SHK Hodonín – Pelhřimov 10:3 (kon.) | Břeclav – Technika Brno 3:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Frýdek-M. 1:3 (kon.)
Uh. Hradiště – Přerov 2:5 (kon.) | Poruba 2011 – Vsetín 3:4 (kon.) | Havířov – Opava 5:4 (kon.)
Řisuty – Kobra 6:3 (kon.) | Lev Benešov – Jablonec n/N 4:3 (kon.) | Milevsko – Bílina 4:3 (po s.n.)
Klatovy – Děčín 5:7 (kon.) | Prostějov – Karviná (Baník) 2:4 (kon.)
HC Klatovy
5:7 (0:2, 2:2, 3:3)
HC Děčín
Sobota 10.12.2011, 17:30 • Zimní stadion Klatovy • 2. liga skupina Západ

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Rádi bychom Vás pozvali na Velkou čertovskou show na ledě, kterou organizuje Fanklub HC Klatovy ve spolupráci s DDM Klatovy. Tato akce je pořádána pro děti z janovického Klokánku, ale i širokou veřejnost.

Na programu jsou soutěže na ledě, diskotéka na bruslích a možná přijde i Mikuláš. Programu na ledě se mohou aktivně účastnit zejména děti. Brusle nutné! Během akce bude možnost finančně přispět Fondu ohrožených dětí Klokánek do jejich kasičky. Vítaná je také jakákoliv hmotná pomoc (nejlépe v podobě sportovních potřeb: brusle, míče, přilby, chrániče, atd.) Na akci, která začíná ve 14:15 a končí v 16:15 je VSTUP ZDARMA. Moderovat bude Honza Antal. Občerstvení zajištěno.

Po show bude následovat hokejové utkání SHC Klatovy vs. HC Děčín. Mládež (do 18 let) zúčastněná na této akci má vstup na hokej zdarma.

Velké díky patří Zimnímu stadionu Klatovy v čele s panem Ing. Kaňákem, který poskytl ledovou plochu na tuto akci zdarma. Akce by se také neobešla bez hlavních pořadatelů, kterým je Fanklub HC Klatovy a DDM Klatovy. Akci sponzoruje Auto Nejdl, ČSOB, Music Pro Service, Reklamní agentura Babka a Výšivky Klatovy.

Těšíme se na Vaši návštěvu jak této akce, tak hokejového utkání, které bezprostředně po jejím ukončení začíná.

Vzájemné zápasy

Zářijové utkání mělo jednoznačný průběh, Klatovy doma přejely Děčín 7:1. Utkání se nejvíce povedlo klatovskému obránci Kořínkovi, který vstřelil dvě branky. Říjnové utkaní v Děčíně už bylo o poznání vyrovnanější o čemž svědčí i výsledek zápasu který skončil 3:2 po prodloužení pro Děčín.

Minulé kolo

Děčín doma hostil poslední Sokolov, očekával se vyrovnaný boj, ale opak byl pravdou. Domácí svého soupeře smetli vysokým rozdílem a to 8:0. Gólově se prosadili: Vávra (Baránek), Baránek (Vávra), Drnec (Molnár), Zika (Oliverius, Filipovský), Místecký (Drnec), Vacek (Myšík), Filipovský (Oliverius, Zíka), Rudovský (Baránek)

Klatovy doma hostili Řisuty, byl to velmi vyrovnaný a zajímavý zápas, kdy Klatovy dokázali rozhodující branku vstřelit až jednu minutu před koncem prodloužení, úspěšným střelcem byl PETR ZEMAN.
    Dále se gólově prosadili: Kořínek Jakub (Maxa Jiří), Čuban Pavel (Hošťálek Ondřej), Pavlis Jan (Kocman Jakub), Zeman Petr (Kajer Miloš)

SHC Klatovy: Jež (Hubáček) - Hauer,Hucl,Kořínek,Mrázek,Pouska,Zeman - Topinka,Maxa,Sedláček-Steiner,Horejš - Vizinger, Pavlis, Švík - Hobl, Kocman, Čuban Trenér: Radek Mužík

HC Děčín: Sklíba (Lavinger) - Stezka, Sádovský, Nikl, Molnár, Místecký, Kaltenböck, Drahorád, Bulva, Saska - Baránek, Böhm, Drnec - Filipovský, Myšík, Oliverius - Řídel, Rudovský, Vacek - Zika

Rozhodčí: Pražák-Mertl,Slavík.

00:01

0:07
    Děčín v útočné polovině.

0:42
    Po střele Ziky si připisuje Jež první zákrok.

1:15
    Beránkovu střelu zastavuje tyč.

2:40
    Na dvě minuty za podraření si jde sednout Maxa.

3:15
    Klatovy zakládají nový útok.

3:40
    Hauer vyhazuje puk ze třetiny.

4:00
    Čuban šetří celé vteři v útočné třetině.

4:19
    Rudovského střela "prosvištěla" tesně vedle Ježovy klece.

4:26
    Vyloučen hráč Děčína Baránek na dvě minuty za hákování.

4:40

4:51
    Na dvě minuty za podražení si jde sednout Bohm.

5:16
    Pavlisova střela z mezikruží trefila tyč a kotouč se vrátil zpět před branku Sklíby, který puk doslova "zalehl"!!!

5:33
    Maxa bruslí na modré čáře a klepe si o přihrávku.

6:08
    Nejprve Steiner vystřelil z pravého kruhu do jeho masky, o chvíli poté se dostal ze stejného místa k druhé střele a jeho střela olízla břevno!!!

6:31
    Maxa opět střílí dělovku, ale bohužel nad branku Děčína.

6:51

7:47

8:20
    Zakázané uvolnění domácích.

8:16
    Drncovu střelu od modré Jež bez problému vykryl.

8:58
    Zakázané uvolnění Děčína.

8:36
    Sedláček se prodíral do útočnné třetiny, ale na modré čáře byl Řídelem poslán k zemi.

9:15
    Mrázek vyhazuje kotouč na zakázané uvolnění.

9:21
    Po Ježově zaškobrtnutí se, ke střele dostal Zika, ale nastřelil jen boční síť.

9:48
    Maxa nahrává kotouč Pavlisovi o mantinel.

10:25
    Děčín právě vstřelil branku!
    Rudovský ujížděl po křídle, poslal BARÁNKOVI nahrávku a ten už měl lehkou práci dosunout kotouč do branky.

10:55
    Vyloučen hráč domácích Sedláček, menší trest za podražení.

11:37
    Sádovský nahazuje puk za Ježovu branku.

11:51
    Klatovy v útočné třetině.

11:55
    Čuban se dostal před Sklíbu, ale vystřelil jen do jeho náruče.

12:53
    Dráhorádovu střelu kryje Jež lapačkou.

12:55

13:04
    Zemanovu střelu vyráží Sklíba do rohu.

13:17
    Bohma si Jež vychutnává užasným zákrokem.

14:02
    Kořínek rozehrává kotouč za Ježovo brankou.

13:50
    Steiner posílal křížnou přihrávku před branku, kde byl Topinka, kterému střela bohužel nesedla.

15:06
    Zinkova střela končí v Ježovo spárech.

15:18
    Dnes velmi aktivní Zika, vystřelil z mezikruží na Ježe, ten ale s jeho střelou neměl žádný problém.

15:54
    Na dvě minuty za zdržování hry si jde sednout Filipovský.

17:03

17:54

18:01
    Huclova lehká střela končí v Sklíbově lapačce.

18:21
    Ofsajd Klatov.

18:28
    Maxovu střelu od modré, Sklíba vyráží hokejkou do rohu.

18:34
    Na dvě minuty za podražení si jde sednout Řídel.

18:46
    Na dvě minuty za hákování si jde sednout Steiner.

18:46
    Zika ujížděl sám na Ježe, dojížděl ho Steiner a zahákoval ho a bude se vylučovat.

19:00
    Ohlášena poslední minuta první třetiny.

19:19
    Oliverius poslal od modré nahrávku před bránu, kde stál ZIKA a uklidil puk mezi Ježovi betony. Asistence: Oliverius

22:36
    Vyloučen hráč hostí Böhm, menší trest za sekání.

22:59
    Vyloučen hráč domácích Zeman menší trest za krosček.

23:10

23:50
    Vyloučen hráč hostí Rudovský menší trest za vražení na hrazení.

23:58
    Švíkovi teď puk na modré čáře přeskočil hokejku, musí založit útok znovu.

24:36
    Děčín ve čtyřech.

24:59

25:28
    Klatovy právě vstřelily branku!
    Steiner nahrál zpoza branky na modrou Maxovy, ten nabil KOCMANOVI, který vypálil tvrdou ránu, Sklíbovi puk uvízl ve výstroji, ale ještě před písknutím mu vypadl kotouč za čáru. Asistence: Maxa,Kocman

25:56

26:07
    Ofsajd Děčína.

26:22

26:51
    Vyloučen hráč hostí Stezka, menší trest za podražení.

27:25
    Zemanova střela od modré skončila nad Sklíbovou svatyní.

27:51
    Kocman si vyjel zpoza branky, ale trefil jen Sklíbovu helmu.

28:17

30:05
    Děčín zakládá nový útok.

30:33
    Böhmovu střelu Jež kryje lapačkou.

31:03
    Vyloučen hráč domácích Pavlis, menší trest za podražení.

32:35
    Přihrávka rukou vhazovat se bude ve středním pásmu.

33:03

33:17
    Vyloučen hráč domácích Švík, menší trest za podražení.

34:01
    Švík poslal křížnou přihrávku na STEINERA, ten si vybruslil zpoza branky a zakončil do pravého horního rohu. Asistence: Švík,Topinka

34:50
    Po přihrávkach ZIKA zakončuje pod víko.

35:11
    Ofsajd domácích.

35:21

36:05
    Vyloučen hráč domácích Zeman, menší trest za sekání.

36:15
    Baránek nahrál Oliveriusovi za branku, ten poslal přihrávku na modrou čáru, kde byl SÁDOVSKÝ a z voleje trefil pravý horní roh Ježovy klece. Asistence: Baránek, Oliverius

37:31
    Maxova střela končí v ochrané síti.

37:36
    Vyloučen hráč hostí Stezka, menší trest za hákování.

38:14
    Klatovy v útočné polovině bojují s Děčínskými beky.

38:50

39:00
    Ohlášena poslední minuta druhé třetiny.

39:36

40:00

Další třetina začne přibližně v 19:13 .

Právě na ledě probíhá soutěž ve střelbě na branku.

Chlapec v šedé bundě netrfil do branky ani jeden puk.

Marek Zíka vstřelil jednu branku.

Pán v zelené bundě netrfil ani jednu branku.

Nejzdatnějším střelcem se stal Marek Zíka, který proměnil jednu branku. A vyhrává poukázku na 500,- Kč do Country Sallonu Beňovy...GRATULUJEME!!!

40:01

40:22

22:27
    Vyloučen hráč hostí Zika, dvě minuty za sekání.

22:52
    Rudovský nahrál OLIVERIUSOVI, který se dostal do samostatného úniku a zakončil beckendovým blafákem pod víko. Asistence: Rudovský

43:25
    Klatovy v útočné polovině.

44:27

45:02
    Švíkova střela končí v Sklíbově lapačce.

45:33
    Bernardova střela z těsné blízkosti končí v Sklíbkově náruči.

46:14

46:47
    Zakázané uvolnění hostí.

48:03
    Vyloučen hráč hostí Bulva, menší trest za nedovolené bránění.

48:55
    Zeman nahrál za branku Steinerovi, ten nabil MRÁZKOVY na modrou a ten propálil vše co mu stálo v cestě.

49:39
    Hauer nahrál Švíkovi, ten zavezl kotouč do útočnné třetiny, nahrál HOBLOVI a ten trefil skulinu mezi Sklíbovými betony. Asistence: Švík,Hauer

49:39
    Oddechový čas pro hosty.

49:39
    Konec oddechového času.

50:10

50:28
    Hra vysokou holí vhazovat se bude ve středním pásmu.

52:37
    Vyloučen hráč domácích Švík menší trest za podražení. Trest odpyká Pouska.

52:37
    Vyloučen hráč domácích Švík, desetiminutový trest za nesportovní chování.

53:35
    Zika nahrál křížnou přihrávku na OLIVERIUSE, který se trefil pod víko. Asistence: Zika

53:58
    Vyloučen hráč Děčína Místecký na dvě minuty za sekání.

54:16
    V akci 2 na 1 Zika nahrál OLIVERIUSOVI a Jež již neměl žádnou šanci puk chytit. Asistence: Zika

54:48
    Vyloučen hráč hostí Drahorád, menší trest za vysokou hokejku.

55:58
    Hosté ve čtyrech.

56:48

57:30

57:50
    Na ledě vypukla bitka. Vzájemné vyloučení na straně domácích Čuban čtyři minuty za hrubost, na straně hostí Rudovský dvě minuty za hrubost.

58:10
    BERNARD se dostal do samostatného úniku a forhendovým blafákem dává domácím ještě šanci na zvrat. Bez asistence

59:10
    Vyloučen hráč domácích Maxa, menší trest za sekání.

59:42
    Hra vysokou hokejkou .

60:00
    Konec zápasu. (19:55:22)

Jiří Mužík

Václav Plánička

Branky a nahrávky: 26. Kocman Jakub (Maxa Jiří, Steiner Ondřej), 35. Steiner Ondřej (Švík Jan, Topinka Jan), 49. Mrázek Petr (Steiner Ondřej, Zeman Petr), 50. Hobl Jaroslav (Švík Jan, Hauer Lukáš), 59. Bernard Jakub - 11. Baránek Martin (Rudovský Jan), 20. Zika Lukáš (Oliverius Michal), 35. Zika Lukáš (Oliverius Michal, Sádovský Petr), 37. Sádovský Petr (Oliverius Michal, Baránek Martin), 23. Oliverius Michal (Rudovský Jan), 54. Oliverius Michal (Zika Lukáš), 55. Oliverius Michal (Zika Lukáš)

Rozhodčí: Pražák-Mertl,Slavík