Jihlava – Liberec 0:2 (kon.) | Kometa Brno – HC Kladno 4:1 (kon.) | HC Litvínov – Zlín 4:3 (po s.n.)
Vítkovice – Slavia 0:3 (kon.) | Motor ČB – Chomutov 3:4 (po pr.)
HC Dukla Jihlava
0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
Bílí Tygři Liberec
Sobota 10.12.2011, 12:00 • Horácký zimní stadion Jihlava • DHL Extraliga juniorů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00. Budeme přinášet změny stavu a důležité situace.

00:01

02:18
    Tomáš Čechura (LIB) vyloučen na dvě minuty za hákování.

04:18

HC Dukla Jihlava: Rittich (Hlávka) - zadražil, Jaroš, Polívka, Jícha, randa - Brychta, Zídek, Štěpán - vaculín, Pěška, Přidal - Pekárek, Mikeš, Brabec - Vlček, Gregar

Bílí Tygři Liberec: Jelínek (Sobotka) - Šimek, Pálek, Čechura, Niko, Procházka, Bednár, Pícha, Krucký - Kedršt, Klíma, Jánošík -Psota, Urban, Dlouhý - Miškovský, Maďar, Bittner - Morong, Pravda, Frk

Rozhodčí: Hejduk - Kotlík, Křivohlavý.

08:05
    Icing hostů

08:25
    Bekhendové nahození jihlavského Pěšky schoval Jelínek ve své lapačce.

08:38
    Po střetu u mantinelu za bránou Jihlavy zůstává na ledě ležet jeden z libereckých hráčů. Na ledmusí zdravotník. Bude se vylučovat.

Je to útočník Jaroslav Kedršt, už se ale zvedá a za pomoci spoluhráčů odjíždí nastřídačku. Rozhodčí nyní rozhodne o výši trestu.

08:38
    Po delší diskuzi s rozhodčími jsou to nakonec dvě minuty pro Vojtěcha Zadražila (JIH) za krosček.

09:16
    Jihlava se brání. Obránce Václav Jaroš sebral Tygrům puk a vydal se do středního pásma. Po teči končí puk mimo kluziště.

10:38
    V této přesilovce si Liberec nevytvořil žádnou výraznější šanci. Domácí jsou v plném počtu.

Máš zájem o hokej? Umíš dobře česky? Chceš psát pro web www.hcdukla.cz? Ozvi se nám. Hledáme nové redaktory. Kontakt: drla@hcdukla.cz nebo tel.: 602 288 607

14:47
    Zatím jsme viděli po jedné přesilovce na každé straně. Ani jeden z týmů vážněji neohrozil branku soupeře. Muži v maskách zatím nemají mnoho práce.

15:40
    Obránce VáclavJaroš má útočné choutky, znovu se vydal na zteč libereckké brány, projel obranou, ale byl faulován. Za sekání je na dvě minuty vyloučen David Morong (LIB)

16:30
    Domácí se usadili v útočné třetině. Nebezpečně pálil od modré Polívka.

17:40
    Hosté se nadvakrát osvobozují a již hrají v plném počtu.

18:01
    Dvakrát v rychlém sledu vyprášil betony Ritticha Matěj Psota. Gólman domácích byl pozorný.

19:00
    Ohlášena poslední minuta první třetiny.

V první třetině měli více ze hry domácí, žádná z akcí však po gólu nevolala. Další třetina začne zhruba ve 12:46.

20:00

20:01

21:53
    A znovu se vylučuje. Tentokrát na jihlavské straně. Za podražení bude pykat obránce Václav Jaroš.

22:33
    Liberec sevřel Jihlavu před její bránou. K odraženému puku se dostal Radim Šimek, gólman Rittich vytáhl jeden ze svých parádních zákroků a ukrývá projektil do lapačky.

23:53
    Dukla se ubránila a hraje v pěti.

24:55
    A Jihlava bude hrát znovu v oslabení. Roman Mikeš (JIH) si jde odsedět dvouminutový trest za hákování.

25:40
    Domácí se na chvíli osvobodili, puk skončil až za libereckou bránou. Hosté ale zaveleli k útoku. Rittich má ale puk pod kontrolou a vhazuje se po jeho pravici.

26:17
    Liberec právě vstřelil branku!
    Dlouho sváděli souboj tělo na tělo u levého mantinelu jihavští POlívka a Přidal se dvamě Tygry. Liberec se z jejich sevření vymanil a puk do poodkryté jihlavské klece střílí z pravého kruhu DANIEL MIŠKOVSKÝ. Asistence: ADAM DLOUHÝ.

28:58
    Tentokrát jdou pykat Liberečtí. Za vražení na hrazení je na dvě minuty vyloučen Patrik Maďar.

29:58
    Nepřesné přihrávky jsou právě teď k vidění na Horáckém zimním stadionu. To má za následek, že se Jihlava ještě nedostala do útočného pásma.

30:31
    Skrumáž před Jelínkovou brankou, puk poskakuje na hranici brankoviště. Liberecký gólman ho raději přikrývá lapačkou.

30:58

31:12
    Zbytečný faul domácích. Štěpán Zídek měl ve středním pásmu "namotaného" libereckého hráče na holi. Potáhl hokejkou trochu víc než je zdrávo a putuje na trestnou lavici za hákování.

31:38
    Liberec využívá druhou přesilovku. Do listiny střelců se zapisuje MATĚJ PSOTA. Asistence: PATRIK MAĎAR.

32:42
    Filip Randa poslal nahozením puku dopředu Erika Polívku. Ten je za brankou hostů faulován Radimem Šimkem. Verdikt rozhodčího: dvě minuty za podražení.

33:42
    Na ledě operuje první jihlavská lajna. Zadražilova střela od modré si říkala o teč, končí těsně vedlebrány.

35:42
    Je po přesilovce. Bílí Tygři hrají v pěti.

35:05
    Brychtův bekhendový pokus Jelínek vyráží do bezpečné vzdálenosti od brány.

35:58
    Abychom se věnovali i hostům: icing Liberce.

36:27
    Roman Mikeš teď vypálil z bezprostřední blízkosti na Jelínka, ten v domění, že puk vyrazil za bránu vyjíždí z brankoviště, ale černý kotouč vypadává z jeho výstroje. Gólman Liberce bleskově reaguje a kotouč přikrývá.

37:54
    Po buly se k puku nejrychleji dostal Václav Jaroš. Jeho tvrdá střela z kruhu je tečována a končí vysoko v ochranné síti za libereckou bránou. Obránce jen kroutí hlavou.

38:49
    Lehké nahození Vojtěcha Zadražila chytá Jelínek do lapačky.

39:00
    Začíná poslední minuta druhé třetiny.

39:31
    Střela Davida Moronga míří vedle.

40:00

Dvě využité přesilovky v prostředním dějství. To je gólový účet Liberce. PO 40 minutách vedou hosté ze severu Čech 2:0.

40:01

Jihlavským mladíkům zbývá poslední dvacetiminutovka na to, aby s nepříznivým výsledkem něco udělali.

41:46
    Nedůraz se málem jihlavské obraně nevyplatil. Před rittichem dotírali hned dva liberečtí hráči. Jedním z nich byl Ladislav Bittner,
    který se pokoušel zasunout puk za jihlavského gólmana. Naštěstí pro domácí neúspěšně.

43:20
    Matěj Psota teď podvakráte zahrozil, nejprve nepropálil hradbu těl před jihlavskou svatyní, napodruhé to zkoušel z velkého úhlu. Rittich byl na místě.

44:12
    Liberec v megašanci. Daniel Miškovský se předjihlavskou bránou pokoušel zkrotit puk a obkroužit ležícího gólmana Dukly. Puk mu ale sjel z hole.

44:62
    Icing Jihlavy.

45:53
    Na trestnou lavici míří Filip Jánošík (LIB). Provinil se podražením.

46:12
    Pálí Brychta, otestoval však jenom kvalitu holenních chráničů libereckého obránce.

47:12
    Roman Mikeš to zkouší od modré. Jelínek je připraven.

47:53

49:03
    A že by? Ne. Jelínek leží, puk poskakuje v brankovišti Liberce a ani Přidal, ani Pěška ho nedokázali zkrotit.

50:00
    Martin Brabec teď obral o puk Filipa Jánošíka a mete si to před bránu. Jelínek je včas na správném místě a ukrývá kotouč do náruče.

50:36
    Jakub Brychta pálí. Jeho střelu Jelínek vyrazil přeed Jaroše tak prudce, že si ji chtěl jihlavský obránce sklepnout pod sebe. Místo toho ho fotbalově vykopl do ochranné sítě.

51:55
    Icing Liberce. Vhazuje se po Jelínkově levici.

A hosté jsou rychle dopředu. Skóre se nemění jen díky skákavému puku, který přeskočil jednomu z libereckých hráčů čepel hole.

53:12
    Bittnerova střela je sražena do ochranné sítě.

54:15
    Úmyslný ofsajd Liberce.

54:15
    Oddechový čas pro domácí.

Po oddechovém čase se bude vhazovat po levici Jakuba Jelínka.

David Rittich se vrací do brány.

55:06
    Domácí se snaží něcco uděělat s nepříznivým výsledkem. Přihrávka pro Jakuba Brychtu mířila ddo brusslí jihlavského útočníka. Hra se přenáší na druhou stranu kluziště.

58:00
    Ohlášeny jsou poslední dvě minuty třetí třetiny. Pro domácí to vypadá špatně... Ne a ne se prosadit před libereckou brankou.