Kometa Brno – Plzeň 6:0 (kon.) | Znojmo – HC Litvínov 0:7 (kon.) | Olomouc – Sparta 5:2 (kon.)
Motor ČB – Liberec 5:2 (kon.) | Zlín – Jihlava 3:1 (kon.) | HC Kladno – Mladá Boleslav 2:0 (kon.)

59:38
    Orli drží puk před Nechvátalem, ale nestřílejí.

59:05
    Vyloučen Švarc (LIM) - 2 minuty za podražení.

58:37
    Litvínov právě vstřelil branku!
    A hosté se ještě jednou prosazují. Po vhazování obdržel přihrávku JAKUB PROCHÁZKA a střelou z mezikruží navýšil na 7:0. Asistence: Marek Švarc.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

53:15
    Z bezprostřední blízkosti pálil Mackal. Znojemský gólman ale puk vyrazil betonem.

51:34
    Marek Švarc vyslal ve středním pásmu do brejku JAROSLAVA PRŮŠU, který se procedil puk mezi betony Vrby. Asistence: Marek Švarc, Martin Kokeš.

50:56
    To hosté jsou v klidu. Nikam se neženou a brání svůj pětibrankový náskok. Z hranice kruhu nyní střílel Mackal. Vrba schoval puk do lapačky.

49:10
    Znojmo se snaží nadále alespoň jednou regulérně překonat Nechvátala, ale zatím marně. Hosté dobře brání a Orlům se kombinovat moc nedaří.

48:28
    Gól Orlů nebyl uznán, neboť byl dosažen vysokou holí.

44:35
    Po střele Špačka vypadl Nechvátalovi puk nebezpečně z lapačky, ale znojemský hráč byl na dorážku krátký.

41:44
    Sotva naskočil Znojmu na led pátý hráč, hosté skórují. Pátou branku střílí po asistenci Jana Bittnera PAVEL PÍSAŘÍK. Asistence: Jan Bittner.

41:35
    Orli jsou kompletní.

40:36
    Orli se stále brání ve třech. Proti střele Čejky z hranice kruhu vytáhl Vrba učebnicový zákrok. Puk zneškodnil lapačkou.

40:01

Také druhá třetina přinesla dvě branky a Litvínov si tak upevnil vedení na 4:0.

40:00

39:40
    Bittner nezachytil puk na modré a jeho spoluhráči se musejí vracet.

39:35
    Za podražení je na dvě minuty vykázán Janoušek (ZNO). Tři na pět.

38:58
    Domácí se osvobozují.

38:41
    Teď bude hrát oslabení pro změnu Znojmo. Vyloučen Zika (ZNO) - 2 minuty za nedovolené bránění.

38:13
    Hosté jsou v plném počtu.

37:42
    Litvínov opakovaně vyhazuje puk přes všechny čáry.

37:24
    Útočnou akci Telesze zastavilo postavení mimo hru.

36:13
    Současně vyloučeni Procházka (LIM) - 2 minuty za hrubost, Zdeněk (LIM) - 2 minuty za napadení a Horváth (ZNO) - 2 minuty za hrubost. Orli hrají přesilovku pět na čtyři.

35:49
    Zika vyvezl puk ze třetiny, ale před gólmanem Nechvátalem se mu nepodařilo uspět a jeho střela byla zablokována.

34:30
    Litvínov se drží v útočném pásmu, ale domácí hráči mu nedovolují vystřelit.

32:24
    Z kruhu pálil Malec, ale Vrba byl tentokrát pozorný a choval puk do klína.

31:14
    Litvínov přečkal oslabení bez úhony.

31:05
    O únik se pokoušel Šalka, ale domácí obránci jej včas zastavili.

30:20
    Hosté ve čtyřech. Orli se vrátili zpět do pásma před Nechvátala.

30:02
    Od modré se neprosadil ani Kún a Litvínov vyhazuje.

29:14
    Tichý je faulován na modré a hosté jdou znovu do tří. Jurčík (LTM) potrestán na dvě minuty za faul kolenem.

28:54
    Tichý vypálil od modré, ale puk byl tečován bránícím hráčem. Orli se nadále drží v pásmu.

28:20
    Přesilovka pro domácí. Potrestán Malec (LIM) - 2 minuty za podražení.

26:46
    Domácí byli pod tlakem a snažili se vyhodit kotouč ze třetiny. Puk zachytil Marek Kasal, prodloužil na PAVLA SMOLKU a ten z prostoru mezi kruhy zvyšuje na 4:0 pro své barvy. Asistence: Marek Kasal.

25:53
    Orli se snaží ohrozit Nechvátala, ale litvínovská obranná zeď je téměř nepřekonatelná.

21:44
    Hosté vkročili do třetiny velmi aktivně. MICHAL ŠALKA zachytil před brankou střelu Jana Bittnera a bekhendem rozvlnil síť za Vrbou. Asistence: Jan Bittner, Jiří Mackal.

20:01

První třetina přinesla dvě branky do sítě domácího týmu. Nejprve se prosadil v sedmé minutě Strejček a o tři minuty později v početní nevýhodě 3 na 5 skóroval po samostatné akci Šrámek.

20:00

18:45

18:23
    Kotouč poskakoval v brankovišti, ale ani Mackal ani Písařík jej nedokázali usměrnit za brankovou čáru.

16:45
    První přesilovku si zahraje Litvínov. Vyloučen Pelikán (ZNO) - 2 minuty za krosček.

15:50
    Hosté jsou kompletní. Z prostoru mezi kruhy střílí Procházka, Vrba ukrývá kotouč do klína a bude se vhazovat.

15:00
    Ani tato přesilovka se Znojmu vůbec nedaří. Litvínov drží kotouč daleko od Nechvátala.

13:50
    Další přesilovka pro Orly.Vyloučen Bittner (LIM) - 2 minuty za zdržování hry.

13:38
    Gólmani neměli v posledních minutách práci. Kotouč ve středním pásmu.

11:05
    Domácím se přesilovka pět na tři vůbec nepovedla. Skoro nevystřelili, navíc inkasovali. Litvínov je v pěti.

09:29
    Litvínov střílí branku ve třech! JAKUB ŠRÁMEK sebral kotouč na obranné modré a unikal proti jednomu znojemskému obránci. Sice mu ještě najížděl spoluhráč, ale on se rozhodl ke střele a navýšil vedení svých barev. Bez asistence.

09:05
    Vyloučen Strejček (LIM) - 2 minuty za zdržování hry. Znojmo bude hrát proti třem.

08:54
    Orli si zahrají první přesilovku v dnešním duelu. Na trestnou usedá Šalka (LIM) - 2 minuty za podražení.

08:39
    Na druhé straně prověřil od modré Nechvátala Špaček. Gólman kotouč vyrazil.

06:44
    PAVEL PÍSAŘÍK obdržel kotouč ve středním pásmu, nikým nehlídaný přejel přes modrou čáru a povedenou střelou nad rameno Vrby zakončil. Asistence: Jan Strejček.

05:00
    Hra je zatím vyrovnaná. Ani jeden z týmů se nedostal do větší šance. Utkání přerušují především nepřesnosti v podobně zakázaných uvolnění či postavení mimo hru.

HC Litvínov: Nechvátal (Horák) - Čejka, Jurčík, Strejček, Kokeš, Bittner, Šrámek, Mackal, Kasal, Zdeněk, Písařík, Šalka, Procházka, Mamula, Průša, Malec, Ejem, Švarc, Smolka.

Rozhodčí: Čech - Linhart, Černý.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

Lukáš Caha

Branky a nahrávky: 7. Písařík (Strejček), 10. Šrámek, 22. Šalka (Bittner, Mackal), 27. Smolka (Kasal), 42. Písařík (Bittner), 52. Průša (Švarc, Kokeš), 59. Procházka (Švarc)

HC LERAM Orli Znojmo: Vrba (Pivrnec) - Romanov, Kovář, Horák, Tichý, Mikulášek, Janoušek, Špaček, Telesz, Kacetl, Pelikán, Zika, Hobza, Pražák, Horváth, Kún, Kastner, Šťáva, Hubáček.

Rozhodčí: Čech - Linhart, Černý