Newcastle – Chelsea 0:3 (kon.) | Wigan – Arsenal 0:4 (kon.) | Tottenham – Bolton 3:0 (kon.)
Queens Park – West Brom 1:1 (kon.) | Manchester City – Norwich 5:1 (kon.) | Blackburn – Swansea 4:2 (kon.)
Aston Villa – Manchester Utd. 0:1 (kon.)
Newcastle United
0:3 (0:1)
Chelsea FC
Sobota 03.12.2011, 13:45Anglická Premier League

Na jejím začátku sice Newcastle nastřelil břevno a Sammy Ameobiho střelu musel vykopnout z brankové čáry jeden z hostujících obránců a tentýž hráč poté napálil míč do spojnice branky Chelsea, ale pak se Blues probrali a díky dvěma rychlým brejkům si pojistili vydřené vítězství. (15:49:12)

Newcastle poprvé v letošní sezoně kapituloval na svém hřišti, když podlehl Chelsea 0:3. Hosté mohli otevřít skóre už ve 14. minutě, ale Lampard neproměnil penaltu. Dvě minuty nato zazvonil na tyč Sturridge. Domácí Demba Ba kontroval svou hlavičkou, která orazítkovala brankovou konstrukci Čechovy branky. V závěru první půle ale vstřelil úvodní branku Drogba a Chelsea si své vedení pohlídala i ve druhé půli.

90+4
    Za ošklivě vypadající zákrok na Sturridge obdržel žlutou kartu domácí Taylor.

90+2
    Chelsea právě vstřelila branku!
    Hostující mužstvo definitivně pohřbívá šance Newcastlu. DANIEL STURRIDGE si pohrál s obranou soupeře a tvrdou střelou k tyči rozjásal kotel příznivců Chelsea potřetí!

90+1
    Hosté však drží míč na svých kopačkách a nepouštějí Newcastle na na své území.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty.

89
    Blues si nyní zřejmě definitivně pojišťují vítězství v dnešním utkání! Fernando Torres dostal ideální pas do běhu a pokusil se obstřelit brankáře. To se mu sice nepovedlo, ale volný SALOMON KALOU od něj obdržel přihrávku a přesnou střelou k tyči nedal Krulovi šanci - 0:2!

87
    Domácí Guthrie se odhodlal ke střele z dobrých pětatřiceti metrů, ale jeho rána šla pouze nad břevno. Čech bude vykopávat.

86
    Chelsea podnikla protiútok, kdy Torres poslal přes celou šíři šestnáctky míč Sturridgovi, ale ten se dostal do ostrého úhlu a Krul míč v pohodě vykopl.

85
    Za taktický faul ve středu hřiště inkasuje žlutou kartu dnes velice platný Sturridge.

84
    Na druhé straně se do dobré pozice prodral Demba Ba, ale jeho volej z první jde dobré dva metry vedle levé tyčky.

83
    Proti Sturridgovi se vytasil se skvělým zákrokem Krul.

82
    V ofsajdu načapán Demba Ba.

81
    To je neskutečná smůla Newcastlu. Sammy Ameobi napálil spojnici tyče a břevna!

79
    Nastala chvilka pro Fernanda Torrese. Ten nahrazuje střelce dosud jediné dnešní branky Drogbu.