Mönchengladbach – Dortmund 1:1 (kon.) | Wolfsburg – Mohuč 2:2 (kon.) | Kaiserslautern – Hertha 1:1 (kon.)
Freiburg – Hannover 1:1 (kon.) | Bayern – W. Brémy 4:1 (kon.) | Stuttgart – Kolín nad Rýnem 2:2 (kon.)
SC Freiburg
1:1 (0:1)
Hannover 96
Sobota 03.12.2011, 15:30Německá Bundesliga

Konec zápasu. (17:20:31)

90
    Rozhodčí nadstaví nad rámec utkání tři minuty.

87
    Poslední oživení útoku na domácí straně. Putsilu nahrazuje Jendrišek.

86
    Čerstvou krev na hřiště posílají i hosté. Za Pandera si zahraje Stoppelkamp.

83
    Reisingera nahrazuje Dembele.

74
    Butschera střídá Ferati.

68
    Freiburg právě vstřelil branku!
    Hannover přestal úpně hrát a domácí z tlaku vytěžili překrásný gól! Na CISSEHO mířil nádýchaný lob a domácí útočník rybičkou zacílil přesně na vzdálenější tyč!

66
    Bastians našel centrem Cisseho, ten hlavičkuje těsně vedle!

65
    Rausch fauloval Pustilu. Z následující stadartky měl plné ruce práce Zieler, aby střelu vyrazil alespoň na roh.

60
    Hostující Rausch dostal žlutou kartu.

62
    Fanoušci pískají. Zieler si dává s odkopem od branky na čas.

61
    Reisinger hlavičkoval těsně vedle branky Hannoveru.

51
    Ya Konan si říkal o přihrávku, ale ta přišla přiliš pozdě - ofsajd.

46

Hosté se zaslouženě ujali vedení. Domácí teď musí být jako opaření. Dali si vlastní gól do šatny a pokud se nevzpamatují ve druhé půli, budou mít se záchranou velké potíže.

45
    Hannover právě vstřelil branku!
    Teď už míč končí v síti! Hosté si v závěru poločasu vytvořili drtivý tlak. Abdellaoue zatáhl míč do vápna a hledal na zadní tyči střílenou přhrávkou Schlaudraffa. Jako neřízená střela tam vlétl Felix Bastians a ve skluzu napálil míč do vlastní sítě!

43
    Jan Schlaudraff se ve vápně obtočil přes beka a technickou střelou trefuje vzdálenější tyč! Největší šance zápasu!