Kayserispor – Istanbul BB 1:0 (kon.) | Antalyaspor – Karabükspor 2:1 (kon.) | Mersin – Manisaspor 0:0 (kon.)
Bursaspor – Eskişehirspor 0:1 (kon.)
Mersin Idman Yurdu
0:0 (0:0)
Manisaspor
Neděle 04.12.2011, 15:00 • Tevfik Sirri Gür • Turecká Superliga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Dnešní třetí zápas z turecké ligy bude mezi Mersin Idman Yurdu a Manisasporem. Lépe si zatím vedou hosté, kterým patří třetí příčka. Na svém kontě mají dvaadvacet bodů. Mersin je v tabulce na sedmém místě, s osmnácti body.

Mersin Idman Yurdu: Sehic - Keceli, Boum, Kas, E. Guven - Ozgur, Bayraktar, Moritz, Zurita, Ben Yahia, Nobre.

Manisaspor: Avcibay - Klukowski, Tok, Akaminko, Cokmus - Simpson, Erdogan, Incedemir, M. Guven, Gokoglan, Promise.

Rozhodčí: .

1

3
    Domácí hráči mají míč převážně na svých kopačkách a snaží se dostat přes pozornou obranu Manisasporu.

5
    Erdogan našel přesným centrem hlavu Promiseho, který z bezprostřední blízkosti hlavičkoval do náruče Sehice.

7
    Nebezpečnou střelu Moritze po zemi, musel hostující brankář zlikvidovat skokem.

10
    Nadále pokračuje stejný obraz hry. Dobývání obrany Manisasporu.

13
    E. Guven se pokusil projít po pravé straně, ale i zde byli hostující obránci připraveni.

15
    Rohový kop pro domácí.

16
    Obrovský závar před bránou Manisasporu. Avcibay nakonec lapil míč do svých rukavic a uklidnil hru.

18
    Střela Simpsona se otřela o boční síť Sehicovy brány.

19
    Domácí po dalším rohovém kopu chvíli obléhali bránu Manisasporu, ale nedokázali zakončit.

21
    Domácí jsou aktivnější. Budou vybojovali další rohový kop.

22
    Avcibay mohl být v klidu.

23
    Přímý kop domácích hosté odvrátili na rohový kop.

24
    Útok nakonec přerušil rozhodčí, který odpískal ofsajd, ve kterém se ocitl Erhan Guven.

26
    Přímý kop zahrával Ben Yahia. Avcibay dlouhým skokem vytěsnil míč, který směřoval přesně k pravé tyči.

29
    Erhan Guven našel centrem hlavu Nobreho, jehož zakončení dokázal Avcibay chytit.

32
    Hráči Mersinu se snaží co nejrychleji otevřít skóre, ale buď jejich útočné snažení zastaví obrana hostů, nebo až brankář Avcibay.

34
    Po delší době si s míčem zakombinovali také hráči Manisasporu.

35
    Yigit Incedemir (MAN) dostal žlutou kartu.

37
    Simpson se vydal na útočný výlet, ale odkopnul si míč daleko od nohy a Sehic vyběhnutím zastavil šanci hostujícího hráče.

38
    Hra přerušena. Incedemir musí být ošetřen.

39
    Zranění Incedemira bude vážnějšího charakteru, protože ho střídá Bekir Yilmaz.

40
    Střídají také domácí. Mustafa Keceliho nahradí Cagdas Atan.

42
    Útočnou kombinaci Mersinu překazila nepřesná přihrávka.

44
    Útok Manisasporu přerušilo postavení mimo hru.

45
    První poločas bude nastaven o jednu minutu.

45+1
    Ben Yahia hledal ve vápně spoluhráče, jeho přihrávku však vystihnul Cokmus, který míč odkopnul do bezpečí.

V prvním poločase měl nejblíže gólu Ben Yahia, ale radost mu překazil brankář hostů. Jestli se diváci dočkají nějaké branky uvidíme přibližně v 16:01, kdy začne druhý poločas.

46

49
    Domácí obléhají bránu Manisasporu a stále se jim nedaří proniknout přes betonovou obranu hostů.

50
    Na druhé straně zaútočil Promise, ale stál v ofsajdu, čehož si rozhodčí dobře všimnul.

51
    Štiplavou střelu Moritze musel Avcibay vyrazit.

54
    Bayraktar leží zraněný na trávníku, zdá se ale, že bude v pořádku.

56
    Hakan Bayraktar se sice usmíval, ale nějaké zranění tam přeci jen bude. vystřídal ho Morisson Nduka Ozokwo.

58
    Obrovská šance Manisasporu. Střela Promiseho se odrazila od levé tyče!

59
    Cagdas Atan (MER) zastavil unikajícího protihráče, který by šel sám na bránu a rozhodčí vytáhnul rovnou červenou kartu.

61
    Promise vybojoval rohový kop.

63
    Střela Promiseho minula levou tyč.

64
    Andre Francisco (MER) Moritz dostal žlutou kartu.

67
    Akaminko akrobatickým způsobem odhlavičkoval míč do bezpečí, ale při pádu se zranil a vypadá to na střídání.

69
    Rohový kop bude zahrávat Manisaspor.

71
    Akaminko nakonec bude ve hře pokračovat. Domácí střídají jiného hrháče. Ermana Ozgura nahradí Ilhan Ozbay.

72
    Ozbay stál při první akci v ofsajdu.

72
    Střídají hráči Manisasporu. Ze hřiště odešel Josh Simpson, místo něj přišel Kahe.

73
    Isaac Promise rozjásal fanoušky Manisasporu, ale vzrušení bylo zbytečné, rozhodčí si všimnul jeho ofsajdu, gól tak neplatí.

75
    Střela Mehmeta Guvena nebyla přesná.

78
    Erdogan našel dlouhým centrem Klukowskiho, který zakončoval v pádu. Míč z jeho kopačky přeletěl horní tyč.

80
    Sehic si došel pro centrovaný míč, překazil tak šanci hostů.

81
    Gokoglan vybojoval další rohový kop pro hosty.

82
    ... ale opět zasáhnul domácí brankář.

83
    Domácí si mohou po nepřesné přihrávce Erdogana na chvíli oddechnout.

85
    Po vyloučení Atana se hra otočila o 180 stupňů a mnohem více v útoku jsou tak hráči Manisasporu. Na využití početní výhody mají ještě minimálně pět minut.

87
    Hodně nepřesná přihrávka Erdogana, míč tak získávají hráči Mersinu.

88
    Domácí šetří čas na polovině soupeře.

88
    Máme tu další střídání. Hrací plochu opustil Yigit Ismail Gokoglan a nahradil ho Ariza Makukula.

90
    Rozhodčí nastaví ve druhém poločase ještě tři minuty.

90+1
    Míč se delší dobu nachází převážně kolem středového kruhu.

90+2
    Hosté to zkusili dlouhým nákopem, ale neúspěšně.

90+3
    Přihrávku Moritze zblokoval obránce Manisasporu.

90+3
    Akaminko v samotném závěru vystřelil nepřesně.

Utkání mezi hráči Mersinu a Manisasporu končí bezbrankovým výsledkem. Od padesáté deváté minuty sice domácí hráli o jednoho hráče v poli méně. Hráči Manisasporu tuto přesilovou hru využít nedokázali. Týmy si tak rozdělí každý po jednom bodu. (16:54:27)