Klášterec nO – Děčín 9:1 (kon.) | Pelhřimov – Kolín 6:4 (kon.) | Trutnov – Jindř. Hradec 2:6 (kon.)
Nymburk – Břeclav 7:1 (kon.) | Vsetín – Havířov 2:1 (kon.) | Žďár n/S – Kutná Hora 5:2 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
AZ Havířov
Neděle 13.11.2011, 17:30Zimní stadion Na Lapači Poloha: Zimní stadion Na Lapači se nachází na křižovatce výpa • 2. liga skupina Východ

59:17
    Havířov v šesti!

51:20
    Vsetín vstřelil branku!
    Vsetín proměňuje druhou přesilovou hru! Vaněk vybojoval puk za brankou Vrby a všiml si před brankou najíždějícího FILIPA BAJTKA, který do protipohybu havířovského gólmana vyslal rozdílovou branku! Asistence: Daniel Vaněk, Jan Podešva.

50:39
    Vít Stránský (HAV) vyloučen na dvě minuty za hákování a Vsetín má před sebou možnost přesilové hry.

48:52
    Bajtek s Vaňkem sami před Vrbou, první jmenovaný místo přihrávky volil zakončení a neudělal dobře. Vrba jeho pokus bekhendem vystihl a betonem vytěsnil

45:32
    Vrba neměl touš pod kontrolou a Ondřej Hruška dorážel do odkryté branky a vstřelil branku! Jenže hlavní sudí pro nás z nepochopitelných důvodů branku neuznává...

41:11
    Pechanec (HAV) vyloučen na dvě minuty za podražení. Vsetín se může pokusit opět získat své vedení.

40:27
    Havířov právě vstřelil branku!
    Hosté na začátku třetiny srovnávají na 1:1! Rychlou souhru v útočném pásmu zakončoval do poloodkryté klece JAN MARUNA. Asistence: David Klimša, Petr Prokop.

34:10
    Nepříjemnost pro domácí. Opět vyloučen Ondřej Hruška (VSE) na dvě minuty za vysokou hůl.

31:08
    Ondřej Hruška (VSE) vyloučen na dvě minuty za hákování. Havířov bude hrát 1:17 přesilovku 4 na 3.

30:52
    Po střele Maruny se Hromada jen otáčel, ale puk jen těsně minul branku.

30:25
    Spitzer (VSE) podražení. Říčka (HAV) nafilmovaný pád. Hrát se bude 4 na 4.

28:52
    Valaši se dostávají do vedení! Vsetín využívá přesilovou hru! Hruška našel na druhé tyči Heše, který už měl před sebou jen prázdnou branku a trefil prostor branky, ale Vrba jen máchl lapačkou a zachytil jeho pokus, jenže touš mu vypadla před betony, což dobře viděl rozhodčí a hru nepřerušil. Nejlépe se zorientoval DAVID VÍTEK a zasunul do nekryté branky. Bez asistence

27:07
    Tlak Vsetína vyústil ve vyloučení Machálka (HAV) dvě minuty, podražení.

25:24
    Martin Potočný po přihrávce od Říčky vyslal tvrdou ránu na Hromadu a zazvonila nám tyč!

24:28
    Vítek sám před Vrbou! ale nepodařilo se mu hostujícího gólmana přehodit.

21:14
    Obrovská šance hostů! Prokop sám před Hromadou si nejprve položil domácího gólmana a poté chtěl zasunout za bezmocného gólmana, ale Hromada skvělým vypíchnutí zachránil situaci.

17:50
    Lukáš Zientek (HAV) musel faulovat, protože Vaněk už se chystal zakončovat do prázdné branky, ale havířovský bek mu to neumožnil za cenu faulu - nedovolené bránění.

15:24
    Farda našel Bajtka samotného před Vrbou, ten zachytil puk a střelou z otočky trefil jen připraveného gólmana hostů. Pochvala hostujícího Vrbu určitě nemine

13:03
    Vyloučení i na druhé straně. Zbyněk Spitzer (VSE) vyloučen na dvě minuty za hákování.

11:24
    Čtyři vteřiny před koncem přesilovky Vsetína zaznělo břevno Havířovské branky po střele Heše.

9:28
    Máme tady první vyloučení. Lukáš Zientek (HAV) vyloučen na dvě minuty za držení a Vsetín může jít v početní výhodě do vedení.

0:24
    Po nahození Vaňka Vrba touš nezachytil, pouze vyrazil před sebe, kde stál Bajtek a ten z první vypálil. Vrba chytá!

Filip Bazala

Branky a nahrávky: 29. Vítek, 52. Bajtek (Vaněk, Podešva) - 41. Maruna (Klimša, Prokop)

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) - Spitzer, Hoďa, Farda, Tesařík, Mečiar, Hrčka, Heš, Žabčík - Zúbek, Hruška O., Vítek, Bajtek, Kozák, Vaněk, Kajaba, Podešva, Sprušil, Dědek, Holík, Kubo, Kubo.
    AZ Havířov: Vrba (Matoušek) - Prokop, Zientek L. - Krisl, Balčík - Machálek, Zientek M. - Vydra, Rimmel - Klimša, Najdek, Maruna - Stránský, Potočný, Kraft - Brezani, Pechanec, Kopún - Daneček, Říčka, Sztefek.

Rozhodčí: J.Škach - P.Dučák, R.Poláček