Ústí n/L – Třebíč 4:3 (kon.) | Chomutov – Písek 4:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Benátky n/J 2:1 (kon.)
Šumperk – Beroun 5:2 (kon.) | Olomouc – Jihlava 1:2 (po s.n.) | Hr. Králové – Kadaň 3:2 (po pr.)
Most – Litoměřice 1:4 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
4:3 (3:0, 0:2, 1:1)
SK Horácká Slavia Třebíč
Středa 23.11.2011, 17:30 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232, Ústí nad Labem • 1. liga (ČR)

54:00
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Parádní kombinací se hosté ve dvojnásobné přesilovce přece jen prosazují. Zakončujícím mužem na brankovišti byl DAVID DOLNÍČEK. Asistence: Marek Laš, David Rangl.

43:27
    Lvi právě vstřelili branku!
    Obrovský závar první ústecké pětky končí brankou. Brankou skončila až několikátá šance. Kotouč do branky nakonec došťouchal DAVID LUDVÍK, k němuž se po dlouhém dobývání odrazil a před ním už zívala odkrytá část branky. Asistence: Jaroslav Roubík, Martin Šagát.

32:41

Využitá přesilovka! Kapitán David Dolníček hledal před Francouzem LUKÁŠE HAVLA, který využívá další početní výhodu Třebíče a rozdíl skóre už je minimální. Asistence: David Dolníček, Marek Laš.

31:37

Využitá přesilovka! Tak přece jenom Třebíč svou početní výhodu zužitkovala, ujala se hned první střela. Lukáš Sláma nalezl na modré čáře dobře postaveného TOMÁŠE VALENTU, který svou dělovkou prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Lukáš Sláma, Vilém Burian.

15:31

David Pazourek adresoval přihrávku volnému MIROSLAVU TŘETINOVI, který si v prostoru mezi kruhy ještě prohodil puk a až poté vystřelil. Jeho střela nalezla cíl a výsledkem je třetí gól Lvů. Asistence: David Pazourek, Daniel Boháč.

11:20

Využitá přesilovka! Výborným důrazem se před Šimonem Hrubcem prezentoval MIROSLAV TŘETINA, který za záda třebíčského brankáře usměrnil jedovku Daniela Boháče. Asistence: Daniel Boháč, Miloslav Gureň.

04:22

Využitá přesilovka! Parádní souhra domácích. Martin Šagát předložil na modrou čáru Adamu Sedlákovi, který pouze po čáře posunul na JANA KLOBOUČKA, který svou dělovku usměrnil k pravé tyči Hrubcovy svatyně. Asistence: Adam Sedlák, Martin Šagát.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 5. Klobouček (Sedlák, Šagát), 12. Třetina (Daniel Boháč, Gureň), 16. Třetina (Pazourek, Daniel Boháč), 44. Ludvík (Roubík, Šagát) - 32. Valenta (Sláma, Burian), 33. Havel (Dolníček, Laš), 54. Dolníček (Laš, Rangl)

HC Slovan Ústí nad Labem: Francouz (Orct) - L. Poživil, Holomek, Klobouček, A. Sedlák, F. Pavlík, Gureň, Jiří Suchý - R. Kovář, Pajič, Sklenička - Šagát, Roubík, Ludvík - Třetina, Pazourek, Daniel Boháč - Jakub Lev, Rod, Handlovský. Trenéři: Petr Rosol, Milan Skrbek.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Hrubec (Wolf) - Rangl, Vl. Brož, L. Sláma, Valenta, Kadela, Dietz - L. Havel, Dolníček, Laš - R. Heřman, Havlíček, Burian - T. Vondráček, Dočekal, Martin Čech - Kovalský, Vítek, Přibyl - Vl. Stejskal. Trenéři: Kamil Pokorný, Radek Novák.

Rozhodčí: Humpolíček - Guth, Rittich

Diváci: 1 250