Klášterec nO – Děčín 9:1 (kon.) | Pelhřimov – Kolín 6:4 (kon.) | Trutnov – Jindř. Hradec 2:6 (kon.)
Nymburk – Břeclav 7:1 (kon.) | Vsetín – Havířov 2:1 (kon.) | Žďár n/S – Kutná Hora 5:2 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
AZ Havířov
Neděle 13.11.2011, 17:30Zimní stadion Na Lapači Poloha: Zimní stadion Na Lapači se nachází na křižovatce výpa • 2. liga skupina Východ

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

VHK Vsetín: Hromada (Plšek) - Spitzer, Hoďa, Farda, Tesařík, Mečiar, Hrčka, Heš, Žabčík - Zúbek, Hruška O., Vítek, Bajtek, Kozák, Vaněk, Kajaba, Podešva, Sprušil, Dědek, Holík, Kubo, Kubo.

AZ Havířov: Vrba (Matoušek) - Prokop, Rimmel, Krisl, Machálek, Balčík, Vydra, Zientek L., Zientek M., Klimša, Najdek, Maruna, Sztefek, Potočný, Stránský, Daneček, Říčka, Pechanec, Brezani, Kraft, Kopún.

Rozhodčí: J.Škach - P.Dučák, R.Poláček.

Dobrý podvečer ze zimního stadionu na Lapači. Dnes nás čeká utkání 19. kola druhé ligy mezi domácím Vsetínem a hostujícím Havířovem. Stadion je již solidně zaplněn a venku před stadionem taky zrovna není mrtvo. Celý stadion "obklíčili" policisté a je zde jasná snaha vynasnažit se neopakovat scénář z minulého roku, kdy se zde zápas nedohrál.

Navzdory zákazu nošení vlajek a různých těchto předmětů na stadion hráči Havířovu přivezli svým fanouškům vlajky, kterými nyní vlají ve svém kotli.

Pojďme k hokeji,který začne již za pár okamžiků

00:01

0:24
    Po nahození Vaňka Vrba touš nezachytil, pouze vyrazil před sebe, kde stál Bajtek a ten z první vypálil. Vrba chytá!

1:32
    Balčík takovou propagační střelou otestoval Hromadu. Ten pozorný.

2:47
    Zientkovu střelu tečoval Tesařík do ochranné sítě.

3:07
    Zatím sledujeme takové oťukávání obou týmů. Havířov v ofsajdu.

3:26
    Po ataku na jednoho ze vsetínských obránců zůstal ležet na ledě Balčík. Je přerušeno a hostující forvard je v pořádku.

5:55
    Po pravé straně se propracoval ke střele David Vítek, Vrba vyráží

6:49
    Najdekovo nahození raději Hromada podržel

7:26
    Další postavení mimo hru v podání Havířova. Zatím sledujeme hezké utkání v rychlém tempu se šancemi na obou stranách. Uvidíme z čí hokejky padne první branka

8:27
    Havířov praktikuje velmi vysoký presing a Vsetín má problémy s rozehrávkou

9:28
    Máme tady první vyloučení. Lukáš Zientek (HAV) vyloučen na dvě minuty za držení a Vsetín může jít v početní výhodě do vedení.

9:54
    Vsetín rychle obsadil pásmo a po dvou střelách Spitzera mimo se hosté osvobozují.

10:52
    Heš pálil tvrdě od modré, Vrba chytá a bude se vhazovat

10:56
    Hosté se osvobozují

11:24
    Čtyři vteřiny před koncem přesilovky Vsetína zaznělo břevno Havířovské branky po střele Heše.

13:03
    Vyloučení i na druhé straně. Zbyněk Spitzer (VSE) vyloučen na dvě minuty za hákování.

13:24
    Vsetín se osvobozuje

13:56
    Domácí zatím dobře brání a opět posílají hosty ven z jejich obranného pásma

14:33
    Před Hromadou sám Kraft, ale domácí gólman skvěle vykryl prostor brány a domácí se opět osvobozují

15:24
    Farda našel Bajtka samotného před Vrbou, ten zachytil puk a střelou z otočky trefil jen připraveného gólmana hostů. Pochvala hostujícího Vrbu určitě nemine

17:31
    Vsetín si vytvořil tlak a Vrba se opět měl co otáčet. Podešva to zkoušel zpoza brány. Hostující gólman opět v pozoru.

17:50
    Lukáš Zientek (HAV) musel faulovat, protože Vaněk už se chystal zakončovat do prázdné branky, ale havířovský bek mu to neumožnil za cenu faulu - nedovolené bránění.

18:56
    Vsetín drží hosty v tlaku, ale žádné větší šance k vidění nejsou. Havířov se osvobozuje.

19:01
    Poslední minuta pevní třetiny před námi

19:33
    Vsetín se v přesilové hře dostal do akce 2 na 1, ale Hoďa na přihrávku od Vítka nedosáhl

20:00

Sledujeme zatím vyrovnaný zápas v rychlém tempu. Vsetín měl k brance poněkud blíže, ale buď tomu stál v cestě zatím skvělý Vrba nebo Lukáš Zientek. Na stadionu panuje skvělá atmosféra a všichni se už těšíme na další třetinu, která začne přibližně v 18:18

20:01

21:14
    Obrovská šance hostů! Prokop sám před Hromadou si nejprve položil domácího gólmana a poté chtěl zasunout za bezmocného gólmana, ale Hromada skvělým vypíchnutí zachránil situaci.

21:42
    Balčík neubrzdil svou rychlost, spadl a vyrazil si dech o mantinel. Nyní za pomoci spoluhráčů odjíždí na střídačku a snad bude vše v pořádku

22:36
    Nahození Danečka raději Hromada schoval ve výstroji

23:27
    Ondřej Hruška v ofsajdovém postavení. Vhazování ve středním pásmu

24:28
    Vítek sám před Vrbou! ale nepodařilo se mu hostujícího gólmana přehodit.

24:28
    Maruna (HAV) vyloučen na dvě minuty za hrubost. Vítek (VSE) vyloučen na dvě minuty za hrubost. Hra pokračuje 4 na 4.

25:24
    Martin Potočný po přihrávce od Říčky vyslal tvrdou ránu na Hromadu a zazvonila nám tyč!

26:19
    I Vsetín se zapojil do útočné aktivity. Bajtek poslal puk před bránu, kde tečoval Vaněk do připraveného Vrby.

Obě mužstva v plném počtu

27:07
    Tlak Vsetína vyústil ve vyloučení Machálka (HAV) dvě minuty, podražení.

Vsetín vstřelil branku!
    Valaši se dostávají do vedení! Vsetín využívá přesilovou hru! Hruška našel na druhé tyči Heše, který už měl před sebou jen prázdnou branku a trefil prostor branky, ale Vrba jen máchl lapačkou a zachytil jeho pokus, jenže touš mu vypadla před betony, což dobře viděl rozhodčí a hru nepřerušil. Nejlépe se zorientoval DAVID VÍTEK a zasunul do nekryté branky. Bez asistence

30:25
    Spitzer (VSE) podražení. Říčka (HAV) nafilmovaný pád. Hrát se bude 4 na 4.

30:36
    Nahození L. Zientka raději Hromada schoval v lapačce. Vhazování po jeho pravici

30:52
    Po střele Maruny se Hromada jen otáčel, ale puk jen těsně minul branku.

31:08
    Ondřej Hruška (VSE) vyloučen na dvě minuty za hákování. Havířov bude hrát 1:17 přesilovku 4 na 3.

31:24
    Bombu Stránského Hromada efektivně vytáhl lapačkou

31:48

32:27
    Vsetín ve čtyřech a hosté v pěti. Domácí se osvobozují.

33:57
    Vsetín přežil nejhorší, ale tlak Havířova pokračuje.

34:10
    Nepříjemnost pro domácí. Opět vyloučen Ondřej Hruška (VSE) na dvě minuty za vysokou hůl.

34:20
    Vsetín se hned osvobozuje

34:50
    Havířovu se nedaří a Vsetín se opět osvobozuje.

40:00

Vsetínu se podařilo ve druhé třetině vstřelit branku a vede 1:0. Havířov byl ve druhé třetině lepším týmem a jen díky skvěle ubráněným přesilovkám domácí neinkasovali. Další třetina začne přibližně v 19:09.

40:01

40:27
    Havířov právě vstřelil branku!
    Hosté na začátku třetiny srovnávají na 1:1! Rychlou souhru v útočném pásmu zakončoval do poloodkryté klece JAN MARUNA. Asistence: David Klimša, Petr Prokop.

41:11
    Pechanec (HAV) vyloučen na dvě minuty za podražení. Vsetín se může pokusit opět získat své vedení.

42:02
    Tesařík sám před Vrbou moc nevymyslel a bekhendem jen nahodil do náruče brankáře Azetu

44:30
    Bajtek se z levé strany dostal sám před Vrbu, zkoušel najít mezeru pod jeho betony, ale havířovský gólman pozorný.

45:32
    Vrba neměl touš pod kontrolou a Ondřej Hruška dorážel do odkryté branky a vstřelil branku! Jenže hlavní sudí pro nás z nepochopitelných důvodů branku neuznává...