Jihlava – Liberec 0:2 (kon.) | Kometa Brno – HC Kladno 4:1 (kon.) | HC Litvínov – Zlín 4:3 (po s.n.)
Vítkovice – Slavia 0:3 (kon.) | Motor ČB – Chomutov 3:4 (po pr.)
HC Dukla Jihlava
0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
Bílí Tygři Liberec
Sobota 10.12.2011, 12:00 • Horácký zimní stadion Jihlava • DHL Extraliga juniorů

60:00
    Konec zápasu. (14:05:43)

59:20
    Jaroš pálí, láme ale hůl a musí střídat.

Rittich zůstává na střídačce. Dukla bude hrát v šesti.

59:11
    Liberec si vyžádal oddechový čas.

59:11
    Icing Liberce.

58:30
    Drobná strkanice mezi jihlavským Jarošem a libereckým Procházkou po souboji u mantinelu.

58:00
    Ohlášeny jsou poslední dvě minuty třetí třetiny. Pro domácí to vypadá špatně... Ne a ne se prosadit před libereckou brankou.

55:06
    Domácí se snaží něcco uděělat s nepříznivým výsledkem. Přihrávka pro Jakuba Brychtu mířila ddo brusslí jihlavského útočníka. Hra se přenáší na druhou stranu kluziště.

David Rittich se vrací do brány.

Po oddechovém čase se bude vhazovat po levici Jakuba Jelínka.

54:15
    Oddechový čas pro domácí.

54:15
    Úmyslný ofsajd Liberce.

53:12
    Bittnerova střela je sražena do ochranné sítě.

A hosté jsou rychle dopředu. Skóre se nemění jen díky skákavému puku, který přeskočil jednomu z libereckých hráčů čepel hole.

51:55
    Icing Liberce. Vhazuje se po Jelínkově levici.

50:36
    Jakub Brychta pálí. Jeho střelu Jelínek vyrazil přeed Jaroše tak prudce, že si ji chtěl jihlavský obránce sklepnout pod sebe. Místo toho ho fotbalově vykopl do ochranné sítě.

50:00
    Martin Brabec teď obral o puk Filipa Jánošíka a mete si to před bránu. Jelínek je včas na správném místě a ukrývá kotouč do náruče.

49:03
    A že by? Ne. Jelínek leží, puk poskakuje v brankovišti Liberce a ani Přidal, ani Pěška ho nedokázali zkrotit.