Vsetín – Kometa Brno 2:1 (kon.) | K. Vary – PZ Kladno 10:1 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 1:7 (kon.)
Třinec – Havířov 4:2 (kon.) | Zlín – Jihlava 2:6 (kon.) | HC Litvínov – Plzeň 5:1 (kon.)
Pardubice – Havlíčkův Brod 3:0 (kon.) | HC Kladno – Chomutov 2:4 (kon.) | Sparta – Slavia 9:1 (kon.)
Letňany – Písek 4:3 (po s.n.) | Liberec – Hr. Králové 3:1 (kon.) | Motor ČB – Mladá Boleslav 5:3 (kon.)

59:23
    Je však ale pozdě, o vítězi je rozhodnuto.

59:12
    Hosté se teď drží v útočném pásmu.

58:33
    A máme tu další vyloučení, Kuchař je v závěru dnešního utkání vyloučen za hákování.

57:56

57:29
    Přikryl na straně hostí je prozměnu vyloučen za sekání, třetí třetina se odehrává ve znamení vyloučení.

55:56
    Na straně domácích je vyloučen Svoboda za krosček.

55:45
    Hra vysokou holí, hosté se teď na malinkou chvíli ocitli v útočném pásmu.

53:56
    Domácí hrají prakticky celou třetinu v útočném pásmu, hosté jsou po kanonádě v závěru druhé třetiny jako opaření a neví, jak se z toho dostat.

Omlouváme se, ale ve třetí třetině zlobí připojení k internetu.

52:04
    Dnes je opravdu mnoho vylučovaných, tentokrát si na trestnou lavici sedá Moravčík za podražení.

47:26
    Marcel vyloučen za podražení, Litvínov je na koni.

46:44
    Plzni se opravdu nedaří dostat se do útočného pásma.

45:11
    Černožlutí toho hostům už moc nepovolí, hrají výborně dozadu a Plzni se nedaří.

44:00
    Hosté v plném počtu, Litvínov měl ale mnoho šancí.