Lok. Moskva – Sturm Graz 3:1 (kon.) | Schalke – FCSB 2:1 (kon.) | Odense – Wisla Krakov 1:2 (kon.)
Twente – Fulham 1:0 (kon.) | Larnaka – Maccabi Haifa 2:1 (kon.) | AEK Atény – Anderlecht 1:2 (kon.)
Sporting – Curych 2:0 (kon.) | Stoke – Dynamo Kyjev 1:1 (kon.) | Ath. Bilbao – Slovan Bratislava 2:1 (kon.)
Salzburg – PSG 2:0 (kon.) | Vaslui – Lazio 0:0 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – Besiktas 2:3 (kon.)
FC Twente
1:0 (0:0)
Fulham FC
Čtvrtek 01.12.2011, 19:00 • FC Twente Stadion, Enschede (Nizozemsko). • Evropská liga

Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (20:52:06)

A máme tu konec zápasu mezi FC Twente a Fulhamu FC. Zápas nám nabídl jediný gól, o který se postaral domácí Janko. Zajímavých momentů se našlo v zápase minimum a tak stojí za zmínku snad jen červená karta pro kapitána Fulhamu - Johnsona.

90+2
    A po druhé žluté kartě odchází předčasně do sprch kapitán hostí Johnson za faul na půli hřiště.

90+1
    V ofsajdu se objevil domácí Bajrami, který mohl běžet sám na bránu, kdyby hlavní rozhodčí ofsajd neodpískal.

90
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty.

89
    Twente právě vstřelilo branku!
    A přece jenom jsme se dočkali branky v dnešním utkání! Po přízemním centru domácího Rosalese si do vápna naběhl střídající MARC JANKO a bez problému uklidil míč do poloprázdné branky Fulhamu.

87
    Poslední střídání hostujícího týmu. Ze hřiště odchází Zamora a vystřídá jej Sa.

85
    Tiendalliho křižný centr byl příliš dlouhý na domácího spoluhráče Bajramiho.

83
    Druhé střídání provede také hostující celek. Ze hřiště odchází Dembele a místo něj vběhne na trávník na poslední minuty Kasami.

81
    Twente v poklidu drží míč a snaží se postupným útokem dopracovat až k vápnu Fulhamu.

79
    Druhé střídání na domácí straně. Ze hřiště odchází Chadli a místo něj se na hřiště podívá Janko.

77
    Twente v posledních deseti minutách přidalo na otáčkách a je více a více nebezpečné pro obranu Fulhamu. Fulham se naopak ještě více stáhl na vlastní polovinu a spoléhá se pouze na rychlé brejkové situace.

76
    A opět si s ním poradila hostující obrana v čele s Hangelandem.

76
    Další rohový kop pro Twente.

75
    Z druhého rohového kopu, ale Twente už nic nevytěžilo.

74
    Bajrami ho zahrál na přední tyč, kde stál hostující Zamora a odkopl balón na další rohový kop.