Kometa Brno – Vítkovice 7:3 (kon.) | Jihlava – Motor ČB 4:1 (kon.) | Zlín – Znojmo 4:3 (kon.)
K. Vary – HC Litvínov 0:5 (kon.) | Sparta – Kladno 4:1 (kon.) | Plzeň – Liberec 4:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
0:5 (0:1, 0:3, 0:1)
HC Litvínov
Sobota 19.11.2011, 15:30DHL Extraliga juniorů

52:19
    Domácí si pomohli dalším faulem a 4 sekundy budou ve třech. Otto Novák (KVA) vyloučen za sekání.

50:23
    Tomáš Harkabus (KVA) vyloučen za hákování.

44:18
    Vyloučen Václav Čejka (LIT) za hákování.

42:44
    Marek Švec to v útočném pásmu přehnal s agresivitou, dostává 2 minuty za vražení.

38:48
    Vyloučen Petr Koblasa (KVA) za hákování.

35:50
    Vyloučen Jakub Šrámek (LIT) za nedovolené bránění.

18:25
    Tlak hostů v závěru třetiny vede k vyloučení Martina Gombára (KVA) na 2 + 2 minuty za krosček.

14:25
    Pavel Valeš (KVA) vyhodil z puk z obranného pásma a dostává 2 minuty za zdržování hry.

8:00
    Obránce Funk (KVA) při přesilovce střelou od modré trefil protihráče. Ten mohl přejít do samostatného nájezdu, a domácí hráč proto raději fauloval. Dostává 2 minuty za podražení.

7:13
    Martin Kokeš (LIT) vyloučen za sekání.

Michal Slavík

Branky a nahrávky: 7. Malec (Procházka), 21. Smolka, 24. Jurčík (Šrámek), 40. Jurčík (Smolka, Čejka), 44. Kasal (Mackal, Čejka)

HC Energie Karlovy Vary: Habal (Rauscher) - Urbančok, Valeš, Novák, Troška, Schusser, Funk, Gombár - Tomeček, Vrána, Kubáč, Svoboda, Koblasa, Winkler, Harkabus, Švec, Táborský, Kverka, Zadražil, Půlpán
    HC Litvínov: Horák (Vokál) - Čejka, Havelka, Kokeš, Bittner, Kasal, Mamula, Ejem - Jurčík, Šrámek, Mackal, Zdeněk, Písařík, Šalka, Procházka, Malec, Smolka

Rozhodčí: Grech - Havelec, Maloušek