

Václav Manojlín

Branky a nahrávky: 3. Jáchym (Loučka), 6. Jáchym (Bečvář), 16. Pražák (Miklovič), 25. Koblitz (Kolčava), 26. Miklovič (Dostál), 29. Řezníček, 39. Freiberg, 46. Freiberg (Kocek), 47. Hartman (Kadlec), 49. Polanský (Řepík), 59. Miklovič (Hofmeister) - 8. Bauer (Sopr), 14. Divíšek (Bauer)

HC Tygři Klášterec nad Ohří: Kaššák (Damašek), Mašek, Kocek, Žižka M., Řezníček, Loučka Dostál, Řepík, Freiberg, Polanský, Miklovič, Kadlec, Pražák, Hartman, Bečvář, Jáchym, Kolčava, Hofmeister, Koblitz.
    HC Baník Sokolov: Jakubal P. (Makarovič), Mudra, Kuncl, Šulc, Formánek, Diblík, Strýček, Říha, Maděra, Soukup, Divíšek, Sopr, Dobřemysl, Vrtek, Bauer, Jakubal T., Nový, Račanský, Závorka, Chodounský.

Rozhodčí: J.Vláčil, P.Chochola, P.Marek.