Šumperk – Třebíč 4:2 (kon.) | Benátky n/J – Kadaň 4:3 (po s.n.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 8:0 (kon.)
Písek – Litoměřice 3:1 (kon.) | Chomutov – Beroun 5:1 (kon.) | Ústí n/L – Olomouc 3:5 (kon.)
Most – Hr. Králové 1:3 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
4:2 (2:1, 1:0, 1:1)
SK Horácká Slavia Třebíč
Sobota 17.12.2011, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • 1. liga (ČR)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Sportu zdar a hokeji zvlášť. Touto hláškou jednoho známého hokejového komentátora Vás vítám u dnešního onlajnu. V tomto zápase se utkají hokejisté Třebíče a Šumperka, jak jste si mohli přečíst na vrchu. Hokejisté Třebíče dnes musí bodovat, protože se nachází ve špatné pozici na 13. místě. Horší na body je pouze Most. Domácí jsou v dnešním zápase favorité. Nachází se na 10. místě a vše je velice vyrovnané, co se týče bodů.

Salith Šumperk: Štůrala (Misiorz) - Novotný, Holík (C) - Drtil T., Sedlákt T., - Křetínský, Tesařík - Geweise, Ondráček - Plášek, Meluzín (A), Cink - Vrdlovec, Hulva, Brunec - Červenka, Mičulka, Haas - Skoumal, Velecký, Vrána

SK Horácká Slavia Třebíč: Hrubec (Wolf) - Kania, Míka - Valenta, Kadela - Dietz, Brož - Sláma L., Sobotka - Čech, Dolníček, Havlíček - Burian, ostřížek, Stejskal - Přibyl, Finsterle, Heřman - Vítek, Dočekal, Vondráček

Rozhodčí: Zubzanda - Gerát, Ondráček.

Fanoušci přivítávají oba celky. Domácí si připravili choreo pro oporu domácího celku - Tomáše Štůralu.

00:01

00:01
    Hosté vyhráli úvodní bully.

00:15
    Sedlák zakládá z poza Štůralovy brány akci.

00:55
    Vladimír Stejskal dostává dvě minuty za nedovolené bránění, takže na první přesilovku jsme dnes nemuseli dlouho čekat.

01:30
    Domácí kombinují v hostujícím pásmu.

01:53
    A nyní mohli hosté díky Dolníčkovi vystřídat.

02:55

03:26
    Velecký se dostal do pásma hostů.

03:39
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    První branka dnešního zápasu! Vondráček našel volného Dočekala, který udělal kličku a byl za obráncem. Poté MARTIN DOČEKAL zakončil mezi Štůralovy nohy. Asistence: Tomáš Vondráček, David Vítek.

04:52
    Štůrala musel zasahovat proti střele Ostřížka.

05:28
    Červenkova střela letěla nad bránu Hrubce.

05:57
    Veleckého střela do prostřed brány. Hrubec neměl potíže.

06:15
    Domácí si vytváří tlak.

06:25
    Draci právě vstřelili branku!
    Před brankou byl zmatek a toho využil ROMAN MELUZÍN, který puk umístil do rohu Hrubcovi klece. Asistence: Karel Plášek, Aleš Holík.

06:55
    Hrubec musel zasahovat proti střele Mičulky.

07:33
    Hrubec zakryl puk před dotírajícím Červenkou.

07:45
    Skoumalova střela. Hrubec opět zasahuje.

07:53
    Zakázané uvolnění hostů. Ti jakoby se po inkasované brance dali do pasivity než do aktivity, jako na začátku utkání.

08:37
    Ostřížkovu střelu nebezpečně Sedlák tečoval. Díky této teči letěl puk těsně mimo klec!

09:17
    Chyba Tomáše Drtila! Na bránu se řítili Vítek a Vondráček. Druhý jmenovaný vyslal přihrávku na Vítka, kterého neuvěřitelně betonem Štůrala vychytal!

09:53
    Mičulka našel před klecí Hrubce, úplně volného MARKA HAASE, který střelou z první střílí roh Hrubcovi klece. Asistence: Lukáš Mičulka, Adam Červenka.

11:24
    Plášek měl na holi další branku. Ale v souboji s Hrubcem, kdy stál před ním, neuspěl.

11:50
    Puk na holi Sedláka v obraném pásmu domácího celku.

12:17
    Hulva přejel modrou dřív než Červenka s kotoučem. Pískán ofsajd.

12:26
    Střela Tesaříka končí v Hrubcově lapačce.

12:34
    Domácí začínají mít velký tlak.

12:54
    Heřmanovu střelu musel betonem Štůrala vyrážet.

13:29
    Geweise obětavě skočil do střely Dočekala.

13:52
    Míkovu střelu vyráží Štůrala do ochrané sítě.

14:19
    Hra se zklidnila, hosté mají puk na hokejkách.

14:38
    Ofsajd domácích.

15:00
    Hrubec excelentně lapačkou zakročil proti střele Pláška!

15:09
    Ostřížek střílel a jeho střelu chytl Štůrala do lapačky. Jenže Ostřížek zbytečně do domácí brankáře sekl a dostal za to dvě minuty.

15:49
    Domácí musí na přesilovku od své klece.

16:00
    Ofsajd domácích. Přesilovka z pohledu domácího celku zatím nevydařená.

16:26
    Finsterle zahrozil v oslabení! Bohužel pro hosty vedle.

17:01
    Haasova střela poze do hostujícího hráče.

17:29
    Havlíček vystřelil a Štůrala pozorně vyrazil.

19:20
    Stejskal dostává dvě minuty za podražení. Domácí mají přesilovku.

19:52
    Domácí už přesilvoku ubrání.

20:00

Tak máme za sebou první dvacetiminutovku. Stav zatím 2:1 pro domácí tým. Zápas je zatím vyrovnaný a prosperují hlavně oba brankáři, jak Hrubec, tak Štůrala. Za 16 minut se vrátím. Zatím přeji příjemnou přestávku.

Domácí fanoušci vítají domácí celek chorem. Dnešek je na chorea velmi bohatý.

20:01

20:10
    Hosté se snaží už od začátku vstřelit branku. Dolníčkova střela však končí mimo.

20:44
    Jakub Hulva dostal do krku pukem, ale naštěstí pro domácí je v pořádku.

20:56
    Holík si vybral slabší chvilku a přihrál na hůl Ostřížkovi, který bekendem nedokázal překonat Štůralu.

21:20

22:43
    Hosté začínají mít tlak nad domácím celkem. Štůrla předchvílí zachránil Šumperk.

23:35
    Čech naposlední chvíli vypíchl puk Hulvovi.

23:58
    Ofsajd hostů. ostřížek nezvládl rovnováhu a spadl za modrou dřív než puk.

24:18
    Zblokovaná střela Kadely.

24:41
    Haas byl sám před bránou, ale netrefil puk!

25:50
    Hokej zatím bez šancí. Hra je spíše ve středním pásmu.

26:16
    Valentova střela od modré končí mimo klec Štůraly.

26:27
    Opět se projevil zasahující Štůrala.

26:40
    Meluzín chtěl přihrát na Pláška, ale jeho pas byl příliš dlouhý.

27:23
    Plášek skvěle našel Jakuba Hulvu, ten stál sám před bránou, ale netrefil Hrubcovu klec!

28:00
    DANIEL VRDLOVEC obkroužil branku a našel mezeru mezi betony Hrubce! Velkou chybou hostujícího brankáře jde Šumperk do vedení o dvě branky. Asistence: Tomáš Brunec.

28:40
    Hlavní sudí Zubzanda diskutuje s trenéry na třebíčské střídačce.

29:01
    Zakázané uvolnění hostů.

29:43
    Štůrala vyrazil puk po střele Finsterleho.

30:41
    Puk za domácí bránou.

31:04
    Dočeklaova střela. Domácí gólman vyráží.

31:24
    Vrdlovec je při chuti. Jeho střela, ale letí těsně nad.

31:37
    Nuže a Vrdlovec dostává nyní dvě minuty za držení.

32:06
    Červenka dostává dvě minuty za vysokou hůl. 5 na 3 pro Třebíč.

32:33
    Puk teď trefil tyč! Alespoň rozhodčí upažil, i když mě se zdálo, že byl za brankovou čarou.

33:10
    Domácí výborně brání. Tomáš Sedlák ještě nestřídal od začátku přesilovky.

33:37
    Hosté ve 4.

34:09

34:20
    Domácí výborně ubránili tuhle přesilvoku! Tomáš Sedlák toho má plné zuby a valí na střídačku. No spíš se klouže.

37:24
    Domácí obrana funguje perfektně v dnešním utkání.

37:45
    Před domácím brankářem byl nyní zmatek.

37:59
    Po hrubce Hrubce mohl dát branku Jakub Hulva. Hrubec nepřesně rozehrál a málem právě na hůl domácího útočníka. Ten naštěstí pro hosty mu kotouč hůl přeskočil.

38:38
    Rozhodčí teď pískl a nikdo z hráčů nepochopil proč. Takže se ptáme sudího, proč?

39:14
    Zakázané uvonění.

39:35
    Štůralův zákrok proti střele Buriana.

40:00

Po druhé třetině máme stav 3:1. Domácí dokázali ubránit přesilovku 5 na 3. Nejvytěženější hráč této třetiny byl jednoznačně Tomáš Sedlák, který byl po celou dobu přesilovky 5 na 3 na ledě. Branku v téhle třetině vstřelil Daniel Vrdlovec, který využil chyby brankáře Hrubce. Ten dnes působí dosti nejistě. Za 15 minut začne zhruba další třetina (18:40).

Oba celky již jsou na ledě.

40:01

40:13
    Hosté josu nyní u kotouče.

40:25
    Čechovo nahození končí v lapačce Štůraly.

41:03
    Hosté se usadili, jak čápy na komíně, v pásmě domácího celku.

42:27
    Čechova střela! Reflex Štůraly zachránil domácí od inkasování branky.

43:43
    Tomáš Drtil vystřelil a Hrubec vyrazil puk, tak tak na svojí klec!

44:04
    Hrubec kryje nyní puk.

44:54
    Hosté snižují na rozdíl jedné branky. ONDŘEJ HAVLÍČEK prokličkoval domácí obranou a to samé předvedl na brankáři domácích Štůralovy. Branka byla podobná jako ta úvodní. Asistence: radek Míka.

45:35
    Hrubcův výborný zákrok proti střele Pláška.

46:05
    Zakázané uvonění Šumperka.

46:47
    Střela od modré Radka Míky, končí těsně vedle.

47:10
    Třebíč teď brání zažehnala nápor domácích.

47:46
    Štůrala se blýskl proti úniku Dolníčka!

48:23
    Hrubec chytl do lapačky puk po střele Hulvy.

48:36
    Výborná střela Holíka. Hrubec zasahuje.

49:25
    Neuvěřitelný, přímo magický zákrok Tomáše Štůraly! Ten se dokázal přemístit a vychytal tak Havlíčka, který mohl mířit do prázdné, kdyby jeho střela byla o pár setin rychlejší.

50:38
    Domácí jsou spíš pasivní nyní. Za to hosté aktivní.

50:48
    Hulvova tečovaná střela končí v ochrané síti.

51:40
    Štůrlala alias Šůry byl u puku dřív než havlíček.

51:43
    Opět zákrok domácího gólmana.

52:03
    Třebíč na modré krouží, jak supi nad svou kořisti.

52:38
    Domácí v souboji v rohu mantinelu.

53:10
    Cink chytl špatnou rozehrávku hostů, ale puk mu sklouzl z hole.

54:00
    Pískáno zakázané uvolnění. Ovšem nevím, z jaké magické koule ho sudí vyčaroval. Puk byl totiž dost jasně tečován Sedlákem.