Ústí n/L – Třebíč 4:3 (kon.) | Chomutov – Písek 4:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Benátky n/J 2:1 (kon.)
Šumperk – Beroun 5:2 (kon.) | Olomouc – Jihlava 1:2 (po s.n.) | Hr. Králové – Kadaň 3:2 (po pr.)
Most – Litoměřice 1:4 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
4:3 (3:0, 0:2, 1:1)
SK Horácká Slavia Třebíč
Středa 23.11.2011, 17:30 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232, Ústí nad Labem • 1. liga (ČR)

57:49
    Hosté byli při napadání příliš důrazní. U mantinelu fauloval Vilém Burian (TRE) a dostává dvě minuty za podražení.

55:06
    A nyní půjdou do tří i hosté. Na brankovišti si podle sudího počínal nedovoleně Lukáš Sláma (TRE). Inkasuje dvě minuty za sekání. Dvojnásobná přesilovka bude trvat jednu minutu a třicet devět sekund.

54:45
    Ústí nad Labem už je v pěti. Desítky vteřin v klasické početní nevýhodě zvládlo bez úhony. A naopak budou trestáni hosté. Hráčská lavice obdržela menší trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

52:45
    Adam Sedlák navíc inkasuje osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.

52:45
    A další trest. Adam Sedlák (UNL) byl u mantinelu příliš tvrdý a posílá domácí na sto patnáct sekund do tří.

52:41
    Handlovský se Lvem se drali do zakončení. nakonec z úhlu mířil puk na branku. Pak ale domácí ve snaze znovu vydobýt puk faulovali. Lukáš Handlovský (UNL) inkasuje menší trest za držení protihráče.

49:10
    Ve středním pásmu se proti pravidlům provinil Zbyněk Sklenička (UNL) - dvě minuty za nedovolené bránění.

32:58
    Po menším incidentu v obranném pásmu domácích vyloučeni:

Ondřej Havlíček (TRE) - menší trest za sekání;
    Adam Sedlák (UNL) - menší trest za hrubost.

Hrát se bude čtyři na čtyři.

32:13
    Robin Kovář (UNL) inkasoval menší trest za podražení a Lvi budou čelit dalšímu oslabení.

29:53
    Za faul kolenem vyloučen na dvě minuty Miloslav Gureň (UNL).

24:56
    Třetí vyloučení Třebíče. Tomáš Valenta (TRE) vyloučen na dvě minuty za zdržování hry - vyhození puku mimo hřiště.

16:29
    Druhé vyloučení žlutomodrých. Odpočinout si na dvě minuty za podražení půjde Zbyněk Sklenička (UNL).

10:25
    Vladimír Brož (TRE) inkasoval menší trest za sekání a Slovan má k dispozici druhou početní výhodu.

07:19
    Střelec zatím jediného gólu Jan Klobouček (UNL) je potrestán dvouminutovým trestem za držení protihráče. Lvi tak budou čelit prvnímu oslabení v dnešním klání.

02:45
    Za hákování obdržel dvě minuty Roman Kadela (TRE).

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 5. Klobouček (Sedlák, Šagát), 12. Třetina (Daniel Boháč, Gureň), 16. Třetina (Pazourek, Daniel Boháč), 44. Ludvík (Roubík, Šagát) - 32. Valenta (Sláma, Burian), 33. Havel (Dolníček, Laš), 54. Dolníček (Laš, Rangl)

HC Slovan Ústí nad Labem: Francouz (Orct) - L. Poživil, Holomek, Klobouček, A. Sedlák, F. Pavlík, Gureň, Jiří Suchý - R. Kovář, Pajič, Sklenička - Šagát, Roubík, Ludvík - Třetina, Pazourek, Daniel Boháč - Jakub Lev, Rod, Handlovský. Trenéři: Petr Rosol, Milan Skrbek.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Hrubec (Wolf) - Rangl, Vl. Brož, L. Sláma, Valenta, Kadela, Dietz - L. Havel, Dolníček, Laš - R. Heřman, Havlíček, Burian - T. Vondráček, Dočekal, Martin Čech - Kovalský, Vítek, Přibyl - Vl. Stejskal. Trenéři: Kamil Pokorný, Radek Novák.

Rozhodčí: Humpolíček - Guth, Rittich

Diváci: 1 250