Kayserispor – Istanbul BB 1:0 (kon.) | Antalyaspor – Karabükspor 2:1 (kon.) | Mersin – Manisaspor 0:0 (kon.)
Bursaspor – Eskişehirspor 0:1 (kon.)
Mersin Idman Yurdu
0:0 (0:0)
Manisaspor
Neděle 04.12.2011, 15:00 • Tevfik Sirri Gür • Turecká Superliga

Utkání mezi hráči Mersinu a Manisasporu končí bezbrankovým výsledkem. Od padesáté deváté minuty sice domácí hráli o jednoho hráče v poli méně. Hráči Manisasporu tuto přesilovou hru využít nedokázali. Týmy si tak rozdělí každý po jednom bodu. (16:54:27)

90+3
    Akaminko v samotném závěru vystřelil nepřesně.

90+3
    Přihrávku Moritze zblokoval obránce Manisasporu.

90+2
    Hosté to zkusili dlouhým nákopem, ale neúspěšně.

90+1
    Míč se delší dobu nachází převážně kolem středového kruhu.

90
    Rozhodčí nastaví ve druhém poločase ještě tři minuty.

88
    Máme tu další střídání. Hrací plochu opustil Yigit Ismail Gokoglan a nahradil ho Ariza Makukula.

88
    Domácí šetří čas na polovině soupeře.

87
    Hodně nepřesná přihrávka Erdogana, míč tak získávají hráči Mersinu.

85
    Po vyloučení Atana se hra otočila o 180 stupňů a mnohem více v útoku jsou tak hráči Manisasporu. Na využití početní výhody mají ještě minimálně pět minut.

83
    Domácí si mohou po nepřesné přihrávce Erdogana na chvíli oddechnout.

82
    ... ale opět zasáhnul domácí brankář.

81
    Gokoglan vybojoval další rohový kop pro hosty.

80
    Sehic si došel pro centrovaný míč, překazil tak šanci hostů.

78
    Erdogan našel dlouhým centrem Klukowskiho, který zakončoval v pádu. Míč z jeho kopačky přeletěl horní tyč.

75
    Střela Mehmeta Guvena nebyla přesná.

73
    Isaac Promise rozjásal fanoušky Manisasporu, ale vzrušení bylo zbytečné, rozhodčí si všimnul jeho ofsajdu, gól tak neplatí.

72
    Střídají hráči Manisasporu. Ze hřiště odešel Josh Simpson, místo něj přišel Kahe.

72
    Ozbay stál při první akci v ofsajdu.

71
    Akaminko nakonec bude ve hře pokračovat. Domácí střídají jiného hrháče. Ermana Ozgura nahradí Ilhan Ozbay.

69
    Rohový kop bude zahrávat Manisaspor.

67
    Akaminko akrobatickým způsobem odhlavičkoval míč do bezpečí, ale při pádu se zranil a vypadá to na střídání.

64
    Andre Francisco (MER) Moritz dostal žlutou kartu.

63
    Střela Promiseho minula levou tyč.

61
    Promise vybojoval rohový kop.

59
    Cagdas Atan (MER) zastavil unikajícího protihráče, který by šel sám na bránu a rozhodčí vytáhnul rovnou červenou kartu.

58
    Obrovská šance Manisasporu. Střela Promiseho se odrazila od levé tyče!

56
    Hakan Bayraktar se sice usmíval, ale nějaké zranění tam přeci jen bude. vystřídal ho Morisson Nduka Ozokwo.

54
    Bayraktar leží zraněný na trávníku, zdá se ale, že bude v pořádku.

51
    Štiplavou střelu Moritze musel Avcibay vyrazit.

50
    Na druhé straně zaútočil Promise, ale stál v ofsajdu, čehož si rozhodčí dobře všimnul.

49
    Domácí obléhají bránu Manisasporu a stále se jim nedaří proniknout přes betonovou obranu hostů.

46

V prvním poločase měl nejblíže gólu Ben Yahia, ale radost mu překazil brankář hostů. Jestli se diváci dočkají nějaké branky uvidíme přibližně v 16:01, kdy začne druhý poločas.

45+1
    Ben Yahia hledal ve vápně spoluhráče, jeho přihrávku však vystihnul Cokmus, který míč odkopnul do bezpečí.

45
    První poločas bude nastaven o jednu minutu.

44
    Útok Manisasporu přerušilo postavení mimo hru.

42
    Útočnou kombinaci Mersinu překazila nepřesná přihrávka.

40
    Střídají také domácí. Mustafa Keceliho nahradí Cagdas Atan.

39
    Zranění Incedemira bude vážnějšího charakteru, protože ho střídá Bekir Yilmaz.

38
    Hra přerušena. Incedemir musí být ošetřen.

37
    Simpson se vydal na útočný výlet, ale odkopnul si míč daleko od nohy a Sehic vyběhnutím zastavil šanci hostujícího hráče.

35
    Yigit Incedemir (MAN) dostal žlutou kartu.

34
    Po delší době si s míčem zakombinovali také hráči Manisasporu.

32
    Hráči Mersinu se snaží co nejrychleji otevřít skóre, ale buď jejich útočné snažení zastaví obrana hostů, nebo až brankář Avcibay.

29
    Erhan Guven našel centrem hlavu Nobreho, jehož zakončení dokázal Avcibay chytit.

26
    Přímý kop zahrával Ben Yahia. Avcibay dlouhým skokem vytěsnil míč, který směřoval přesně k pravé tyči.

24
    Útok nakonec přerušil rozhodčí, který odpískal ofsajd, ve kterém se ocitl Erhan Guven.

23
    Přímý kop domácích hosté odvrátili na rohový kop.

22
    Avcibay mohl být v klidu.

21
    Domácí jsou aktivnější. Budou vybojovali další rohový kop.

19
    Domácí po dalším rohovém kopu chvíli obléhali bránu Manisasporu, ale nedokázali zakončit.

18
    Střela Simpsona se otřela o boční síť Sehicovy brány.

16
    Obrovský závar před bránou Manisasporu. Avcibay nakonec lapil míč do svých rukavic a uklidnil hru.

15
    Rohový kop pro domácí.

13
    E. Guven se pokusil projít po pravé straně, ale i zde byli hostující obránci připraveni.

10
    Nadále pokračuje stejný obraz hry. Dobývání obrany Manisasporu.

7
    Nebezpečnou střelu Moritze po zemi, musel hostující brankář zlikvidovat skokem.

5
    Erdogan našel přesným centrem hlavu Promiseho, který z bezprostřední blízkosti hlavičkoval do náruče Sehice.

3
    Domácí hráči mají míč převážně na svých kopačkách a snaží se dostat přes pozornou obranu Manisasporu.

1

Mersin Idman Yurdu: Sehic - Keceli, Boum, Kas, E. Guven - Ozgur, Bayraktar, Moritz, Zurita, Ben Yahia, Nobre.

Manisaspor: Avcibay - Klukowski, Tok, Akaminko, Cokmus - Simpson, Erdogan, Incedemir, M. Guven, Gokoglan, Promise.

Rozhodčí: .

Dnešní třetí zápas z turecké ligy bude mezi Mersin Idman Yurdu a Manisasporem. Lépe si zatím vedou hosté, kterým patří třetí příčka. Na svém kontě mají dvaadvacet bodů. Mersin je v tabulce na sedmém místě, s osmnácti body.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.