Chabarovsk – Barys 7:1 (kon.) | Omsk – Čeljabinsk 2:3 (po s.n.) | Kazaň – Ufa 3:2 (kon.)
po s.n.
Avangard Omsk
2:3 (0:0, 0:2, 2:0 - 0:0)
Traktor Čeljabinsk
Neděle 11.12.2011, 11:00 • Arena Omsk • KHL

54:40
    Konstantin Panov (Traktor) dostává dvouminutový trest. Velká šance pro domácí. Hraje se 5 na 4.

52:38
    Domácí Dmitrij Rjabikin si musel hákováním vypomoct u ujíždějícího Burdasova. Kromě dvou minut pro Omsk to mohl být málem i nájezd.

46:38
    Za nedovlené bránění dostane dvě minuty Kiril Ljamin (Omsk).

38:54
    Nikita Pivcakin (Omsk) je dnes podruhé vyloučen za podražení.

35:18
    Za hákování si na dvě minuty odpočine hostující Maxim Mamin. Domácí hrají přesilovou hru.

27:54
    Alexej Kaljužnij (Omsk) dostává dvouminutový trest. Hosté budou mít v krátké době podruhé výhodu přesilové hry.

16:11
    Nikita Pivcakin (Omsk) dostává dvě minuty za podražení. Budeme sledovat první přesilovou hru utkání.

13:46
    Jevgenij Kuzněcov a Roman Červenka inkasují dvouminotvé tresty za hrubost.

Tomáš Čekal

Branky a nahrávky: 45. Červenka (Kaljužnij), 56. Averin (Kaljužnij, Červenka) - 27. Antipov (Kontiola), 35. Panov (Antipov), 65. Kuzněcov

Avangard Omsk: Rämö – Rjabykin, Škoula, Bělov, Alexandrov, Ljamin, Pivcakin, Gusev, Pěrvušin – Červenka, Popov, Kaljužnyj – Perežogin, Sjomin, Frolov – Averin, Kalinin, Nestěrov – Volkov, Orlov, Ivanov.
    Traktor Čeljabinsk: Garnett – Quint, Razin, Giroux, Katičev, Rjazancev, Vasilčenko, Šinin – Čistov, Jakuceňa, Kuzněcov J. – Kontiola, Panov, Antipov – Popov, Glinkin, Burdasov – Mamin, Dugin, Buturlin.

Rozhodčí: Ravodin, Naumov – Strelcov, Tarasov