Vsetín – Vítkovice 1:2 (kon.) | K. Vary – Plzeň 2:3 (kon.) | Třinec – Kometa Brno 3:2 (kon.)
Sparta – Chomutov 4:7 (kon.) | Motor ČB – Písek 6:2 (kon.) | HC Litvínov – Slavia 4:2 (kon.)
Havířov – Zlín 2:3 (kon.) | HC Kladno – PZ Kladno 5:3 (kon.) | Letňany – Havlíčkův Brod 3:4 (kon.)
Liberec – Mladá Boleslav 2:6 (kon.) | Pardubice – Hr. Králové 0:3 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
HC Vítkovice Ridera
Sobota 19.11.2011, 11:00Extraliga staršího dorostu

56:08
    Hostující přesilovka končí, za sekání je potrestán Štencl.

54:36
    Stodůlka teď ve snaze vyypíchnout puk zasáhl brusle hostujícího hráče a hlavní rozhodčí nekompromisně vylučeje - dvě minuty, podražení.

36:55
    S vyloučeními se ve druhé třetině roztrhl pytel. Neuwirthovi nyní nezbyylo nic jihého než překazit hostující průnik pomocí nedovoleného zákroku - dvě minuty, držení.

33:58
    Domácí nyní ve čtyřech sevřeli hosty v jejich pásmu. Popovi nakonec nezbylo nic jiného než faulovat - dvě minuty, držení.

32:10
    Hryciow za vlastní brankou fauloval v douboji o puk hostujícho hráče - dvě minuty, podražení.

27:53
    Tak a aby to bylo ještě zajímavější, hrá se teď bude netradičně tři na tři. V souboji o puk totiž hlavní rozhodčí viděl faul Štencla - dvě minuty, hrubost.

27:14
    Domácím se teď může dýchat přeci jen o něco lépe. Za nedovolené bránění je vyloučen Česlík.

26:31
    A teď si projdou Vsetínští zkouškou ohněm. Za faul vysokou holí je vyloučen Zuzaník. Vsetín tak bude hrát ve třech proti pěti.

26:07
    Přesilovka pro Ostravany. Za podražení je vyloučen Surý.

23:35
    Domácímu hráči se ale nakonec povedlo vyvézt puk ze třetiny. Při této činnosti byyl navíc podražel Škutchanem a Valaši si tak vyzkoušejí hru v početní výhodě.

16:53
    První vyloučení zápasu je tu. Na trestnou lavice putuje domácí Ščotka za hákování.

Radek Bařina

Branky a nahrávky: 18. Stodůlka (Zuzaník) - 38. Gelnar (Štencel, Ballner), 57. Rimmel (Ballner, Cabák)

VHK ROBE Vsetín: Svoboda (Vlach) - Hajda, žabčík, Neuwirth, Hryciow, Hrňa, Zuzaník, Ščotka - Zvonek, Surý, Kohout, Stodůlka, Helešic, Kuchařík, Grygar, Šiafutdinov, Hořanský
    HC Vítkovice Ridera: Mizera (Ďuriš) - Demel, Charvát, Štencel, Rudl, Cabák, Gola, Černín, Pop - Klapetek, Ballner, Churý, Rimmel, Kovář, Česlík, Illéš, Škutchan, Gelnar, Ollender