Šumperk – Třebíč 4:2 (kon.) | Benátky n/J – Kadaň 4:3 (po s.n.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 8:0 (kon.)
Písek – Litoměřice 3:1 (kon.) | Chomutov – Beroun 5:1 (kon.) | Ústí n/L – Olomouc 3:5 (kon.)
Most – Hr. Králové 1:3 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
3:5 (1:1, 1:1, 1:3)
HC Olomouc
Sobota 17.12.2011, 17:30 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232, Ústí nad Labem-Bukov • 1. liga (ČR)

59:25
    Falter v brance, bude se vylučovat. Marek Laš (UNL) potrestán menším trestem za napadení.

Celkem TM v letošní sezóně: 38.
    Vyloučení celkem v zápase: 6:8, navíc Bartoň (OLO) 10 min. NESP.

56:37
    Téměř dvouminutová dvojnásobná přesilová hra pro domácí. Z týmu hostí vyloučeni:
    Petr Haluza (OLO) - menší trest; faul loktem; celkem TM v letošní sezóně: 34.
    Jakub Bartoň (OLO) - osobní trest 10 min.; NESP; celkem TM v letošní sezóně: 22.

Vyloučení celkem v zápase: 5:8, navíc Bartoň (OLO) 10 min. NESP.

56:26
    Šance pro Lvy. Milan Ministr (OLO) vyloučen na dvě minuty za zdržování hry - vystřelení puku mimo hřiště.

Celkem TM v letošní sezóně: 18.
    Vyloučení celkem v zápase: 5:7.

46:29
    Červenobílí mířili do protiútoku. Jana Mikela zastavil nedovoleným způsobem Petr Hořava (UNL). Obránce Slovanu inkasuje dvě minuty za hákování.

Celkem TM v letošní sezóně: 8.
    Vyloučení celkem v zápase: 5:6.

42:26
    Přesilovka pro Ústí nad Labem. Tomáš Zbořil (OLO) vykázán do boxu trestoměřičů na dvě minuty za podražení.

Celkem TM v letošní sezóně: 4.
    Vyloučení celkem v zápase: 4:6.

39:53
    I kapitán hostů zamíří na trestnou lavici, dnes dokonce podruhé. Zadák Olomouce Jan Mikel (OLO) obdržel menší trest za držení protihráče.

Celkem TM v letošní sezóně: 28.
    Vyloučení celkem v zápase: 4:5.

36:28
    Domácí nedisciplinovanost Olomouce nepotrestali a nyní šanci v podobě přesilové hry dostávají hosté. Kapitán Jan Klobouček (UNL) míří na trestnou lavici na dvě minuty za hákování.

Celkem TM v letošní sezóně: 67.
    Vyloučení celkem v zápase: 4:4.

34:16
    Dvojnásobná přesilovka pro domácí, Olomouc jde na šedesát devět vteřin do tří! Za nedovolené bránění vyloučen na dvě miuty Petr Haluza (OLO).

Celkem TM v letošní sezóně: 32.
    Vyloučení celkem v zápase: 3:4.

33:25
    Ofsajd Lvů (3:1), navíc přesilová hra pro domácí. Jan Mikel (OLO) potrestán menším trestem za hákování.

Celkem TM v letošní sezóně: 26.
    Vyloučení celkem v zápase: 3:3.

25:38
    Miroslav Třetina (UNL) v brejkové situaci seknul Milana Ministra a za sekání si musí jít na dvě minuty odpočinout.

Celkem TM v letošní sezóně: 33.
    Vyloučení celkem v zápase: 3:2.

23:00
    Poměr sil na ledě se na jedenáct sekund srovná. Jiří Řípa (OLO) se provinil prohřeškem zvaný hákování a náleží mu dvouminutový trest.

Celkem TM v letošní sezóně: 45.
    Vyloučení celkem v zápase: 2:2.

21:11
    Nakonec z toho bude početní výhoda pro hosty. Podle hlavního rozhodčího byl souboj dvou šestašedesátek a dvou Robinů na hraně pravidel. Na trestnou lavici míří Robin Kovář (UNL), který je potrestán dvouminutovým trestem za vysokou hůl.

Vyloučení celkem v zápase: 2:1.

11:50
    Přesilovou hru si zahrají i Lvi. Jiří Ondrušek (OLO) byl vykázán na dvě minuty za podražení.

Celkem TM v letošní sezóně: 24.
    Vyloučení celkem v zápase: 1:1.

08:05
    První vyloučení. Miloslav Gureň (UNL) inkasoval menší trest za hákování.

Vyloučení celkem v zápase: 1:0.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 7. Kovář (Alinč, Handlovský), 25. Hořava (Handlovský, Alinč), 42. Alinč - 11. Zbořil (Herman), 28. Haluza (Marosz), 49. Ministr (Mikel), 56. Zbořil (Marosz, Řípa), 60. Haluza (Řípa)

HC Slovan Ústí nad Labem: Falter (Petrásek) - Klobouček, J. Zeman, Gureň, P. Hořava, Husák, T. Voráček, Jiří Suchý, Holomek - Laš, Roubík, Ludvík - R. Kovář, Alinč, Handlovský - Třetina, M. Čermák, Daniel Boháč - Rod. Trenéři: Petr Rosol, Milan Skrbek.
    HC Olomouc: Žigárdy (Dusík) - Bartoň, J. Ondrušek, R. Staněk, Mikel, Lhotský, Horák, Nedbálek, Kotvan - Marosz, Řípa, Haluza - Kucharczyk, Ministr, Selingr - M. Pšurný, Herman, Zbořil - Rác, Kolouch, Kucsera. Trenéři: Petr Fiala, Jan Tomajko.

Rozhodčí: Pavlovič - Flegl, Zíka; delegát: Stulák

Diváci: 2 322