Poprad – Košice 7:3 (kon.) | Martin – HC Slovan 3:2 (kon.) | Skalica – Zvolen 4:1 (kon.)
Trenčín – Nitra 6:3 (kon.) | Banská Bystrica – Žilina 2:1 (po s.n.)
HK DUKLA Trenčín
6:3 (2:0, 2:1, 2:2)
HK Nitra
sk Úterý 22.11.2011, 17:30Tipos Extraliga (SR)

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 17:30.

00:01
    Stretnutie práve začalo.

00:25
    Vylúčený hráč domácich, Valčák- podrazenie.

05:59
    Trenčín dal gól!

Skóre otvoril PETER SOJČÍK! Asistencie si pripísali Ladislav Gabriš, Andrej Šťastný.

07:53
    Vylúčenie na strane Nitry, Jakub Hrudík- sekanie.

09:34
    Faulu sa dopustil Garip Saliji- menší trest, sekanie.

11:09
    Vylúčenie na strane domácich, Daňo- nedovolené bránenie v hre.

12:20
    Nitrania zakladajú ďalší útok až od vlastnej brány.

12:47
    Tvrdoň neuspel zoči voči hosťujúcemu gólmanovi!

13:09
    Domáci v plnom počte.

14:24
    Štefanka nevystrelil spoza trenčianskeho obrancu, ktorý vložil do strely hokejku.

16:00
    Nedorozumenie Nitranov vo vlastnej tretine domáci využívajú a získavajú puk.

17:00
    Bude sa vylučovať. Na trestnú lavicu odchádza Nitran Púchovský- nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou.

17:18
    Rozhodca vykázal hru do stredného pásma, čo hraje do karát hosťujúcemu celku.

18:01
    Trenčiansky kolotoč sa točí okolo Šimbocha.

18:26

TIBOR MELICHÁREK dostal puk pred bránkovisko a jeho strela do odkrytej brány končí gólom! Asistencie: Peter Kopecký

20:00
    Prvá tretina skončila.

Ďalšia tretina začne približne o 18:19 .
    Prvé dejstvo vyznelo lepšie z pohľadu domácich Trenčanov, ktorí dokázali prekonať gólmana Nitry Šimbocha dvakrát. Hokejistom zpod Zobora sa skórovať nepodarilo a tak je stav po 1.tretine 2:0 v prospech domácich.

20:01
    Začala druhá tretina.

21:10
    Nitra dala gól!

Štefankov útok znižuje na rozdiel jedného gólu. V prehustenom priestore sa výborne zorientoval MIROSLAV ŠTEFANKA! Asistencie: Hrnka.

22:09

Po strele Chovana, ktorá ešte neskončila v sieti sa k dorážke do prázdnej brány dostal PETER SOJČÍK a ten bez problémov zasúva puk za Šimbochov chrbát. Asistenciu si pripísali Chovan a Šťastný.

23:24

Domáci sa dostali do protiútoku 2 na 1, ktorý viedol MARKO DAŇO. Daňo volil variantu strely a urobil dobre. TRE 4:1 NIT. Asistencie: Radoslav Tybor.

25:10
    Po Melichárkovej chybe sa do šance dostali Nitrania. Melichárkovi neostávalo nič iné ako faulovať.

25:35
    Vylúčený hráč domácich, Melichárek- hákovanie.

26:29
    Nitranom sa zatiaľ v presilovke nedarí.

27:35

28:01
    Rušný začiatok druhej tretiny divákov milo prekvapil.

28:29
    Posunutá brána hostí.

29:15
    Gabriš sa previnil faulom a odchádza na trestnú lavicu za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

29:45
    Pri tvrdej strele Nitrana Hrušku Kováč vytiahol parádny zákrok lapačkou.

31:15

32:01
    Nitranom sa podarilo usadiť v útočnom pásme len na chvíľu.

32:29
    Vylúčený hráč Nitry, Hruška- sekanie.

32:58
    Trenčania sa točia okolo Čiliaka, ktorý po štvrtom inkasovanom góle Nitry v bráne vystriedal Šimbocha.

33:34
    Nitran Martin Bača nepríjemne zrazil na ľad trenčianskeho hráča. Dostal trest 5+ 20 za napadnutie hokejou, čo znamená, že v dnešnom stretnutí ho už na ľade neuvidíme.

33:34
    Oddychový čas hostí.

34:29
    Nitrania majú najhoršie za sebou. Hruška sa vrátil z trestnej lavice.

35:03
    Trenčania dobíjajú Čiliakovu svätyňu. Avšak zatiaľ neúspešne.

35:24
    Čiliak drží svoj tím nad vodou.

36:31
    "Corgoni" sa doposiaľ úspešne bránia.

37:54
    Nitrania stále odolávajú aj keď sa hrá prevažne v ich obrannom pásme.

38:34
    Hráči Nitry prežili dlhotrvajúcu presilovku súpera.

38:48
    Radoslav Tybor sa rútil na brankára Čiliaka. Pri nájazde bol faulovaný a Tybor dostane príležitosť trestného strieľania!

38:48
    Tybor neprekvapil Čiliaka, ktorý si tak stále drží čistý štít. Stav ostáva nezmenený.

39:52
    Ďalšie vylúčenie na strane Trenčína. Vylúčeným hráčom je Radovan Trefný.

39:59
    Presilovka Nitry končí. Nitran Jozef Fojtík sa sekundu pred koncom druhej tretiny nechal vylúčiť.

40:00
    Druhá tretina skončila.

Ďalšia tretina začne približne o 19:09.
    Na začiatku druhej tretiny sme videli tri zlepené góly, jeden na strane Nitry a dva na strane Trenčína, ktorý tak odskočil súperovi z Nitry na rozdiel troch gólov. "Corgoni" budú mať čo robiť, aby so zápasom ešte niečo spravili.

40:01
    Začala tretia tretina.

40:29
    Hrá sa 4 na 4.

40:51
    Tybor ostal sklonený pri mantineli v obrannom pásme Trenčanov po tom, čo ho Grman zrazil na ľad, avšak pravdepodobne neúmyselne. Po tomto zákroku sa vylučovať nebude.

41:52
    Hostia v plnom počte.

41:58

42:30
    Zdá sa, že Trenčania poľavili z tempa.

44:12
    Samir Saliji dostáva dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou. Bol to lakeť do hlavy v strede hracej plochy a bez puku.

45:17
    Nitranom sa nedarí v presilovke podľa ich predstáv.

46:00
    Pekná kombinácia Trenčanov. Tvrdoň od modrej poslal prihrávku pred žrdku Daňovi, ten popred Čiliaka na druhú stranu a Filo v zakončení veľmi nedôrazný.

46:32
    Vylúčený hráč Dukly. Mladík Marko Daňo dostal dve minúty za držanie.

46:13

47:00
    Dnešné stretnutie sleduje 1360 divákov.

48:32
    Ďalšia nevyužitá presilová hra hostí. Domáci hrajú s piatimi hráčmi.

50:22
    Saliji v obrovskej šanci po minútach ničoty, poodrážaný puk sa dostal k nemu pred bránou, pred sebou prázdna brána, aj zakončil, ale, myslím, že Mikula bol ten, čo mu vopchal čepeľ do strely a zblokoval tak puk smerujúci do prázdnej brány.

51:14
    Vylúčený hráč domácich Ivan Koložváry- seknutie.

51:26
    S.Saliji prerušil presilovku svojho tímu. Útočník hostí je vylúčený na dve minúty za podrazenie.

52:57

Čiliakovu nepriestreľnosť ukončil MARTIN FILO svojim gólom pri hre 4 na 4! Filo od pravej žrdky ešte na pol metra nahrával spoluhráčovi na zakončenie, zbytočne, puk zrazený sa k nemu vrátil a tak ho backhandom poslal pod hornú žrdku sám. Asistencia: Radovan Trefný.

55:34
    Hráčom Nitry sa nedarí presadiť proti dobre organizovanej hre domácich.

53:45
    Zdá sa, že o zápase je rozhodnuté.

56:56

Parádny gól strelil mladík TOMÁŠ HRNKA, ktorý strelou do pravého rohu brány nedal Kováčovi šancu. Asistecia: Miroslav Štefanka.

58:27
    Trenčania v snahe odpovedať na gól hostí.

58:50

Patrik Valčák našiel svojho spoluhráča JOZEFA FOJTÍKA číhajúceho pred bránou, ktorý sa v koncovke nemýlil! Asistencie si pripisujú Patrik Valčák a Samir Saliji.

59:22
    Nitranov gól naštartoval, ale do konca zápasu ostáva necelých 40 sekúnd.

59:49
    Vhadzuje sa pred Kováčom. Nitrania v šestici.

59:59

ONDREJ MIKULA dáva bodku za zápasom gólom do opustenej brány v poslednej sekunde zápasu! Asistencie: Igor Bobček, Erik Bednár.

60:00

Tretia tretina priniesla rýchly a okulahodiaci hokej. Boli sme svedkami gólovej "prestrelky", keď v tretej tretine padli dokopy 4 góly. Počas celého zápasu mali Trenčania navrch, no napokon sa v závere stretnutia museli strachovať o výsledok. Pod hradom Matúša Čáka v tomto zápase naplnili úlohu favorita domáci hokejisti a zdolali Nitranov v pomere 6:3. Po dnešku sa s Vami lúči Marek Hudák. (19:52:48)